Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

Co vás čeká v dubnu v práci i v lásce?

Šťasný vztah
zdroj: Thinkstockphotos Šťasný vztah
aktualizováno 03.04.2018, 10:56 | 03.04.2018, 10:56 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

Práce

Práce nás čeká mnoho a ve všem. Stále budeme poháněni neviditelnou mentální silou, která by nás, pokud ji nevyužijeme, spálila a zničila. Takže je lepší se s ní skamarádit a vše co nás drásá, otravuje, co jsme kdy nestihli, co jsme dlouhodobě odkládali, uklidíme, vyřešíme, zrealizuje. Též nové nápady chtějí být zviditelněné. Zasejte semínka, abyste se dočkali rozkvetlé zahrady a chutných plodů.


Peníze

Finanční energie je jedno z témat tohoto měsíce. Měli bychom rozpoznat, jakým potrubím a směrem nám energie odchází a v dalším kroku bychom měli dokázat utáhnout nebo přímo uzavřít kohouty. Tímto zviditelněním nesmyslných úniků se nám nastřádá vlastní energie, se kterou můžeme hospodařit výhodněji tak, aby se nám vždy vrátila nazpátek ve větším objemu. Staňte se ředitelem své vlastní energetické a finanční banky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak najít PRAVOU LÁSKU? Položte mu TYHLE 3 OTÁZKY!
10 věcí, které by měla vaše dcera v 10 letech rozhodně znát!
Ženy, které jsou mužům podezřelé… Patříte k nim?


Vztahy

V tomto měsíci více než kdy jindy zatoužíme po vztazích upřímných, láskyplných, bezstarostných. Otevírá se srdce a nejraději bychom trávili čas v romantické pohádce a nebo v herně mateřské školky. Jako v kresleném filmu nám nad hlavou začnou létat třpytící se hvězdičky, blikající srdíčka a barevné kytičky, naše JÁ hledá teplo, něhu, lásku a mazlení. Proto se spojí do páru a nebo do týmu takoví lidé, kteří budou vzájemně ladit s podobně zářícím neonem nad hlavou.


Zdraví

Trávení, od dutiny ústní přes žaludek po střeva, bude v tyto dny pracovat na plné obrátky. Vše, co přijímáme, ať už potravu fyzickou, duševní či emoční, bychom měli mít zkontrolovanou, zda ji umíme lehce zpracovat a máme z ní i dostatek živin a radosti, ne jen odpady a smutky s bolestí. Jezte co vám chutná a neubližuje, buďte s takovými lidmi, kde probíhá vzájemná výměna, v práci i v jiných aktivitách najděte hravost. Tím vším navíc posílíte imunitu na další měsíce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře