Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

NUMEROLOGIE: Co vás čeká v srpnu v práci, lásce i co ještě do konce prázdnin musíte stihnout?

Léto u bazénu
zdroj: Getty Images Léto u bazénu
aktualizováno 31.07.2018, 11:17 | 31.07.2018, 11:17 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

V srpnu se vše nafukuje jako bublina, ať je to nadšení, zamilovanost, ale i problémy, nespokojenost. Realita bude nějaká, ale naše hlava si to převezme po svém. Abychom se tím nevyčerpali, situaci okem zaznamenáme, někam si o tom uděláme písemnou poznámku, ale zamyšlení nad tím a rozluštění odložíme na jindy. Ušetříte si tím spoustu času i svých vlastních sil. V rovnovážném stavu plynule přejdete od strachu k uvědomění.


Co vás čeká právě dnes? Přečtěte si svůj denní horoskop

 

První týden je nestálý, ale příjemně rozmanitý a rušný, dočkáte se uspokojení i hmatatelných užitků. Nevyhýbejte se nové odpovědnosti nebo převzetí určitého úkolu. I když máte potřebu opustit důvěrně známé zázemí či systém, přeci jen nepřeceňujte vlastní síly a nevystupujte příliš sebejistě a euforicky. Naučte se nastolit rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem, realitou a ulítnutím.

 

Druhý týden je psychicky náročnější, protože vás vtáhne do uspořádávání si hlubokých citových vazeb. Osoby, které potkáte, vám pomohou pochopit vaše vlastní citové potřeby. Máte-li bolestivé rány z dětství, pak najděte způsob, jak je zacelit. Odvaha otevřít tato témata, řešit je a objevit, co dřív nebylo viděno, vám přinese do života revoluční převrat, sebeuznání i obdiv nejbližších, kteří to s vámi myslí upřímně.

 

Třetí týden budete postaveni před rozhodnutí, jak se zachovat kvůli vyostřeným rodinným, sousedským či pracovním vztahům. Hoďte za hlavu jakékoli sváry a nerozvážné reakce, spíše si dopřejte dostatek času a na celou záležitost se podívejte s klidem a nadhledem. Rozpustíte-li obavy i porážky z minulosti, pak začnete vyzařovat klid, který jako opar zasáhne i ostatní. Staňte se mentorem, buďte oporou i rádcem druhým, též sobě.

 

 

Ve čtvrtém týdnu přichází čas na generální úklid, zbavte se zbytečností a všeho, co ve vašem životě postrádá harmonii a rovnováhu. Vzdejte se obvyklého prostředí, lidí, dosavadních zálib, postojů nebo některých mínění. I když je ztráta často doprovázena pocity bezvýchodnosti a strachu. Pokud se nezaleknete, brzy pocítíte, jak se půda pod vámi stává pevnější a stabilnější. Pobyt v přírodě vám pomůže zhojit rány na duši a navrátit život do žil.

 

Práce


Práce bude v tomto měsíci nejčastěji skloňovaným slovem. Přináší několik pozitivních změn, týkající se vašeho aktuálního pracovního zařazení, kde si díky pracovitosti, vytrvalosti a nabídnuté pomoci vedení polepšíte. Pokud hledáte novou práci, objeví se přesně taková, ve které zcela uplatníte své profesionální zkušenosti. Jestliže hledáte jen nějaký ten přivýdělek, i toto půjde snadněji, než kdy jindy a navíc budete mít na výběr.

 

Peníze


Buďte prozíraví a opatrní, do čeho investujete jakoukoli energii, včetně peněz. Budete-li respektovat své vlastní intuitivní vhledy, možnosti i varování, pak můžete uspět a zisky budou převyšovat vaši původní představu. Tento měsíc je tedy ukazatelem, jak jste šikovní v naladění na jemnou energii tohoto roku, která dokáže ve velkém obdarovávat, ale i zastavit nebo brát.

 

Léto
(Foto: Getty Images)

 

Vztahy


Hlavním tématem tohoto měsíce je úcta jednoho k druhému. Každý z nás je jedinečnou osobností, a tak si začnete více uvědomovat, co vše si chcete nechat líbit a co už překračuje meze. Dospělý se dokáže kontrolovat, ale děti se vám před očima změní, začnou se více osamostatňovat, projevovat, vzdalovat v názorech, nerespektovat vaše příkazy, pokud jim přijdou zcestné. I když se vám to nebude líbit nebo vám to bude líto, stvořili jste dokonalou bytost, tak začněte vést dialog.

 

Zdraví


I když máte stále pocit, že zvládnete vše, nepracujte až do vyčerpání. Též výbušné reakce vám na klidu nepřidají, spíše přispějí k migrénám, bolestem zubů a nebo vystoupne tlak až do nebes. Pokud si z jakéhokoli důvodu zablokujete možnost vyjádřit své pocity, pak se o slovo přihlásí krční mandle, ale též potíže s dýcháním, trávením– záleží jak dlouho v sobě problém dusíte, o to níž se posouvá a nebo je to dlouhodobá záležitost, pak nečekaně vyskočí alergická reakce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře