Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co dát pod stromeček někomu, kdo si na materiální dárky zrovna nepotrpí nebo už všechno má? Vsaďte na zážitek! Každý máme něco, co nás baví a chtěli bychom to vyzkoušet, ale z časových nebo finančních důvodů to stále odkládáme.

Darujte pod stromeček zážitek! Jaký z nich potěší gurmány nebo workoholiky?

Vánoce
zdroj: Getty Images Vánoce
aktualizováno 28.11.2018, 11:13 | 28.11.2018, 11:13 | doma.cz

Co dát pod stromeček někomu, kdo si na materiální dárky zrovna nepotrpí nebo už všechno má? Vsaďte na zážitek! Každý máme něco, co nás baví a chtěli bychom to vyzkoušet, ale z časových nebo finančních důvodů to stále odkládáme.

Jaké zážitky jsou letos nejvíc v kurzu? Rozdělily jsme je do pěti kategorií podle zájmů a životního stylu obdarovaného.

 

Pro adrenalinové nadšence a dobrodruhy


Milovníkům staženého žaludku a bušícího srdce štěstí přeje. Adrenalinové zážitky nabízí hned několik firem a výběr je opravdu velký. Mezi oblíbené aktivity, které lze absolvovat i v zimě patří indoor skydiving, kde si vyzkoušíte, jaké to je umět létat a ve větrném tunelu na vlastní kůži pocítíte sílu hurikánu a volný pád. Vodomilové by mohli ocenit voucher na indoor surfing, díky kterému se budou moct projet na vlnách, i když venku zrovna mrzne. Pokud chcete zážitkem obdarovat svého milého, dopřejte mu čistě mužskou aktivitu a pošlete ho zastřílet si na střelnici nebo projet se v nadupaném sporťáku či terénním voze.

 

Muž ve sportovním voze
(Foto: Getty Images)

 

Pro workoholiky


Chcete obdarovat někoho, kdo moc pracuje a zanedbává sám sebe? Věnujte mu trochu odpočinku. Nešlápnete vedle s poukázkou na relaxační masáž, pronájem privátního wellness a pivní nebo bylinnou koupel. Ženy nepohrdnou voucherem na kosmetické ošetření a mužům můžete dopřát trochu hýčkání ve stylovém pánském barber shopu. Nezapomeňte připsat milý vzkaz a vybídněte obdarovaného k troše odpočinku a pohody.

 

Masáž
(Foto: Getty Images)

 

Pro gurmány


Jedlíky a gurmány nepochybně potěší kurzy vaření, které pořádá hned několik škol ve všech větších městech. Naučí se tam připravovat různé exotické i tradiční pokrmy, zkušení kuchaři jim prozradí své triky a vlastní výtvory nakonec společně s dalšími účastníky ochutnají. Pro ty, co raději konzumují, než vaří, se vyplatí pořídit poukázku do jejich oblíbené restaurace nebo voucher na degustaci vín, whisky, doutníků nebo výběrové kávy, kde se zároveň i něco nového přiučí.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co vykouzlit pro vašeho muže pod vánočním stromečkem?

Ušetřete na vánocích: V tyto 4 dny nakoupíte dárky nejlevněji

Tip na vánoční dárek pro děti, který baví a učí zároveň

Pro umělce a ty, co rádi tvoří


Zapátrejte v paměti. Nezmínil vám náhodou ten, koho chcete obdarovat, že by se rád naučil malovat nebo třeba hrát na kytaru a stále sek tomu ještě nedostal? Trefa do černého! Letos letí kurzy hry na ukulele, fotografování, automatické kresby, improvizace i zpěvu. Doporučujeme vám nahlédnout například na server naucmese.cz, kde najdete obrovské množství inspirace na činnosti, u kterých se člověk výborně zrelaxuje, pobaví a kreativně vyblázní.

 

 

Ukulele
(Foto: Getty Images)


Pro ty, co se stále chtějí vzdělávat

 

Co člověka, kterého chcete obdarovat zajímá? V čem se potřebuje zlepšit? Věnujte mu třeba lekci výuky cizího jazyka, počítačů, grafiky nebo třeba sociálních sítích. Zajímavá může být i vstupenka na cestovatelskou přednášku nebo workshop výuky nějaké praktické dovednosti.

 

Jaký zážitek by pod stromečkem potěšil vás? Napište nám do komentářů!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře