Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Podívejte se na obrázek se šesti stromy. Vyberte si ten, který se vám na první pohled nejvíc líbí. Podle toho se dozvíte, co to o vás vypovídá.

Jak silná jste osobnost? Jednoduchý TEST napoví

Sebevědomá žena
zdroj: Getty Images Sebevědomá žena
aktualizováno 03.05.2019, 00:00 | 03.05.2019, 00:00 | doma.cz

Podívejte se na obrázek se šesti stromy. Vyberte si ten, který se vám na první pohled nejvíc líbí. Podle toho se dozvíte, co to o vás vypovídá.

V psychotestech se o sobě člověk mnohdy dozví velmi zajímavé věci. Například podle obrázků se toho dá o typu osobnosti často zjistit opravdu mnoho.

 

Podívejte se na tento obrázek se stromy. Který se vám nejvíc líbí? Vyberte si ten, který se vám na první pohled zamlouvá nejvíce. Podle toho se pak dozvíte, co to o vás vypovídá a také, na jaké změny byste se měli připravit.

 

Test osobnosti - 2
(Foto: Twitter)

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Vyberte si obrázek a ten prozradí, jaká jste!
Řídí vás Venuše, Měsíc nebo Slunce? Hvězdný patron odhalí vaši budoucnost
Jak velká je vaše láska? Náš TEST odhalí odpověď

 

Strom 1
Pravděpodobně je vás stále všude plno. Rádi se bavíte a máte rádi překvapení. V tomto roce můžete ještě očekávat povětšinou příjemné věci a zajímavé události. Z nových dojmů, které nebudete, budete nadšení. Rozhodně se nehodláte omezovat. Přijde ještě mnoho nových výzev. vy ale vše zvládnete levou zadní.

 

Strom 2
Jste nezávislí, nesnášíte omezení a neradi se řídíte podle druhých. Máte prostě svoji vlastní hlavu. Běda tomu, kdo vy se vás snažil řídit a diktoval vám, co máte a nemáte dělat. Máte sklon k tvůrčí činnosti a jste velmi kreativní. Máte obrovskou nespoutanou fantazi. Letos by vás měl potkat úspěch.

 

Strom 3
Jste citlivá duše. Až moc se někdy zabýváte tím, co si o vás myslí ostatní. Je velmi pravděpodobné, že toto léto konečně potkáte někoho, kdo vám pomůže najít harmonii nejen v životě, ale také ve vztazích. Někdy jste docela pesimista. Měli byste se na svět zkusit podívat trochu jinak, než jste zvyklí, a vše si tolik nebrat k srdci. Všechno bude rázem lepší.

 

Strom 4


Jste praktický a rozumný člověk. Vaše osobnost je v harmonii a vyvážená. Milujete svojí rodinu, která je pro vás velmi důležitá. Když jste s nimi, cítíte se skvěle. Vaši blízcí se vám v tomto roce za vše, co pro ně děláte, jistě velmi hezky odvděčí. Možná si myslíte, že ve vztazích není aktuálně úplně vše v pořádku, i to se letos zlepší.

 

Strom 5
Jste velmi sebejistý člověk. Rádi máte věci pod kontrolou. Neradi se spoléháte na ostatní. Raději si vše uděláte sami. Rozhodně nesázíte na náhody a nespoléháte se na štěstí. Možná byste na sebe ale měli zkusit být méně tvrdí, letos by se vám to nemuselo vyplatit. Vaše vytrvalost někdy nemusí mít nejlepší vliv na vše okolí, chtělo by to být trochu víc tolerantní. A to nejen k sobě, ale i k druhým.

 

Strom 6
Jste pravděpodobně mírumilovný a rozumný člověk. I letos potkáte mnoho nových a zajímavých lidí a z některých z nich se stanou vaši skvělí přátelé. Očekávejte i mnoho změn a převratů. Neohlížejte se zpět. Spíše se soustřeďte se na to, co je před vámi. Právě letošní rok vám nabídne mnoho nových výzev. Záleží jen na vás, jak se s nimi popasujete.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Dana 17:56 22.05.2019
Jj. i na mě to sedí
J. 23:01 09.05.2019
Sedí to přesně :-)