Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bude mít váš partner nebo jiná blízká osoba kulaté výročí svého narození nebo dokonce padesátiny? Uspořádejte oslavu jak se patří, na kterou jen tak nezapomene! Narozeniny by měly být výjimečným dnem a zvlášť ty, které započínají nové desetiletí ž...

Jak uspořádat nejlepší oslavu kulatin?

Seriál Ulice: ep. 3679 - Jak si Bedřich užije narozeninovou party se Třemi sestrami?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: ep. 3679 - Jak si Bedřich užije narozeninovou party se Třemi sestrami?
aktualizováno 21.05.2019, 00:00 | 21.05.2019, 00:00 | doma.cz

Bude mít váš partner nebo jiná blízká osoba kulaté výročí svého narození nebo dokonce padesátiny? Uspořádejte oslavu jak se patří, na kterou jen tak nezapomene! Narozeniny by měly být výjimečným dnem a zvlášť ty, které započínají nové desetiletí života.

Dokonalou oslavu padesátých narozenin zažil Bedřich z Ulice. Přátelé pro něj připravili úžasné překvapení, Růža totiž zařídila, aby mu zahrála jeho oblíbená kapela Tři sestry. To si oslavenec skutečně užil a závěr večera dopadl zcela nečekaně v náruči bývalé partnerky.

 

 

Jakou oslavu byste svému muži nebo kamarádce měly uspořádat vy?


Dobře zvolte místo a občerstvení


Zamyslete se, jaké prostředí je oslavenci příjemné. Nechá se snadnou okouzlit nějakou lepší restaurací nebo je mu nejlépe na zahradě? Podle toho se pak budete také rozhodovat, jestli necháte sestavit menu nebo budete třeba grilovat. Pokud přijde větší počet lidí, vyplatí se také udělat pohoštění formou rautu, jako pořadatelky si tím ušetříte spoustu práce a nervů. Dobře promíchejte sladké se slaným a uvidíte, že to lidem bude k popíjení bohatě stačit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Víte, co je to baby shower? Tento trend zasáhl i Česko
Když oslava, tak s bublinkami
Jak si představujete ideální oslavu výročí sňatku?


Zpestření večera


Pokud oslavenec nebo oslavenkyně nepatří mezi fanoušky rocku jako Bedřich, klidně postačí i nějaká menší kapela nebo třeba harmonikář. Jestli se rozhodnete strávit oslavu ve vinném sklípku, dobrou volbou bude také cimbálovka. Hudba dokáže posezení skvěle doplňovat a možná, že s postupem večera dojde i na tanec.


Projekce fotek


Není hudba zrovna její nebo jeho parketou a tanec mu také nic neříká? Vsaďte na jiné překvapení, které zaručeně dojme. Dejte například dohromady nejzajímavější a nejvtipnější fotky, na kterých je oslavenec od narození až do současnosti a udělejte rodinnou projekci. Projektor si stačí jen od někoho půjčit, pokud se ale pro tento nápad nadchnete, klidně můžete s pomocí ostatních udělat i kratší film. Co oslavenec dělal, když mu bylo sedmnáct? Jaké bylo jeho mládí? Inspirovat se můžete úplně čímkoliv.

 

Oslava narozenin
(Foto: getaway.house)


Praktický dárek nebo zážitek


Každý by měl obdržet ke svým kulatinám něco speciálního. Dohodněte se s ostatními kamarády nebo rodinnými příslušníky, na jakém hodnotnějším dárku byste se mohli složit. Víte, že by si oslavenec už dlouho přál nějakou výbavu do dílny nebo naopak novou televizi? Nebo by nejraději něco zažil na vlastní kůži, třeba skok padákem? Nenápadně z něj dostaňte, co je jeho tajným přáním a pokuste se mu ho společně splnit. Lepší jeden větší a užitečný dárek, než dostat spoustu věcí, které nikdy nepoužije.  

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

dana94 02:07 28.11.2019
Já jsem nedávno uspořádala oslavu narozenin mojí mamince, která slavila padesát let. Chtěla jsem něco extra, a tak jsme si dokonce objednala fotokoutek od https://fotokoutek.fun/ Mámetak díky tomu spoustu krásných fotek.