Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak si představujete hotel snů? Všudypřítomný výhled na modrý oceán a zelenou džungli, opičky a uprostřed toho i vy.

Jak vypadá nejlepší hotel roku 2019? Dopřeje vám relaxaci souznějící s přírodou

Jak vypadá nejlepší hotel roku 2019?
zdroj: Facebook official Jak vypadá nejlepší hotel roku 2019?
aktualizováno 27.01.2019, 00:00 | 27.01.2019, 00:00 | doma.cz

Jak si představujete hotel snů? Všudypřítomný výhled na modrý oceán a zelenou džungli, opičky a uprostřed toho i vy.

To nabízí hotel Tulemar. Cestovatelé si tento hotel oblíbili natolik, že ho vyhlásili nejlepším hotelem roku 2019. V dnešní době tak už nemusíte být Mauglí, abyste mohli bydlet v džungli.

 

Hlasování proběhlo v rámci cestovatelských časopisů Trip Advisor a Traveler´s Choice. Vítězné letovisko Tulemar se nachází na Kostarice, ukryté v deštném pralese. A rozhodně není jen pro milionáře, nabízí totiž široký výběr ubytování od bungalovů po vily. Ceny se pohybují od 5000 za noc. Hosté si zde mohou užít soukromou pláž, relaxovat v rámci lázeňského centra a samozřejmě využít plný servis v restauraci.

 

Jak vypadá nejlepší hotel roku 2019?
(Foto: Facebook official)


Vily jsou dvoupatrové a ubytování v nich mohou využít třeba zamilované páry nebo samostatní cestující, kteří se na chvíli potřebují schovat před neutuchajícím ruchem velkoměst. V centru střediska jsou také tři bambusové vily, součástí každé z nich je soukromý bazén, dešťová sprcha a výhled na džungli a oceán.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Gastroturistika aneb co ochutnat v oblíbených evropských destinacích? Zkuste třeba kibbeling nebo bacalhau!

5 dechberoucích restaurací, o kterých se vám ani nesnilo. Je libo povečeřet v korunách stromů nebo třeba v hlubinách oceánu?

Pracovník na letišti má netradiční umělecký koníček. Fotografuje zajímavé lidi z celého světa

Jedna z nejmodernějších budov je vila PazAmore, která se i s bazénem a venkovním posezením nachází přímo uprostřed džungle. Tu si může pronajmout třeba parta přátel.

 

Jak vypadá nejlepší hotel roku 2019?
(Foto: Facebook official)

 

Další vila se jmenuje Mirazul a jde o komplex čtyř propojených apartmá s přístupem k nádherným výhledům na zdejší přírodu.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii

 

Tím však oblíbený Tulemar rozhodně nekončí a v budoucnu plánuje další rozšíření. Již 14. března otevře další vilu SolAngelo, která pojme až čtrnáct lidí. Bude to tak největší vila v rámci celého střediska. Kromě bazénu a výhledu na džungli bude mít i výtah a platformu pro jógu.

 

Jak vypadá nejlepší hotel roku 2019?
(Foto: Facebook official)

 

Jak se vám Tulemar líbí?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře