Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vévodkyně ze Sussexu nás stále nepřestává udivovat, ať už jde o její krásu, eleganci či podporu a zapojení do humanitárních prací na obranu práv žen a dívek. Jeden by si řekl, že je dokonalá, ale i tato původem americká kráska má své vady a zlozvy...

Meghan Markle není tak dokonalá, jak jsme si mysleli! Tohle jsou její největší slabiny

Meghan Markle
zdroj: Profimedia Meghan Markle
aktualizováno 16.08.2018, 00:00 | 16.08.2018, 00:00 | Karolína Šimečková

Vévodkyně ze Sussexu nás stále nepřestává udivovat, ať už jde o její krásu, eleganci či podporu a zapojení do humanitárních prací na obranu práv žen a dívek. Jeden by si řekl, že je dokonalá, ale i tato původem americká kráska má své vady a zlozvyky, které na sobě nesnáší.

Tyto zlozvyky ji trápí od dětství a navzdory tomu, že se je každý rok snaží odnaučit, se jí to ještě nepodařilo. Tento rok se ale vdala, a stala se tak novou členkou britské královské rodiny, která je neustále sledována médii i fanoušky.Pomůže jí právě to konečně přestat?

 

Kousání nehtů


Zlozvyk, který postihuje téměř stejné množství lidí, jako kouření. Na rozdíl od kouření si ale koušeme nehty nevědomky! Ten, kdo si kouše nehty, o tom v danou chvíli často vůbec neví a zjistí to teprve, když sám sebe načapá. Tímto problémem trpí i nová vévodkyně Meghan, údajně od dětských let.

 

Snažila se ji to odnaučit jak maminka Doria, tak učitelky v katolické škole, kam jako mladá chodila. Úspěch nepřišel ani po dosažení dospělosti či začátku její herecké kariéry. "Přestat si kousat nehty patří dokonce mezi mé každoroční novoroční předsevzetí. Bohužel se mi stále nedaří tento zlozvyk překonat,“ svěřila se Meghan omluvně. Členka britské královské rodiny by se ale na veřejnosti neměla objevit s okousanými nehty nebo prsty v puse, tak snad na to bude myslet.

 

Meghan Markle a princ Harry - 2
(Foto: Profimedia)

 

ČTĚTE TAKÉ:
Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
TEST: Co víte o KRÁLOVSKÉ SVATBĚ?
Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?


Sprosté klení


Druhá neřest, která je údajně v přítomnosti této křehké ženy častější, než by měla. „Po vypití pár skleniček mi často ujíždí nadávky. Alkohol samozřejmě není omluva, stejně s tím ale občas bojuji a je to krom kousání nehtů mé časté předsevzetí,“ promluvila otevřeně vévodkyně. Alkohol ale není jediný spouštěč tohoto zlozvyku. Patří k tomu také přepracování, což je, obzvláště nyní, Meghanin denní chleba.

 

I přesto je hezké, že Meghan o svých zlozvycích promluvila tak otevřeně a ukazuje nám tedy, že se pod dokonalou schránkou skrývá jen a pouze člověk.

 

Trpíte také nějakými zlozvyky? Jakými?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře