Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Používáte sociální sítě? Facebook možná, ale co takhle Instagram? Říkáte si, že na takové věci jako je sdílení fotek fakt nemáte čas? a i kdyby vám to třeba udělalo radost, bojíte se, že budete trapná, protože je to jen pro mladé? Omyl!

Instagram není jen pro teenagery: Holka s křivkama ukazuje, co na něm baví i třicátnice

Holka s křivkama
zdroj: Instagram Holka s křivkama
aktualizováno 16.03.2019, 00:00 | 16.03.2019, 00:00 | doma.cz

Používáte sociální sítě? Facebook možná, ale co takhle Instagram? Říkáte si, že na takové věci jako je sdílení fotek fakt nemáte čas? a i kdyby vám to třeba udělalo radost, bojíte se, že budete trapná, protože je to jen pro mladé? Omyl!

Za takové názory by vás rozhodně nepochválily třeba maminky, které se přihlásily do právě probíhající instagramové soutěže Instahero. O co jde a co vám chtějí blogující a instagramující maminky, které vyrazily konkurovat ulítlým teenagerům i trendseterům, vzkázat?
 

 

Instahero aneb Československo hledá influencera je vlastně taková online reality show, která zrovna probíhá na Instagramu, Facebooku a Youtube. Soutěží v ní lidé, kteří by mohli trochu změnit Instagram tím, že by nějak inspirovali nebo motivovali ostatní uživatele a uživatelky. Měli by jim představit trochu jinou, nekonvenční cestu, jak Instagram používat.

 

Instahero
(Foto: Instagram)


Z castingového kola vzešlo 10 různých finalistů, mezi něž patřily studentky, gayové i mladé matky a mnozí další. Ti budou muset během dvou měsíců zvládnout několik výzev a schválně, kdo z nich vyhraje.

 

Zábava jen pro mladé, kteří mají na takové blbinky čas? Možná ne! Že je věk jen číslo a rodinnými povinnostmi zábava nekončí, ukáže mladá maminka s nickem Holka s křivkama. Co ji vedlo k tomu, aby se přihlásila do této reality show?

 

Během castingu se představilo hned několik mladých maminek. Mezi jejich důvody patřilo například ukázat ostatním matkám, že když si správně uspořádají čas, tak se jejich život nebude muset točit jen kolem plenek. Zvládnou si třeba vést Instagram a mít ho jako formu relaxu a zábavy. Mezi nimi vynikla hlavně Veronika alias Holka s křivkama, která se dostala až do finále.

 

Holka s křivkama
(Foto: Instagram)


Veronika se prezentuje jako úplně obyčejná žena, jejíž zálibou je blogovat a fotit fotky na Instagram. Je lidská a dokáže projevit klasické ženské emoce od těch dobrých po ty špatné. Nežije v žádné bublině, ale v normálním světě se všemi klady a zápory. Nestydí se za to, že ne vždy byl její život jednoduchý, a přesto je sama se sebou spokojená a má zdravé sebevědomí.


Matka jako blogerka a influencerka


Na svůj blog píše články, které se týkají váhy, oblékání, výchovy svého malého syna, vtipných i vážnějších okamžiků života. Zdaleka ale nedává žádné rady, které by se týkaly drastických diet nebo honbou za zhubnutím.

 

Holka s křivkama
(Foto: Instagram)

 

Naopak učí ženy, že móda rozhodně není jen pro hubené a mít dokonalou postavu neznamená být štastná. Také proto je její blog a Instagram tak osvěžující a plný energie. I Veronika měla kdysi kvůli svému vzhledu komplexy, ale život a nový přítel ji naučil mít se ráda taková, jaká je a za žádné kilo navíc se nestydět. A tak ze svých nedokonalostí udělala přednost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Je mu teprve 6 měsíců a na Instagramu ho sleduje 15 milionů lidí! Jeho rodiče to ale drsně schytávají
Co s vámi udělá rodičovství? Známe odpověď, která si nebere servítky
Baby hvězda Instagramu: Tohle je bezesporu nejvlasatější dítě světa


Během mateřské dovolené i účastnicí reality show


Veronika přiznává, že coby pro velkou stydlivku pro ni přihlášení do soutěže Instahero bylo možná docela paradoxním krokem. Navíc ani nečekala, že ji nakonec na casting vůbec pozvou, což se stalo! Chtěla se však někam posunout, a tak překonala obrovský strach. Své rozhodnutí dotáhla až do konce, tedy na casting, kterým prošla. Co teď?

 

Holka s křivkama
(Foto: Instagram)


Veronika radí ostatním vystoupit z pohodlné zóny. A tak věděla, že kdyby ze soutěže kvůli strachu couvla, tak by toho už navždy litovala. Proto využila příležitosti a nyní bude bojovat o titul influencerky roku 2019. Troufly byste si na něco takového během mateřské dovolené a vůbec, stíhaly byste to? Holka s křivkama je důkazem toho, že když se chce, tak všechno jde.


I kdyby Veronika nevyhrála a nestala se instagramovou hrdinkou, nemusí ji to vůbec mrzet. Jak totiž v jednom ze svých článků napsala, každá matka už superhrdinkou je. Zvládá totiž postarat se o dítě, domácnost i sama o sebe a to zdaleka není všechno. Výčet všech schopností superženy najdete na jejím blogu. Inspirovala vás?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře