Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá nevěsta ví, že krásné svatbě musí předcházet rozlučka se svobodou. To platí i pro královskou rodinu. Pokud ale čekáte megalomanskou párty plnou alkoholu a holčičích tanečků, pak jste na omylu. Meghan Markle se rozhodla pro nevšední rozlučku,...

Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?

Meghan Markle
zdroj: Profimedia Meghan Markle
aktualizováno 07.03.2018, 17:05 | 07.03.2018, 17:05 | doma.cz

Každá nevěsta ví, že krásné svatbě musí předcházet rozlučka se svobodou. To platí i pro královskou rodinu. Pokud ale čekáte megalomanskou párty plnou alkoholu a holčičích tanečků, pak jste na omylu. Meghan Markle se rozhodla pro nevšední rozlučku, která vzbudila velký poprask.

Už dávno odzvonilo rozlučkám se svobodou, které se vymykaly kontrole a končily v brzkých ranních hodinách. Meghan Markle stanovila nový trend, kterým se už teď inspirují ženy po celém světě. O co se jedná?


Čas na rozmazlování
Myslela jste si, že by se správná rozlučka se svobodou měla nést ve znamení nekonečné párty v klubu? Zapomeňte na sáhodlouhý seznam hostů, kýble plné cuba libre a otřesnou korunku s nápisem "bride to be". Raději obvolejte nejbližší kamarádky a vyrazte na wellness! Přesně tak pojala rozlučku se svobodou i Meghan Markle, která se svými kamarádkami vyrazila na tzv. "spa day". Seznam hostů sice nebyl odtajněn, ale proslýchá se, že mezi hosty nechyběla například Violet von Westenholz, která údajně seznámila Meghan s princem Harrym. Celá Meghanina rozlučka proběhla v naprostém utajení, a tak můžeme jenom hádat, zda si holky dopřály masáže, vířivku nebo třeba saunu. Jedno je ale jasné, správný spa den se neobejde bez dobrého šumivého nápoje a výborných delikates.

 


Proč se inspirovat?
Snad každá nevěsta si chce užít rozlučku se svobodou na 100 %. Určitě nám ale dáte za pravdu, že v klubu si s kamarádkami sotva popovídáte. Navíc většina rozluček se svobodou budí v klubech pozdvižení. Všichni na vás zírají, chtějí se fotit s budoucí nevěstou a žádají vás o tanec. Přesně těmto nepříjemným situacím se vyhnete, když se rozhodnete pro wellness víkend se svými nejbližšími přáteli.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Inspirujte se! Víme, s jakou hračkou si nemůže hrát George a Charlotte
Prožijte Londýn královsky: Poznejte místo svatby prince Harryho i další místa opředená královskou atmosférou
8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE

 

Nikdo po vás nechce, abyste si po masážích dopřály sklenku šampaňského a v deset večer šly spát. I z klidného pobytu se může vyklubat divoká jízda, na kterou nikdy nezapomenete. V ideálním případě můžete vyrazit na prodloužený víkend. Pokud vám wellness pobyty nic neříkají, alternativou mohou být horské chaty nebo třeba euro víkendy. Jednoduše řečeno zkuste svou rozlučku se svobodou pojmout dospěle a stylově. Uvidíte, že budete nadšená nejen vy, ale i vaše kamarádky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře