Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

Numerologie: Leden bude měsíc extrémů! Hledáte-li lásku, neotálejte, šanci máte jen první dva týdny

Numerologie - 8
zdroj: Getty Images Numerologie - 8
aktualizováno 01.01.2019, 16:40 | 01.01.2019, 16:40 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

Leden je měsícem plný extrémů. Možná budete cítit více strachů, než si ochotně přiznáte. Je to tím, že se ve vzduchu vznáší potřeba změn s nutným překročením vlastních hranic. K tomu je potřeba odvaha, kterou rozvinete pouze tím, že začnete čelit všech strašákům. Bude náročné uvědomit si realitu současnosti, protože mysl nepostojí a houpající se stále sem a tam bloudí mezi minulostí a budoucností. Potřebnou rovnováhu nenajdete v ukvapenosti, kritice, pochlebování a nebo důležitosti, jak vás vidí ostatní. Uklidnění najdete s přijmutím sebe sama tak, jak se skutečně cítíte uvnitř a kdo jste. Tento měsíc upozorňuje na odpovědnost nejen za sebe, ale i za ty, se kterými jste úzce propojeni, čímž se zapletete do velmi hlubokých emocí. Zaměřte se na ty lidi, na kterých vám záleží a přiznejte si své vlastní chyby, nejistoty a nepřiměřené chování. Pokud existuje něco, co můžete udělat pro to, abyste nerozptýlili extrémy do turbulentních situací, aniž byste ubližovali sobě nebo někomu jinému, pak pro to udělejte vše.

 

V prvním týdnu zůstaňte nohama na zemi, ušetří vám to spoustu zklamání a energie. Nepřipojujte se příliš rychle ke grandiózním projektům, k roli mluvčího za jednotlivce či skupinu, zvláště neznáte-li všechny detaily apod. Sledujte přesně svá slova, postupujte metodicky, v práci diskutujte pouze na profesionální bázi. Za pár týdnů zjistíte, jak se vám opatrnost vyplatila.
Ve druhém týdnu nezůstávejte jen u rutinních činností, postarejte se o mnohotvárnost zájmů, lidí, aktivit, míst. Čím více rozšíříte své obzory, o to větší budete mít radost ze života. Otevřete oči i uši, zažijete něco neobvyklého. Tyto dny však nebudou jednoduché pro ty, kteří bojují se žárlivostí, sobeckostí a majetnictvím. Takoví lidé pak budou mít ze strachu o něčí ztrátu přehnané, nerealistické nebo hloupé požadavky na partnery a blízké.


Třetí týden sice některé vaše touhy naplní, ale možná budete mít silnější pocity osamělosti, ať jste zadaní nebo svobodní. I když si naplánujete setkání, včetně flirtování nebo dobrodružství, většinou se příliš nezdaří a nebo trvání vzpomínek či nových kontaktů nebude mít dlouhé působnosti.

 

Ve čtvrtém týdnu existuje skutečně dobrá šance, že se zlepší vaše profesní postavení i výše odměny. Tato příležitost vás velmi překvapí, protože jste od vedení opravdu podobný návrh nečekali. Pokud se rozhodnete odmítnout, ani touto volbou nic neztrácíte, protože dokážete najít dosti rychle novou a zajímavější práci. Štěstí je zkrátka na vaší straně.


Práce


Neztrácejte čas tím, že si zošklivíte své nedávné profesionální prohry a nebo že vaše sebeúcta utrpěla z rychlejší iniciativy kolegů nebo konkurence. Soustřeďte se na faktory, které jste správně a efektivně využili a které zanedbali. Spojením vytvoříte kvalitnější plán a stabilnější zázemí pro ještě lepší představivost, přehlednost a praktické rozvinutí. Selhání je základem úspěchu! A pro ty z vás, kteří se zabývají odchodem do důchodu, najdou zajímavá řešení.

 

Peníze


Budete schopni efektivně řešit své finanční problémy. Komplikace mohou nastat v opožděné výplatě, se kterou počítáte a nebo v neočekávaných vydáních. Pravdou je, že přijmete rozumný postoj a že budete připraveni odstranit některé nadbytečné výdaje. Vyvarujte se půjčkám nebo úvěrům. Příjem je možný, ale nesouvisí s vaší osobní prací, jedná se buď o dědictví, stipendium nebo zvýšení sociální dávky apod.

 

Vztahy


Prvních 14 dní je mimořádně přínosných, jako lavina vás může zasáhnout láska na první pohled se všemi vznešenými sentimentálními prožitky, smyslností i vášnivostí. Další dva týdny se však nesou v jiných energiích, půjde většinou o třenice a nepřijatelné chování. Nebuďte až příliš nároční, ale naopak milostiví a nesmírně taktní. Přijměte tento krátkodobý výkyv z normálu. Pokud hledáte duševní kamarádku, může se objevit právě v těchto dnech.

 

Zdraví


Těm z vás, kteří jste zažili okamžiky únavy, hypertenze, nespavosti nebo křečí, se opět navrátí energie. Imunitní systém posílí a žádný virus ani mikrob nemá šanci se k vám přiblížit, natož se dostat do těla. Též poruchy zažívacího traktu budou na ústupu. Využijte tohoto zlepšení, abyste zahájili dietní plán, pravidelné cvičení nebo podpořili zdravější biologický rytmus.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře