Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

NUMEROLOGIE: Listopad přinese návrat starých přátel i start nových vztahů

Listopad
zdroj: Getty Images Listopad
aktualizováno 01.11.2018, 00:00 | 01.11.2018, 00:00 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

V listopadu bude převládat nad všemi povinnosti spíše citový život, tak jak ho právě vedeme a jak bychom si ho chtěli uspořádat podle svých představ. Může se stát, že ony představy budou dosti protichůdné, tudíž si udělejme jasno, co vlastně chceme. Máme-li v zásobě na posouzení vícero vztahů, pak nezbývá, než to hodně zjednodušit a zredukovat, abychom se naprosto nevydali z energie fyzické, převážně však psychické. Se soucitem a spoluúčastí k problémům nebo nespravedlnosti možná někomu velmi pomůžete.


Dynamika prvního týdne se velmi rychle rozšiřuje jak do délky, tak do šířky. Obchodní sféra prospívá, kariéra stoupá do výšin, zvýšení platu nebo aspoň odměna nablízku, přátelství kvete, emocionální přitažlivost roste. Vše se zdá neskutečně úžasné. Moudrým však neunikne vidět za rohem i blízkou budoucnost a rozpoznat, že toto vše může být jen krátkodobé pozlátko oblažující smysly, chtíč nebo ego k zastření reality.

 

Ve druhém týdnu přestaňte žít jako poustevník, odhoďte stydlivost a vymyslete nejjednodušší způsob, jak se sejít s původními přáteli a nebo skupinou lidí podobně smýšlející a se společnými zájmy. Konverzace proběhne snadno, protože se budete cítit pohodlně. Při setkání a krátkém kontaktu budete mít okamžitě velmi silné pocity pro a nebo proti.

 

Ve třetím týdnu se o slovo hlásí jakékoli elektrické spotřebiče, možná to bude pračka nebo tiskárna, kdo ví? Záleží na tom, kdo je s daným přístrojem ve větším kontaktu a je vyšťavený natolik, že už ani tato „neživá věc“ nemá sílu dotyčného napájet a živit. Dobrá zpráva je, že si touto příhodou a nákupem nového zařízení jiným způsobem přilepšíte.

 

Ve čtvrtém týdnu můžete díky neuvěřitelnému emocionálnímu zážitku nebo v uměleckém či léčebném prostoru objevit silné duchovní spojení s někým koho buď znáte z mládí nebo z jiných časů z předcházejících pout. Když se na sebe podíváte, nemůžete si pomoci, ale cítíte, že jste našli svou duální duši. Zralost vám oběma umožní i nadále si zachovat svou vlastní nezávislost, přátelé, záliby …, a to vše bez žárlivosti, posedlosti, manipulaci či vlastnění.


Práce


Různorodé stimulující myšlenky rozproudí i staré zaprášené mozkové dráhy, tak proč toho nevyužít. Povolte uzdu sami sobě, nemusíte čekat na schválení. Vaše představy jsou úžasné a vaše energie ještě lepší. Rozšiřte své profesionální působení, buď se soustřeďte na aktuální zaměstnání a nebo se poohlédněte po jiných možnostech, které vás už dříve lákaly. Nepropásněte šance, i když bujaré nadšení a divoký potlesk bude jen váš soukromý prožitek.


Peníze


Potřebu bezpečí si vytváříte nejen ve viditelnosti věcí či peněz, ale s vlastním majetkem nebo objektem se propojujete i sentimentálně. Pravděpodobně vám to připomene dětství nebo vaši první lásku. Není ideální čas na nákup mechanických strojů. Na druhé straně nákup i prodej starožitností může být skutečně výnosný. Instinktivně dokážete rozpoznat originální dílo, které by mohlo být v budoucnu velmi cenné.


Vztahy


Stojíte na startovní čáře, to znamená, že všechny původní vztahy můžete pojmout jakoby od začátku s novým přístupem. U těch vztahů, kde došlo k nějakému zranění, je možné vymazat historii a vstoupit do další fáze s odlišným fungování. U nově navázaných partnerství nenechávejte bez povšimnutí detaily, které by vás upozornily na to, že vstupujete opět do stejné řeky.


Zdraví


Listopadové dny naznačují, že je načase neignorovat jakékoli odchylky těla. Pokud jste vklouzli do nějakých špatných návyků, pak je náprava na místě. Zmapujte své poslední týdny, dny, rána, večery….. Čeho je moc a co naopak chybí, a vy jste si toho navíc moc dobře vědomi? Můžete mít sice pocit, že se vás zmocnila předčasná zimní lenost, což je dle energie čísel v pořádku. Ale neuškodí pro své tělo udělat to, o co prosí, např. pár protahovacích cviků, nastavit dietnější plán (zvláště těm, kteří mají citlivější žaludek a slinivku, by se mohla letošní svatomartinská husa v břiše uhnízdit na mnohem delší čas, než je příjemné).

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře