Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

NUMEROLOGIE: Říjen prověří soustředění, ambice v práci i vášeň ve vztahu

Numerologie - 7
zdroj: Getty Images Numerologie - 7
aktualizováno 01.10.2018, 10:12 | 01.10.2018, 10:02 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

V říjnu budou myšlenky skákat z jednoho bodu na druhý, pak zase na další, což připraví náročnou půdu těm, kteří potřebují udržet soustředění v jedné jediné činnosti. Proto je lépe si rozvrhnout plán jednotlivých dní na ne příliš dlouhé sezení, stání, poslouchání, koukání, ťukání do počítače apod., protože pak by mozek nebyl spojen se zbytkem těla a končetiny by bez kontroly udělaly nějakou hloupost. Povídejte si mezi sebou historky nebo poslouchejte vtipy, čímž se též udržíte v přítomnosti dění, myšlení, pocitů i pohybu.


První týden bude mít příznivý dopad na váš profesní život, zato ve vztazích budete trochu neohrabaní a nervózní. Pokuste se respektovat ostatní a nerozhodujte za ně. Trochu pokory a tolerance je rozhodně na místě a přínosné pro všechny. Nevypouštějte z úst vše, co si myslíte, abyste zbytečně nenarušili atmosféru a tuto chybu si pak dalších pár let nevyčítali. Snažte se nezanedbávat své zájmy, pakliže je vaší přirození se kdykoli jindy takto chovat. Najděte rovnováhu mezi sebou a ostatními, prací a odpočinkem.

 

Ve druhém týdnu spravujte své financi i materiální jistoty, jak nejlépe umíte. Budete-li stát nohama na zemi, pak veškeré vaše aktivity budou přínosné a efektivní. V pracovní sféře započnou změny, výměna pozic nebo propuštění, nakonec dojdete k závěru, že vás to posunulo k mnohem lepším podmínkám. Jakékoliv překážky posílí vaši vůli a bojovného ducha, jen zbytečně nepropadejte agresivnímu chování nebo zášti, i kdybyste se cítili jako oběť nespravedlnosti. Pokud hledáte duchovního přítele, kamarádku, pak se v těchto dnech objeví.

 

Třetí týden přijímejte intenzivní proud štěstí, který vás podpoří v realizaci všech vašich přání. Také vám dodá impuls k novým nápadům a poskytne příležitosti k posunu vpřed. Dlouhodobé plány povedou ke konkrétním a šťastným výsledkům, za předpokladu, že zůstanete v rámci skutečných možností. V tyto dny může skončit vaše osamělost, uskutečníte velmi slibnou schůzku zcela nečekaně nebo na velmi neobvyklém místě. Vaše srdce pro to vše vesele povyskočí, možná zapomenete i jíst či spát.Ve čtvrtém týdnu budete mít příležitost ukázat své schopnosti. Ruku v ruce s tímto pak kráčí propagace a ocenění, i když to nemusí být nutně doprovázeno zvýšením platu, ale potěší vás to i pozvedne v sebedůvěře. Ti z vás, kteří jsou nezaměstnaní, nenechte se odradit, i pro vás jsou příznivá čísla. Pokračujte v úsilí, pošlete svůj životopis a práce je na světě. Rychlost mysli vám umožní uvědomit si nedostatky vaše i okolí, v tom všem se zorientovat, změnit toto na výhody, a navíc využít kontakty.

 

Zjistěte, co vám přejí hvězdy v HOROSKOPU NA KAŽDÝ DEN

 

Práce


V říjnu se probouzí ambice, budete stále něčím motivováni, čímž uspějete a vyniknete ve své profesi. Současně vás toto prostředí bude inspirovat, abyste nehledali pouze pomíjivou slávu. Je důležité, abyste se nenechali ovlivnit svou náladou, netrpělivostí, chaotickými myšlenkami, odchylky v harmonogramu a zatlačit se k nežádoucímu postoji nebo slibům. Neobracejte tuto nadměrnou energii proti sobě, nechytejte paniku, ale spíše se snažte vcítit do vás a situace. Odmítněte vše, nad čím už v začátku drtíte zuby a přijímejte to, kde se oči rozzáří nadšením.

 

Peníze


V tomto měsíci je třeba finanční měšec ostražitě strážit a omezit se na nezbytné výdaje, takto se vyhnete pokušení, že utratíte bez rozumu a počítání. Těm, kterým dlouhodobě hnízdí v hlavě myšlenka na koupi bytu, domu či kanceláře, štěstěna v náhodě nebo neočekávaného bonusu pomůže k realizaci. Domluvte si schůzku s vašim bankéřem, abyste předešli riskantním spekulacím. Než do něčeho své peníze vložíte nebo někomu půjčíte, snažte se na věci podívat dvakrát, třikrát a též získat více názorů.

 

Vztahy


Pokud jste v domácnosti šťastní, pak nebudete zvažovat žádnou změnu v milostném životě, spíše se budete chtít vrátit k základům vaší lásky a probudit opět vášnivost, nadšení a nové zažehnutí. Pokud však z druhé strany nezaznamenáte tytéž náznaky, ale dočkáte se jen nedostatečné komunikace, tolerance, porozumění a jiného nepřijatelného chování, pak může partnerstvím otřást mimomanželský zážitek. Samotáři si však toto období nanejvýš užijí, a dokonce uskuteční i několik dobrodružných schůzek.

 

Zdraví


Pokud bude váš nervový systém spokojený, práci proložíte volnou aktivitou, pak si na zdraví stěžovat nemusíte, protože vitalita bude na vzestupu a ta posílí i imunitní systém. Pokud však převáží nad volností a zábavou jen hektické dny plné povinností a zuřivosti, pak si s vámi pohrají nespavost, migrény, jaterní problémy spojené s dermatologickými projevy, artritidou a jinými zánětlivými procesy. Nad všechny léky je v tomto měsíci nepůsobivější vydatný spánek, který doplní energii srdci i mozku, zharmonizuje hormony a rychle zotaví jiné nedostatky v těle.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře