Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

NUMEROLOGIE: V prosinci pozor na zbrklé soudy a zmatky v závěru roku

Numerologie - 12
zdroj: Getty Images Numerologie - 12
aktualizováno 01.12.2018, 00:00 | 01.12.2018, 00:00 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

V prosinci nás čekají složitější dny převážně v citovém a emočním prožívání. Je nutné zharmonizovat rozum a cit, rozlišovat vnitřní svět prožitků a vnější realitu a hlavně nezaměňovat lásku za přátelství. Díky nerozvážnosti, unáhlenosti nebo vzrušujícímu a dobrodružnému zážitku se můžeme ocitnout v nesnázích. Odstartujeme sice nějakou novou životní fázi, ale nebude snadná a navíc plná zkušeností, o kterých by se pak daly sepisovat knihy na pokračování. Téma měsíce tedy zní „trpělivost“, nedělejme nic, kde cítíme pochybnosti a nepříjemno.

 

V prvním týdnu se ukáže nejnáročnější udržet své chování v mírumilovné, přátelské či romantické poloze. Šance na setkání s někým jsou dobré, ale váš přístup může být necitlivý, snad i agresivní a netrpělivý. Může to být zapříčiněno tím, že jste ztratili energii, snad se cítíte frustrovaní, vyhořelí. Možná se snažíte příliš, ale na špatném místě, nesprávným směrem, jste energeticky rozptýleni, plníte něčí sen či očekáváte vděk.

 

Druhý týden ovládá spravedlnost. Může vám tedy být oznámeno soudní řízení nebo ho sami vyvoláte či budete svědčit. Nemusí to samozřejmě být až takto hraniční, nicméně budete citlivější na jakékoli porušování zákona a postaráte se o příslušné postupy, aby bylo zviditelněno právo. Nechte promluvit též vlastní svědomí, nepřehánějte, tolerance a odpuštění nepřichází přirozeně, ale se sebereflexí a sebeovládáním.

 

Ve třetím týdnu se budete cítit víc intelektuálně než emocionálně. Zajímejte se o nové trendy, možnosti, myšlení nebo duchovní cesty, které vás povzbudí ke studiu nebo čtení. Možná se rozhodnete pro vzdělání vedoucí ke zvýšení kvalifikace, které zahrnete do již existující cílové cesty. Rodinní příslušníci od vás nejspíše budou vyžadovat více pozornosti, praktických pokynů nebo práce. Dostanete-li nabídku na nečekaný výlet, neodmítejte.

 

Čtvrtým týdnem zakončíme vibrace roku 2018. Prošli jsme duchovním růstem, který měl vést k lepšímu porozumění sebe sama a získali jsme mnoho vhledů. Poté vstoupíme do nového roku, kdy se duchovní porozumění spojí s praktickou a materiální stránkou života. I když jste v tomto týdnu ještě zmateni a plní pochybností, v lednu už bude vše dávat hlavu a patu a nenecháte se odradit od svého cíle.

 

Práce


Poklidu si v pracovní oblasti příliš neužijete, čekají vás kroky k vylepšení stávajícího či úplné změně. Buď budete aktivní sami za sebe a ze své vůle a nebo se tak stane díky divokým turbulencím. Možná se budete chtít více soustředit na myšlenky, které jste měli na začátku svého pracovního života a spojit současnost s dávnými ideály. Samostatnost a sebedůvěra jsou klíčem k úspěchu.

 

Peníze


Postoj k financím by měl být v tomto měsíci konzervativní. S minimálním rizikem tak ochráníte sebe, peněženku i účet od nebezpečí bezhlavého nakupování nebo dlouhodobého investování. Přichází sice dobré nápady, které se mohou v příštím roce změnit v další zdroj příjmů, ale zatím si je ponechte pro sebe a ve své hlavě, nic zbrkle nepodnikejte.


Vztahy


Vztahy s přáteli i příbuznými budou ovlivněny touhou po čistotě a idealismu, tímto se můžete dostat do rozporu mezi skutečností a původním očekáváním, mezi logikou a pocity a čelit tak konečnému verdiktu nebo některým lidem. Vybavíte si všechny své emocionální vzestupy i pády, s vrcholem velké lásky a pomalou či prudkou propastí kritiky, ponížení, neúcty, zrady, agrese… Nakonec se stejně nevyhnete rozhodnutí, že některé vazby jsou již nežádoucí.

 

Zdraví


Fyzický stav bude celkově uspokojivý. Nepřepínejte se, snažte se, aby cvičení nebo obyčejné pohyby nebyly příliš násilné. Svaly a nervy jsou náchylnější ke křečím, ústřelům, zánětům, ruku v ruce těmto stavům dopomáhá stres a agrese. Také jste citlivější na změny teplot, chlad a vlhkost. Pečlivě si proto chraňte obličej, hruď i zátylek před průvanem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře