Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

NUMEROLOGIE: Září přináší nové začátky, co přinese v lásce, práci i před jakými nemocemi se mít na pozoru?

září
zdroj: Getty Images září
aktualizováno 05.09.2018, 11:38 | 05.09.2018, 11:38 | doma.cz

Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová napoví, co vás v tomto měsíci čeká a nemine.

V září vložte svou energii do těch činností, na kterých už delší dobu pracujete a máte je do detailů promyšlené. Možná se uprostřed měsíce přihodí něco, s čím jste vůbec nepočítali a díky tomu rozšíříte své vědomí a nastartujete možná od základu jiný životní příběh a osud. Přizpůsobujte se těmto změnám, při řešení však ponechejte stranou rozumová hodnocení a kritiku. Více zapojte intuici, která vám napoví, kudy se vydat a jak postupovat, případně vás osvítí geniální myšlenka. Se stále zapojeným logickým myšlením byste se cítili vyčerpaní a všelijak fyzicky omezováni. Jestliže zvolníte a investujete jen tam, kde to má smysl, pak vám energie tohoto měsíce bude vycházet vstříc a její přínos navíc dokážete posílit kvalitním dýcháním, poslechem hudby a nebo aromaterapií.

 

V prvním týdnu máte příležitost zviditelnit svou osobnost i své nápady, protože váš způsob vyjadřování bude nepřehlédnutelný, i když někdy až příliš důrazný. Též v osobních vztazích budete mít tendenci dominovat a také chod celé domácnosti budete chtít mít ve vlastních rukou, což se nemusí setkat s vřelou reakcí, proto zvláště vy, ženy, držte na uzdě uštipačný jazyk či nesouhlasné pohledy. Vaše síla spočívá nejen v přesvědčivém výrazu a zápalu pro věci, ale i v dobrém působní na lidi se snahou udržet mírumilovné prostředí.


Ve druhém týdnu se neobávejte obrátit se s jakoukoli pomocí na přátelé a oprášit staré kontakty. Z těchto stran se můžete dočkat i velmi podnětných nápadů, dobré rady, pracovní nabídky. Máte-li nějaké neshody v rodině, je tento týden vhodný k urovnání i vlekoucích se dlouhodobých problémů. Posezení a debatování u dobrého jídla a pití s příjemnou společností vám pozvedne náladu a nabije novou energií.


Ve třetím týdnu si můžete připadat, že ničemu nerozumíte, sobě, svému životu, lidem ani světu. Pevná půda se pod nohama hroutí a doposud jisté a bezpečné se stává pohyblivé a ani nejbližší vám nevychází vstříc, protože jsou též zmateni nebo zaskočeni. Neriskujte v žádné oblasti, neumíte vydedukovat z přítomnosti, co vám přinesou příští hodiny, natož zítřek. Proto se držte zaběhlých stereotypů a jen čekejte, co pozoruhodně iracionálního vám spadne pod nos.


Ve čtvrtém týdnu se múzy předhánějí v předávání inspiračních a motivačních jiskřiček, proto i vám se nevyhne řada příznivých okolností, které vás posunou o krok dále. Budete-li mít možnost zapojit i svou vlastní fantazii a kreativní nápady, pak vám bude více vyhovovat jejich realizace o samotě, společnost lidí či zvuky zvenčí vás budou příliš rozptylovat. I kdybyste v sobě měli přespříliš zakořeněnou nechuť ke změnám, pokuste se tuto neviditelnou, avšak silnou energii, prozatím pustit aspoň do snění, abyste se přestali obávat.


Práce
V září vás může strach před čímkoli přivést k lenosti, pohodlnosti a pouhé upovídanosti. Avšak tím, že usnete na vavřínech ničemu nepomůžete, naopak tím natrhnete pytel všemožných zádrhelů. Pokud tedy chcete něčeho dosáhnout, pak nezbývá než pro to něco udělat. Šance pro zlepšení, posun nebo nalezení nového pracovního štěstí tak máte na dosah. Stačí jen méně mluvit, snít, kritizovat, vymlouvat se a více jednat.

 

Peníze
Za pomoci intuitivního vnímání jste schopni nepřehlédnout příležitost a rozeznat, zda je pro vás přínosná a nebo že byste naopak oním směrem jen marnili čas. Na druhou stranu čísla tohoto měsíce nahrávají i k tomu, že se u vás peníze dlouho neohřejí a též úspory se můžou snadno rozkutálet, a to buď tím, že se vás životní styl stane nákladnější a nebo bude potřeba finančně zajistit nebo investovat do dítěte nebo jiného člena rodiny. Zvláště konec měsíce je více o duchovních hodnotách, než o fixování se na peníze či materiálním hromadění.


Vztahy
Ve vztazích i lásce bude dosti proměnlivo, a to proto, že celý měsíc je náročný na psychiku a ta se bude projevovat v málo aktivním, pohodlném, náladovém a nevypočitatelném chování. Spíše než fyzická stránka nebo řešení materiálních či organizačních záležitostí je třeba zaměřit se na toleranci a vcítění se do pocitů druhého a též jeho situačního dění. Tímto zmizí jakési černé mraky nedorozumění, ledacos si dokážete vyříkat a jako mávnutím kouzelného proutku dojde k usmíření, hlubokému sblížení a přátelství. Se zvýšenou empatií dokážete někoho potěšit vysněným dárkem a nebo velmi efektivní radou.


Zdraví
Mnozí z vás už na začátku měsíce pocítíte zvláštní nevysvětlitelný tlak, což se bude odrážet nejen na fyzické úrovni, ale též únavě mozku, zapomínání, zmatenosti. Vnější povinnosti a vnitřní napětí tak můžou způsobit žaludeční neurózy, koliky, nespavost a jiné nepříjemnosti. Neduste v sobě bublající emoce, pocity a potřeby. Buď je vypustíte z těla ven a nebo vás budou bombardovat zevnitř, dokud si samy nenajdou cestu ven. Též vaše libido pojede na úsporný režim, protože hormony jsou v nerovnováze. Zbytečně se netrapte, neodbývejte a navštivte odborníka, kterého už dlouhou dobu odkládáte – lékaře, terapeuta, poradce, maséra apod.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře