Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Z data svého narození snadno zjistíte, pod ochranou které planety nebo hvězdy jste. Odhalíte ovšem i to, jak se vám bude dařit do budoucna.

Řídí vás Venuše, Měsíc nebo Slunce? Hvězdný patron odhalí vaši budoucnost

Měsíc
zdroj: Getty Images Měsíc
aktualizováno 28.04.2019, 00:00 | 28.04.2019, 00:00 | doma.cz

Z data svého narození snadno zjistíte, pod ochranou které planety nebo hvězdy jste. Odhalíte ovšem i to, jak se vám bude dařit do budoucna.

Chcete vědět, co vám přinese rok 2019 nebo ten příští? Ke každému snadno můžete odhalit svou budoucnost, a to díky numerologii. Hravě si ji navíc vypočítáte sami.

 

Potřebujete znát jen datum svého narození, rok, o který se zajímáte a musíte zjistit, na který den v týdnu v daném roce připadají vaše narozeniny. To snadno zjistíte v kalendáři nebo na internetu.


Každý den v týdnu má přiděleno jedno číslo a jednu planetu nebo hvězdu.


Neděle = 1 = Slunce
Pondělí = 2 = Měsíc
Úterý = 3 = Mars
Středa = 4 =Merkur
Čtvrtek = 5 = Jupiter
Pátek = 6 = Venuše
Sobota = 7 = Saturn


Příklad:


Zajímá nás budoucnost pro osobu narozenou 24.5.1982
Sečteme den a měsíc narození, poslední dvě čísla roku, který nás zajímá, a pak číslo dne, na který připadají narozeniny. Výsledné číslo pak dělíme a sčítáme, až vznikne jednomístné číslo.


Den narození + měsíc narození + poslední dvě číslice sledovaného roku + číslovka dne, kdy má člověk ve sledovaném roce narozeniny


V roce 2019 připadá 24.5. na pátek (6).
24 + 5 + 19 + 6 = 54
5 + 4 = 9


V roce 2020 připadá 24.5. na neděli (1).
24 + 5 + 20 + 1 = 50
5 + 0 = 5

 

Numerologie
(Foto: TN.cz)


Číslo, které získáte, je vaše magické číslo pro sledovaný rok. Co vás díky němu čeká?


1 = Slunce


Slunce vás posílí po všech stránkách: fyzické, psychické, pracovní, zdravotní a dokonce i milostné. Budete prožívat spokojenost se sebou samými i s odváděnou prací, což vás bude motivovat a posouvat dál. Toto je rok velkých příležitostí. Ovšem nehledejte je kolem sebe, ale v sobě, neobejde se to bez píle, dobré komunikace, smyslu pro organizaci, překonání obav a síly věci dotahovat do konce. Tento rok by vám měl do života vnést nové lidi, užitečné známosti, možná i slávu.


2 = Měsíc


V tomto roce budete středem pozornosti, a to zaslouženě. Obdiv druhých možná získá váš nový úspěšný projekt, vydřená postava nebo kariérní posun. Hodně proměníte lidi, kterými se obklopujete. Mezi novými známostmi bude hodně přínosných postav, které vám pomohou objevit nové záliby, zbaví vás stresu a pracovního přepětí, otevřou dosud nepoznané světy. Můžete získat úplně nový pohled na svět, který vás vytrhne ze starých koření, je možné i stěhování, profesní osamostatnění se, nový vztah. Každopádně by to vždy měla být ve výsledku změna k lepšímu a k zaslouženému klidu.


3 = Mars


Toto je rok, ve kterém se střetává nové i staré. Dokážete si vážit obojího. Možná narazíte na dávné známé nebo obnovíte vztahy s přáteli, na které jste v poslední době neměli moc čas. Zároveň ale poznáte nové lidi, nové koníčky, nové projekty a životní výzvy. S tím by se měly do vašeho života dostat i peníze a úspěch, což posílí vaše sebevědomí, optimismus a podpoří další seberealizaci. Naopak si hlídejte své závazky, různé smlouvy a kontrakty, tady byste mohli narazit.


4 = Merkur


V tomto roce by vás neměl minou úspěch a ocenění vaší snahy, bohužel ale bude vykoupen tvrdou dřinou, strese, odříkáním, v některých oblastech až sáhnutím si na dno. Zkuste vydržet, protože odměna bude stát za to, a to nejen ta finanční. Pocit zadostiučinění je také příjemnou odměnou. Toto je také rok velkých životních kroků: začnete studovat, podnikat, změníte práci, pořídíte si vlastní bydlení, dítě nebo se vdáte či potkáte toho pravého. Tento zásadní životní úspěch vám pomůže se ukotvit a uklidnit vaše rozbouřené vztahy a každodenní plynutí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pátek třináctého, černé kočky, horoskopy: Co vás rozruší nejvíc?
RADY ČARODĚJKY: Jak okouzlit muže, kterého milujete
Magie prostředí: Ovlivňujeme prostředí my nebo ono nás?


5 = Jupiter


Tento rok vás přivede na nová místa, budete hodně cestovat za poznáním, novými známostmi, pracovními výzvami i nezapomenutelnou relaxací. Ovšem i doma nebude nuda, čeká vás zajímavý pracovní projekt i seznámení s někým, kdo vás zásadně ovlivní. Můžete si zkusit i trochu zariskovat, odvaha vám přinese příjemné zisky.


6 = Venuše


Venuše ve vás probudí ženský element, budete mít potřebu trávit hodně času s rodinou a blízkými přáteli, být tu pro jejich potřeby, vymýšlet spolu plány i způsob, jak příjemně strávit společný čas. Partnerství pro vás bude tento rok velmi nabíjející, možná vás čekají zásnuby, svatba nebo narození miminka. Z předchozího období jste si možná přinesli finanční nejistotu, která by se měla v tomto roce vyřešit a urovnat.


7 = Saturn


Tohle bude jeden z nejtvrdších roků, které zažijete. Sesype se na vás hodně změn k horšímu a zejména finanční a materiální tíseň. Budete muset hodně dřít, tvrdě pracovat, prožijete si plno stresu, ale z nelehké situace se ne a ne dostat. Jedno z pozitiv, které tento krušný rok přinese, je prověření vašich přátel, odhalíte ty skutečně dobré a spolehlivé, naopak se ukážou špatné stránky těch nepravých. Bohužel vám jen tak ze života nezmizí, dokonce může dojít na ostré spory, dokonce soudní pře. I vy sami bohužel v tomto roce slevíte ze svých pevných zásad a osvojíte si některé zlozvyky a negativní charakterové vlastnosti, nebude vám cizí nevěra, finanční podvody a šizení v práci. Brzděte, nemusí to zůstat bez následků.

 

8 = Uran


Máte nějaké přání, sen, v hlavě načrtnutý projekt, dlouho odkládaný rest? Tento rok je tím pravým, kdy se do toho pustit naplno. Ať už se týká osobního rozvoje, práce, bydlení nebo vašeho vztahu. Ideální načasování je pak pro projekty, na které nejste sami, protože vás čeká snazší spolupráce, komunikace, vaše osobní kouzlo zazáří a snáz si získáte druhé na svou stranu. Jediné, co si v tomto roce musíte hlídat, je vaše zdraví. Vyklidněte se, začněte lépe jíst a šetrně sportovat a zejména vnímejte i malé signály, kdy vám dává tělo jasně najevo, že je něco v nepořádku.


9 = Neptun


Tohle bude váš rok. Rok seberealizace. Rok sebevědomí. Rok sebelásky. Rok pro vaše vysněné sny, životní kroky, žádosti o přidání nebo změny práce. Nebojte se opustit bezpečí a jít si za tím, co vnitřně postrádáte. Pokud se spojí vaše zapálení s ambiciózností a vytrvalostí, můžete se dostat mnohem dál, než si teď vůbec představujete. Na jednu stranu vám to může přinést úctu a finanční injekci, na druhou stranu i rozčarování a ztrátu některých lidí, kteří jsou pro vás nyní důležití.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře