Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě nám dáte za pravdu, že bezpečnostní instruktáž před vzletem nepatří mezi nejzábavnější momenty v letadle. Letuška znuděně pronáší naučené věty a pasažéři její slova většinou ani neposlouchají. Existují však výjimky, které dokážou z této nud...

S tímhle STEVARDEM chcete letět na dovolenou! Neuvěříte, co před vzletem dělá

Steward
zdroj: facebook Steward
aktualizováno 03.12.2017, 00:02 | 03.12.2017, 00:02 | doma.cz

Určitě nám dáte za pravdu, že bezpečnostní instruktáž před vzletem nepatří mezi nejzábavnější momenty v letadle. Letuška znuděně pronáší naučené věty a pasažéři její slova většinou ani neposlouchají. Existují však výjimky, které dokážou z této nudné záležitosti vykouzlit úžasnou show.

"Nouzové východy jsou označeny nápisy EXIT. Prosíme, věnujte pozornost názornému předvedení manipulace s bezpečnostními pásy a záchrannými prostředky. Dámy a pánové, dovolujeme si vás upozornit, že z bezpečnostních důvodů je na palubě letadla přísně zakázáno používat některá elektronická zařízení, zejména mobilní telefony." Tak zní klasická hlášení na palubě letadla, která před vzletem slýcháme z úst posádky. Informace jsou to sice důležité, ale mnoho pasažérů při nich zívá nudou. 


Ostatní aerolinky by si rozhodně měly vzít příklad z instruktáže posádky na palubě Southwest Airlines. Jejich stevard Nicholas DeMore dokázal tyto nudné věty proměnit ve famózní show, kterou si užily především všechny ženy na palubě letadla. Začal decentním tancem s bezpečnostním pásem, dále následovalo vtipné představení nouzových východů a vše zakončil módní přehlídkou se záchrannou vestou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VTIPNÉ VIDEO: Kdo je ráno línější, muži nebo ženy? Budete se divit!
ZÁBAVNÉ VIDEO: Takto muži objevují dámské hygienické potřeby!
VTIPNÉ CELEBRITY: Umějí si dělat legraci samy ze sebe


Věříme, že podobnou instruktáž by si užili i lidé, kteří se bojí létat. Dokonce by je pobavila tak, že by na obavy z letu rychle zapomněli.

 

 

Chtěli byste zažít podobnou instruktáž i na vaší cestě na dovolenou?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře