Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Po letech se do většiny manželství vplíží nudný stereotyp. Každý den ubíhá stejně jako ten předchozí, nikam se už neposouváte a přijde vám, že jen čekáte na to, až se konečně něco stane a váš život začne být zase zábava.

Stereotyp ve vztahu? O prázdninách s ním máte šanci zatočit!

znuděný pár
zdroj: Getty Images znuděný pár
aktualizováno 10.07.2019, 00:00 | 10.07.2019, 00:00 | doma.cz

Po letech se do většiny manželství vplíží nudný stereotyp. Každý den ubíhá stejně jako ten předchozí, nikam se už neposouváte a přijde vám, že jen čekáte na to, až se konečně něco stane a váš život začne být zase zábava.

Mnoho lidí se vymlouvá také na to, že musí žít ve stereotypu, protože nemají dost peněz na změnu, děti nejsou ještě velké, je potřeba dokončit tohle a tamto. Jenže tímhle způsobem se se stereotypem nijak nepoperete. Skoncujte s ním teď o prázdninách, když je dlouho světlo a vás určitě čeká nějaká ta dovolená!


Nejezděte na stejnou dovolenou jako minulý rok


Pokud si stěžujete na nudu a že se u vás doma pořád děje to samé, rozhodně byste letos neměly jezdit tam, kam jste zvyklí. Ani kdyby se jednalo o vaši oblíbenou destinaci. Takhle byste jen vyměnily jeden stereotyp za jiný a po návratu byste mohly být zase stejně tak otrávení jako před odjezdem. Nezáleží na tom, že i na stejném místě, kam už jezdíte deset let, se každý rok přihodí něco jiného. Vy potřebujete změnu, a to pořádnou!

 

nuda
(Foto: Getty Images)


Každý den nemusí být stejný


Dovolenou už máte za sebou a už zase žijete ten stereotypní život? Lékem může být to, že se budete snažit každý den dělat něco jiného. Nemusí to být jen o tom vrátit se z práce a hupnout do bazénu, i když je to v těchto dnech nejpříjemnější. Bazén vyměňte třeba za lesní jezero nebo přehradu a hned uvidíte, jak se budete cítit mnohem víc odpočatější a načerpáte novou energii do každodenního života.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nikol Štíbrová: Mateřská je tvrdá vojna a stereotyp, nejvíc mi ale chybí čas na jídlo ROZHOVOR
Jak zahnat manželský stereotyp v posteli?
Jak rozdmýchat i letitý vztah? 10 nejzásadnějších tipů


Proč vám vlastně stereotyp vadí?


Otázkou také je, proč máte vlastně se stereotypem takový problém. Třeba jste se celý život dřely pro to, abyste si mohly dopřát velkou obrazovku a koupání na zahradě. A pak vám najednou vadí, když musíte v zařízeném domě trávit den co den. Co s tím, když už návštěvy přátel ani krátkodobé odjezdy jinam nepomáhají?


Vzdejte se na chvíli komfortu, abyste si ho pak zase vážily


Dokud lidé něco nemají nebo dokonce postrádají, tak dřou, aby to získali. Pak z toho mají chvíli radost, za chvíli jsou ale zase nespokojení a lidově řečeno je pálí dobré bidlo. Zkuste v tom případě zkusit nějakou méně pohodlnou dovolenou nebo aspoň víkend, kdy nebudete mít po ruce to, co doma běžně máte. Ať už se to týká teplé vody nebo měkké postele. Pokud máte víc času, klidně se vypravte na nějakou dobrodružnou stezku nebo například pod stan. Uvidíte, jak pak přijde stereotyp zase vhod.


Náš tip: Na to, jak i na dva originální manžele přišel stereotyp, se podívejte ve filmu Sex ve městě 2 ve čtvrtek 11. července od 22:35 na Nova Cinema. Přestože si Carrie a Pan Božský dlouho hledali cestu ke společnému životu, najednou, když se navzájem mají, zažívají neuvěřitelnou nudu. To sympatickou Carrie dost trápí, a tak se spolu s kamarádkami Samanthou, Charlotte a Mirandou vydává do Abu Dhabi. Bude jí tam domácí stereotyp chybět nebo se jí ani nebude chtít vracet? 
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře