Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Podvědomí dokáže opravdu hodně a nelze ho nijak oklamat. Přestože si to možná neuvědomujete, vaše mysl se v komplexním obrazu zaměřuje na detaily, které jsou vám momentálně nejblíže podle toho, jak se zrovna cítíte.

Tento test odhalí, na co právě teď myslíte a co vás trápí! + ŘEŠENÍ VAŠICH PROBLÉMŮ

kamarádky
zdroj: Getty Images kamarádky
aktualizováno 21.08.2019, 00:00 | 21.08.2019, 00:00 | doma.cz

Podvědomí dokáže opravdu hodně a nelze ho nijak oklamat. Přestože si to možná neuvědomujete, vaše mysl se v komplexním obrazu zaměřuje na detaily, které jsou vám momentálně nejblíže podle toho, jak se zrovna cítíte.

Stalo se vám někdy, že jste v abstraktním obraze pokaždé viděly něco jiného? Poznat, co vám teď leží na srdci, jde ale i z konkrétních obrázku. Udělejte si tento nejen psychologický, ale i zábavný test a zjistěte, co by měl váš mozek rád vyřešené. Všimněte si prvního detailu, který vás na této ilustraci zaujme a zapamatujte si ho.

 

test
(Foto: Brightside.me)

 

Na co jste se jako první zaměřily?


1. Černí panteři

 

test
(Foto: Brightside.me)


Jestliže jste ze všeho nejdřív zaostřily na tato zvířata, která se sice nachází uprostřed obrázku, dobře ale zanikají se stromem, zrovna teď vás pravděpodobně nejvíc stresuje váš partnerský vztah. Váš přítel nebo manžel jakoby se vám oddaloval a vy si nejste jisté, kam to všechno směřuje a ztrácíte půdu pod nohama. Klíčem k řešení je především komunikace, svěřte se milované osobě s tím, co vás trápí a promluvte si o tom. Řekněte si navzájem, co se změnilo od doby, kdy váš vztah začínal.


2. Lvi

 

test
(Foto: Brightside.me)


Zadívaly jste se jako první na odpočívající lví rodinku? Pak vám nejspíš dělá problém vypořádat se se všemi povinnostmi, které se ve vašem životě objevily. Už vás nějakou dobu trápí, že musíte myslet na všechny a na všechno a nemáte při tom čas na sebe. Přestože ostatní mají pocit, že všechno zvládáte levou zadní, ve skutečnosti už jen čekáte na poslední kapku, aby pohár přetekl. Buďte trochu víc sobecké a najděte si čas a způsob, jak načerpat novou energii!


3. Zebry

 

test
(Foto: Brightside.me)


Všimly jste si zeber v pozadí? Obáváte zdravotních problémů, ať už vašich vlastních nebo někoho z rodiny. Pokud se strachujete jen trochu, může to vést ke změně a zlepšení životního stylu. Velké obavy ale mohou přinést zbytečný stres z něčeho, co vlastně ani nemůžete ovlivnit, naopak špatný psychický stav to může tak akorát ještě zhoršit. Zaměřte se hlavně na to žít zdravě a život si v rámci možností užívat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Test osobnosti: Trojúhelník o vás prozradí, jestli jste vášnivé nebo puntičkářky!
Jak silná jste osobnost? Jednoduchý TEST napoví
TEST: Vyberte si obrázek a ten prozradí, jaká jste!


4. Žirafy

 

test
(Foto: Brightside.me)


Podívaly jste se téměř okamžitě na žirafy? Pak se hodně soustředíte na svou práci, přičemž vám připadá, že se nacházíte ve finanční nejistotě. V dnešní době to ale není nic neobvyklého, hodně lidí se v práci nachází pod tlakem a v budoucnu bude na trhu práce čím dál tím větší konkurence. Navíc se hodně rychle vyvíjí technologie a všichni mají co dělat, aby s pokrokem udrželi tempo. Máte pocit, že vaše schopnosti pro udržení zaměstnání nestačí? Buďte k sobě upřímné a najděte způsob, jak je zlepšit.


5. Modrý ptáček

 

test
(Foto: Brightside.me)


První věc, kterou jste spatřily, byl tento modrý pták? V životě se cítíte trochu ztraceně a opuštěně. Vadí vám, že moderní společnost komunikuje hlavně přes zprávy a internet a chybí vám osobní kontakt. Na jednu stranu je to rychlý způsob, jak sdílet s ostatními různé zážitky, na některé lidi to má ale takový vliv, že se pak necítí pohodlně, když jsou s někým v přímém kontaktu. Pokud se pak cítí izolovaně, tak pořádně nevědí, co s tím. Zkoušejte postupně obnovit kontakt se starými přáteli a nabídněte pomoc těm, kteří žijí ve virtuálním světě.


6. Dva ptáci v popředí

 

test
(Foto: Brightside.me)


I vy se cítíte lehce osaměle. Rády byste s někým sdílely své pocity, když už na to ale dojde, tak se necítíte dobře a přijde vám, že řešíte hlouposti. Neskrývejte ale své emoce a důvěřujte přátelům a rodině. Jestli vám cokoliv ve vašem životě vadí, tak je načase to řešit. V minulosti jste asi byly dost nezávislé a naučily jste se, jak si zachovat neutrální výraz, pod kterým skrýváte to, co opravdu cítíte. Ostatní si kvůli tomu ale neuvědomují, jak moc jsou pro vás potřební. Nebojte se sdílení a svěřování, není to známkou slabosti!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ellen 07:52 21.08.2019
Mě zaujal strom. Tak kde je výsledek??