Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na britském královském dvoře je pěkně veselo. Zatímco si William s Kate užívají čekání na třetího potomka, princ Harry požádal Meghan Markle o ruku. Pojďme se zaměřit na všechny podrobnosti o tomto krásném páru.

Vše, co jste chtěli vědět o zásnubách PRINCE HARRYHO S MEGHAN

Princ Harry a Meghan Markle
zdroj: Profimedia Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 29.11.2017, 00:20 | 29.11.2017, 00:20 | doma.cz

Na britském královském dvoře je pěkně veselo. Zatímco si William s Kate užívají čekání na třetího potomka, princ Harry požádal Meghan Markle o ruku. Pojďme se zaměřit na všechny podrobnosti o tomto krásném páru.

Možná to připadá jenom nám, ale princ Harry byl v poslední době ve stínu svého bratra a jeho ženy. Teď má konečně příležitost, aby se o něm a o Meghan Markle dozvěděl svět něco nového.


Jak probíhaly zásnuby?
Také jste si mysleli, že zásnuby v královské rodině jsou doprovázeny smyčcovým kvartetem či ohňostrojem? Ne, princ Harry není Leoš Mareš, a tak svou milovanou Meghan požádal o ruku při pečení kuřete v Nothingam Cottage v Kensingtonském paláci. Možná trošku netradiční způsob, ale rozhodně velmi spontánní gesto, které muselo Meghan potěšit. Ta v rozhovoru pro BBC navíc prozradila, že Harryho ani nenechala doříct žádost o ruku, protože ihned řekla „ano“.


Prsten

Snad většinu žen zajímá, jaký prsten navlékl princ Harry na Meghaninu ručku. Jedná se o zlatý prstýnek, který v sobě nese dva diamanty z kolekce princezny Diany. „Chtěl jsem si být jistý, že s námi (Diana) bude na této společné, bláznivé cestě,“ tvrdí Harry. Meghan je z prstenu nadšená a nejvíce oceňuje, že ho Harry sám navrhl.

 

Princ Harry a Meghan Markle - 1
(Foto: Profimedia)


Souhlasila by Diana?
Princ Harry má v této otázce poměrně jasno. Je si jistý, že by s Meghan byly dobré přítelkyně. „Jsou dny, jako je ten dnešní, kdy mi opravdu chybí a je mi líto, že tu není s námi a nemůžu se s ní podělit o tuto radostnou zprávu. Ale i díky tomu prstenu a dalším věcem vím, že je tu stále s námi,“ dodal Harry.


Plánují děti?
Podle Harryho nejsou děti na pořadu dne, ale na druhou stranu připouští, že v budoucnu by rodinu chtěli. Je tedy jasné, že se můžeme těšit na další přírůstky do královské rodiny. Určitě se těší i malý George s Charlotte na své nové bratrance či sestřenice.

 

Princ Harry a Meghan Markle - 8
(Foto: Profimedia)


Meghan a královna

Meghan se již několikrát setkala s královnou Alžbětou II. a označila ji za neuvěřitelnou ženu. „Cítila jsem respekt z toho, že s ní můžu strávit čas,“ tvrdí Meghan. Podle jejích slov je jasné, že královnu doopravdy obdivuje. Můžeme jenom hádat, jak se naopak Meghan zalíbila jejímu veličenstvu. Něco nám říká, že se i Meghan zalíbila královně. 


Jaký bude mít Meghan titul?
Po svatbě se může těšit na titul princezny nebo vévodkyně ze Sussexu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Třetí potomek KATE A WILLIAMA je na cestě. Co všechno VÍCEČLENNÁ RODINA obnáší?
Tohle by Kate nosit neměla aneb Jak by měl vypadat těhotenský šatník?
Jak bojuje Kate Middleton s těhotenskými nevolnostmi? A co pomůže vám?


Kdy bude svatba?
Svatba je naplánovaná na jaro 2018. Proběhne potom, co vévodkyně Kate porodí. Termín porodu je stanoven na duben. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře