Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Možná to znáte. Randíte s dokonalým mužem, který je na schůzce vždy elegantní a upravený, ale když poprvé dorazíte k němu domů, vyděsíte se. Narazíte na pohozené ponožky, kupu nevypraného prádla a týdny neumytou koupelnu. Pravdou je, že to může bý...

Znechucené ženy sdílí fotky nejdivnějších věcí, který kdy našly v pánské koupelně

Toaleta
zdroj: Getty Images Toaleta
aktualizováno 22.12.2018, 00:09 | 22.12.2018, 00:09 | doma.cz

Možná to znáte. Randíte s dokonalým mužem, který je na schůzce vždy elegantní a upravený, ale když poprvé dorazíte k němu domů, vyděsíte se. Narazíte na pohozené ponožky, kupu nevypraného prádla a týdny neumytou koupelnu. Pravdou je, že to může být i horší!

Jodie Grace z Arizony na Twitteru sdílela netradiční výzvu. Poté, co navštívila koupelnu jednoho nejmenovaného muže, zděsila se a sdílela se světem fotografii neobvyklého předmětu, který měl zřejmě sloužit jako záchodová štětka. Po sléze vyzvala ostatní ženy, aby se také podělily se svými úlovky a její výzva měla během chvíle 20 000 liků, 4 000 sdílení a stovky komentářů a příspěvků žen, které se ocitly v podobné situaci.

 

Toaleta
(Foto: Twitter)

 

Uživatelka Harlet se s ostatními podělila o inovativní způsob, jak skladovat toaletní papír. Zajímalo by nás, jestli se po takovém zážitku s dotyčným stále schází.

 

toaleta
(Foto: Twitter)

 

Další z vyděšených žen s přezdívkou Ainsley na pánské toaletě narazila na prázdný želví krunýř, a tak rovnou využila situace a svůj netradiční zážitek zvěčnila.

 

Toaleta
(Foto: Twitter)

 

Co dělat, když nemáte poličku a potřebujete si někde odložit své kosmetické potřeby? Prostě si ji vyrobte - tak jako muž, jehož koupelnu navštívila uživatelka Lindsrio.

 

Toaleta
(Foto: Twitter)

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel je chorobně čistotný. Peklo!

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?

9 věcí, které bychom se měly naučit od mužů

Posledním úlovek, který rozhodně stojí za zhlédnutí, sdílela uživatelka Alexandra. Jedná se o reálný pomeranč, který plní funkci držáku na zubní kartáček.

 

Toaleta
(Foto: Twitter)

 

Randily jste někdy s mužem, který měl v bytě podobné vynálezy? Podělte se s námi o vaši historku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře