Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nahraďte klasický způsob krájení melounů vychytaným. Jak? S pomocí sofistikovaného kráječe rozkrojíte oblíbenou pochoutku na dvanáct stejných dílků během vteřiny.

Kráječ na melouny PRESTO: Tucet dílků jedním tahem!

Kráječ na meloun Presto
zdroj: Tescoma Kráječ na meloun Presto
aktualizováno 24.07.2012, 00:00 | 24.07.2012, 00:00 | vac

Nahraďte klasický způsob krájení melounů vychytaným. Jak? S pomocí sofistikovaného kráječe rozkrojíte oblíbenou pochoutku na dvanáct stejných dílků během vteřiny.

Vypadá jako tradiční kráječ jablek, jen je o chlup větší a mohutnější. Kráječ na melouny PRESTO umožní podobným způsobem naporcovat melouny na tucet stejných kousků, které jsou skutečně jeden jako druhý. Kromě ohromující rychlosti a přesnosti tak dáte vale nespravedlnosti – obyčejným nožem totiž stejně velké dílky nikdy nenakrájíte!

 

Melouny z celého světa, třeste se
Extra ostré čepele z nerezavějící oceli a masivní rukojeti zajistí komfortní rozkrojení cukrových melounů typu Galia, melounů Cantaloupe, Piel de Sapo, žlutých melounů Honeydew a klasických vodních melounů s červenou dužinou. Kráječ je ideální pro menší i středně velké melouny do průměru dvaceti centimetrů. A mimochodem, zbarvení dužiny melounu Cantaloupe nás inspirovalo k volbě barvy kráječe – ostře oranžová ještě více rozzáří letní náladu.


ČTĚTE TAKÉ:

Přehled všech vychytávek do kuchyně
Letní párty: Prolomte ledy a žijte naplno
Odšťavňovač PRESTO: Z dlaně přímo do nápoje!

 


Ochrana čepelí i vašich rukou
Součástí kráječe PRESTO je ochranný plastový kryt extra ostrých čepelí. Chránič nasazujte na čepele vždy po použití kráječe!


 

Snadné a rychlé řešení
Použití kráječe je velmi snadné – meloun na obou koncích seřízněte, postavte na krájecí desku, kráječ přiložte na střed seříznuté dužiny a plynulým tlakem směrem dolů meloun naporcujte. Snadné, rychlé a přesné řešení!

 

 

Melounoví pomocníci
V rámci přípravy melounové párty můžete využít rychlé pomoci dalších vychytaných pomůcek - dužinu od slupky oddělíte plastovým nožem na meloun PRESTO a peciček se snadno zbavíte odpeckovačem melounů PRESIDENT. Melouny jsou prostě naše silná stránka!

 

 

24 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře