Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Oči orámované hustým závojem řas je přesně to, po čem touží snad každá žena. Řešení, zdá se, není v současné době složité.

Kapky na snížení očního tlaku prodlužují řasy

aktualizováno 11.06.2010, 05:14 | 11.06.2010, 00:00 | doma.cz/kat

Oči orámované hustým závojem řas je přesně to, po čem touží snad každá žena. Řešení, zdá se, není v současné době složité.

Na trhu je široká nabídka řasenek, které řasy prodlouží, zahustí a díky svému složení jim dodají větší objem. Ovšem máte-li řasy hodně krátké a nevýrazné, budete se každé ráno trápit s líčidly a stejně to nebude ono.

 

Můžete samozřejmě vyzkoušet i různé metody prodlužování řas prováděné v kosmetických salonech, kdy se na přírodní řasy nalepují řasy syntetické.


ČTĚTE TAKÉ:

Krátkozrakost může souviset se zánětem spojivek

Nábytek pro sex: zařiďte si erotické hnízdečko

 

Jsou to však metody časově i finančně poměrně náročné, neboť takto prodloužené řasy vyžadují speciální péči i líčidla. Navíc přírodní řasy přirozeně vypadávají a s nimi i řasy syntetické, proto je třeba každé dva až čtyři týdny umělé řasy doplňovat. Pokud vám neodpadnou hned druhý den.

 

Ještě jedna možnost...


Zcela novou unikátní metodu prodlužování řas je speciálními kapičkami s látkou bimaporost se po dobu 6-10 týdnů pravidelně každý večer po odlíčení aplikuje ke kořeni řas horního víčka. Bimatoprost se v očním lékařství po léta používá ke snížení očního tlaku - prodloužení řas se původně objevilo jako vedlejší (a u žen pacientek vítaný) efekt léčby.

 

Působením aktivních látek obsažených v kapkách dochází k prodloužení přirozených řas (nejde o řasy umělé), proto také není výsledek patrný okamžitě, ale asi po třech čtyřech týdnech aplikace. Řasy pak rostou nejen delší, ale i tmavší, silnější a krásně prohnuté do sexy oblouku.

 

...na dlouho

 

Díky tomu, že se jedná o přirozené řasy, budete se z prodloužení radovat velmi dlouho (šest až osm měsíců), než řasy vypadají a jsou nahrazeny novými. Pak je třeba nějakou dobu v aplikační kúře pokračovat.

 


O vhodnosti kapek musí rozhodnout oční lékař

 

Podmínkou pro začátek terapie je proto lékařské oční vyšetření, které prověří stav očí a vyloučí chronické oční záněty či oční vady, při kterých nelze kapky doporučit.

 

"Kapky jsou k účelu prodlužování řas v USA schváleny FDA (Úřadem pro kontrolu léčiv), který je velice přísný a schvaluje jen ověřené a bezpečné přípravky a léky,“ dodala MUDr. Valešová z oční kliniky Duovize.

 

Balíček služeb, který zahrnuje lékařské vyšetření, poučení, zácvik aplikace a preparát na dobu 12-16 týdnů stojí okolo tří tisíc korun.
 

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Maťa 17:36 24.07.2011
Asi záleží od druhu kvapiek, pretože moja známa kvapky používa a výsledok je úžasný. Sama som tomu neverila :)
zdena 10:16 17.06.2010
kapky se nekapou přímo do oka, ale pouze se jimi natíhají víčka....
Digy 20:09 13.06.2010
Když se pořásně podíváte na to foto, poznáte že je to to samé oko akorát vyfocené z jiného uhlu a blíž . Proto jsou ty řasy delší :D ....
Matyilda 06:41 11.06.2010
Tak nevím..asi 14 let se léčím kapkami na zelený zákal a snižuji oční tlak (kapu si minimálně 2x denně a někdy i 3x) a NIC...mimo to jsem vyzkoušela různé kapky a myslím, že řasy mám úplně stejné jako před tím a jako všichni ostatní :-) Bohužel tedy :-)