Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud jste s cigaretou nejlepší kamarádi, pak asi víte, že vaše okolí nemusí váš cigaretový zápach vnímat kladně. Zkuste několik triků, které vás zbaví cigaretového pachu a vaši blízcí to určitě ocení.

Kouříte? 3 tipy, jak se zbavit cigaretového zápachu

Teenagerka s cigaretou
zdroj: Thinkstockphotos Teenagerka s cigaretou
aktualizováno 14.03.2016, 00:20 | 14.03.2016, 00:20 | doma.cz / dajto.sk

Pokud jste s cigaretou nejlepší kamarádi, pak asi víte, že vaše okolí nemusí váš cigaretový zápach vnímat kladně. Zkuste několik triků, které vás zbaví cigaretového pachu a vaši blízcí to určitě ocení.

Kromě toho, že kouření zabíjí, tak také způsobuje i další nepříjemné trampoty. Mezi ně určitě patří i cigaretový zápach, který není po vůli ani samotným kuřákům. Jak se ho zbavit? Klasik by řekl, nekuřte! Jelikož za takovou radu můžeme jen sarkasticky poděkovat, tak tady je pár praktických tipů.


Postačí žvýkačka?
Cigaretový zápach z úst není nikomu příjemný. Částečně to může zakrýt žvýkačka, ale podle odborníků ho nejlépe neutralizuje žvýkání petrželové natě či máty. Také pomáhá staré dobré jablko.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DĚSIVÉ! Tohle dělají cigarety s dětmi kuřaček! FOTKY UVNITŘ
6 největších mýtů o odvykání kouření
Chci přestat kouřit: 10 rad, jak pracovat s motivací


A co vlasy?
Na vlasy a zažloutlé nehty je dobrý citron. V dlani rozdrťte nastrouhanou kůru, a pak si rukou přejeďte po vlasech. Na nehty zase použijte citrónovou šťávu. Zápach rukou eliminujete rozmělněním jehličí, čerstvé trávy nebo máty.

 


Oblečení jako nové!
Velkým problémem je i zápach na oblečení. Nejjednodušším, ale i nejúčinnějším nástrojem je teplý radiátor. Stačí si na něj poskládat šaty a za chvíli je po zápachu. Ověřené a odzkoušené!

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Alena 15:34 14.07.2016
Nejlepší je přestat kouřit úplně, podařilo se mi to až díky programu stop kouření od OZP, doporučuji pro beznadějné případy.
Janek od Zvonu 09:01 06.04.2016
Už žen kouření preferuji, ovšem jiný způsob :-)) Hezký den.
16:21 14.03.2016
To musim poradit češtinářce, ona děsně kouří.