Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jistě znáte starou výmluvu „Dnes ne, miláčku, bolí mě hlava...“ Co když je ale všechno jinak a sexuální hrátky vám mohou naopak od bolestí hlavy ulevit?

Masturbací proti migréně! Skutečně to funguje?

Migréna
zdroj: Thinkstockphotos Migréna
aktualizováno 21.01.2016, 00:42 | 21.01.2016, 00:42 | mkr

Jistě znáte starou výmluvu „Dnes ne, miláčku, bolí mě hlava...“ Co když je ale všechno jinak a sexuální hrátky vám mohou naopak od bolestí hlavy ulevit?

Určitě ten pocit znáte – hlava bolí jako střep, nemůžete se na nic soustředit a polykáte jednu pilulku proti bolesti za druhou... A nebo jste odpůrkyně prášků, snažíte se léčit alternativně, jenže bylinky vám neposkytují dostatečnou a rychlou úlevu. Pokud na migrény trpíte často, patrně jste zkoušely všechno možné, napadlo vás ale zkusit i něco trochu... netradičnějšího?

 

Masturbace. Ve společnosti není slušné o ní mluvit nahlas, ženy se za ni stydí. Kromě dalších pozitivních dopadů, jako je uvolnění stresu, by vám ale mohla pomoci také při bolestech hlavy. Prokrvení, pocity slasti a soustředění se na něco jiného, než je neutuchající tupá bolest. Navíc se úleva dostavuje okamžitě.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Noční můra MIGRÉNA: Můžete jí mít i z jídla! Pozor na glutamát
Migrénu mohou spustit parfémy i klimatizace
Migréna jako středověká mučírna

 

Proč je na migrénu účinnější masturbace než sex? Sex je namáhavější a trvá většinou delší dobu. Pokud vás úděsně bolí hlava, tak byste to k vyvrcholení ani nemusela vydržet. Navíc většina žen při něm dosáhne jen jednoho nebo žádného orgasmu. Masturbací si většinou můžeme dopomoci k vyvrcholení rychleji, a to je právě onen klíč k úlevě od bolesti – orgasmus. Rychlý a ideálně vícekrát za sebou.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 důvodů, proč je masturbace zdraví prospěšná
Jak masturbace ovlivňuje váš orgasmus?
Kdy masturbace škodí?

 

Neexistuje žádná studie, která by potvrzovala nebo vyvracela vliv orgasmu na zmírnění bolestí hlavy, jen osobní zkušenosti žen, kterým tento „lék“ pomohl. Takže proč přemýšlet nad tím, jestli je to mýtus nebo pravda, a rovnou to nevyzkoušet? Za pokus nic nedáte a možná budete příjemně překvapené.

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Mil.. 15:57 04.02.2017
V poslední době mám stejný problém. Asi v polovině milování mě začne bolet hlava a při vyvrcholení je již bolest obrovská, téměř nesnesitelná. Mám obavu že mi snad praskne v hlavě žilka a nebo dostanu mozkovou mrtvici. V normálním stavu mám spíše nízký krevní tlak.
Alex 15:12 25.09.2016
To je zajimave ze mne masturbace pomuze na migrenu vzdy. Asi jste frigidni.
anonym 13:56 16.05.2016
Pokud mám opravdu migrénu, s přicházejícím vyvrcholením se ty bolesti ještě stupňují. K vyvrcholení často ani nezvládnu dojít, protože je to pulzující bolest, jako by Vám měla prasknout hlava.... a je fakt jedno jestli sama, nebo s někým...
no name 14:10 28.01.2016
nejen že to nepomůže, člověk při tom ještě bolesti hlavy chytne. To psal někdo, kdo o migréně, o OPRAVDOVÉ migréně - ne jen bolesti hlavy - vůbec nic neví......