Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je pravda, že na snímcích ze svatby Williama a Kate nejsou vidět družiččiny kalhotky. Jak je to možné?

Nosí Pippa spodní prádlo? Řeší to celá Británie

aktualizováno 28.06.2011, 09:57 | 28.06.2011, 09:51 | tn.cz / Korzo

Je pravda, že na snímcích ze svatby Williama a Kate nejsou vidět družiččiny kalhotky. Jak je to možné?

Sexy pozadí Pippy Middletonové, švagrové britského prince Williama, zaujalo fakticky veškerý svět. Teď přišel britský list Daily Mail s peckou, která se přetřásá po celé zemi. Princ Harry, Williamův mladší bratr totiž podle zjištění reportérů zmíněného deníku říká Pippě "Commando". Proč asi?


V Anglii totiž konstatování "to go commando" znamená navlas totéž, co se u nás označuje slovním spojením "chodit na ostro". Tedy bez kalhotek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zadek Pippy Middletonové: MUŽI ŠÍLÍ! Je to nejkrásnější prdelka na světě!

PRINC HARRY a PIPPA čím dál víc spolu! Bude to další KRÁLOVSKÁ LÁSKA?!

Pippa má SMŮLU! Princ Harry tvrdí, ŽE JE SÁM! Nebo jen ZATLOUKÁ?

 

A Britové teď vášnivě debatují o tom, zda sestra novopečené vévodkyně z Cambridge při svatebním obřadu konaném 29. dubna měla pod skvostnými bílými šaty "spoďárky", či nikoli. Bedlivě zkoumají snímky Pippy v předklonu, které obletěly celou zeměkouli, a pátrají po sebemenším detailu.

 

 

Pozadí Pippy Middletonové
(Foto: YouTube.com)

 

Pravdou přitom zůstává, že ani při nejpozornějším pohledu na fotografie vnadného pozadí mladší ze sester Middletonových, jejíž pravé jméno zní Philippa Charlotte, není vidět žádný náznak kalhotek či aspoň tang!

 

A po celé Anglii, ale také ve Skotsku, Walesu i Severním Irsku, zní otázka: Pročpak asi Harry Pippě říká "Commando"? Že by vážně bylo něco pravdy na kuloárových drbech, které ty dva dávají dohromady?
 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Milena 10:57 28.06.2011
Myslím,že my bychom si měli řešit naše věci co je tady ve všem za bordel a ne jestli nosí kadata nebo ne,to jsou zase kecy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
veronika 10:32 28.06.2011
Britové asi neví,že existuje něco jako tanga a dokonce už i nekteré kalohotky sů dělané tak aby nebyly pod oblečením vidět :P