Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Silná stehna, neforemný zadeček? To všechno může být minulostí.

Nová dimenze v hubnutí: liposukce 3. generace

aktualizováno 30.10.2009, 12:45 | 30.10.2009, 00:00 | TN.cz / Kateřina Lang/Ján Schurger

Silná stehna, neforemný zadeček? To všechno může být minulostí.

Neinvazivní a bezbolestná procedura umožňuje rychlé, bezrizikové a efektivní modelování těla bez období zotavení.

 

Díky účinku ultrazvukových paprsků dojde k úplnému zničení tukových buněk v dané partii, takže by se už nikdy objevit neměly. Trvalé výsledky jsou viditelné a měřitelné již po jedné léčbě. Další aplikace pak přináší lepší redukce obvodu.

 

Eliška Bučková zhubla o 7 centimetrů přes bříško


"Tento druh liposukce se hodí pro jakéhokoli zdravého člověka. Chodí k nám i slavné osobnosti. Nedávno jsme v našem salonu ošetřovali vítězku České Miss 2008 Elišku Bučkovou,která po obvodu bříška zhubla o sedm centimetrů,“ řekla majitelka Salonu YES  VISAGE v Praze Lucie Libovická


 

 

Kavitační liposukce, při které nedochází k chirurgickému zásahu do těla, se provádí speciálním ultrazvukovým přístrojem. Ten zničí tukové buňky v žádaných partiích. Po ošetření dojde k úbytku dvou až patnácti centimetrů během krátké doby. Ošetření trvá čtyřicet minut a je naprosto bezbolestné.

 


Pět  argumentů pro kavitační liposukci


1. Bezbolestná metoda, umožňující rychlé a efektivní modelování příslušných partií. Procedura nevyžaduje žádný násilný zásah v podobě operace.


2. Při liposukci 3. generace jsou využívány nejmodernější ultrazvukové kavitační technologie, díky tomu bude výsledný efekt na vaší siluetě patrný už na první pohled.


3. Přesná redukce lokalizované tukové oblasti. Díky metodě šetrné k vašemu organizmu není potřeba žádná doba na zotavení.


4. Ultrazvukovou kavitační liposukci lze využít na většinu problémových partií , ať jde o bříško, stehna, zadeček, boky, ruce nebo kolena.


5. Už po jedné léčbě, trvající maximálně 40 minut, se dostavují trvalé a viditelné výsledky. Další léčby výsledný efekt prohloubí a zvýrazní.

 

Kavitační liposukce
www.yesvisage.cz (Foto: Oficiální zdroj)

 


V současném zaneprázdněném životním stylu je tento způsob hubnutí ideální. Díky nevhodným dietám a sedavému stylu života navíc počet obézních lidí rychle roste. Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně může jistě pomoci redukovat váhu, ale trvalé boule na stehnech, břichu, bocích a hýždích obvykle zůstávají. Donedávna bylo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk.


Jak přístroj funguje?

Revoluční neivazivní liposukce 3. generace využívá  ultrazvukovou kavitační technologii, která umožňuje koncentrovanou energii nasměrovat do velmi specifické zóny pacienta a je tak schopna rozbít podkožní tukové buňky.


Kosmetička aplikuje na tělo pacienta vrstvu chladivého gelu, který pak "masíruje“ speciální ultrazvukovou hlavicí. Ošetření probíhá podobně jako ultrazvuk u nastávajících maminek.

 

kavitační liposukce
www.yesvisage.cz (Foto: Oficiální zdroj)

 


Celá procedura je vlastně masáž problémových partií, která nebolí a nezanechává na kůži žádné stopy. Po ošetření by se měl pacient dva dny zdržet tučných jídel, alkoholu a kávy, se navíc provádí ještě lymfodrenáž, která aktivuje lymfatický systém. Díky němu pak tělo snadno vyloučí odbouraný tuk.


"Po ošetření by se měl pacient dva dny zdržet tučných jídel, alkoholu a kávy, aby nedošlo k velkému zatížení jater. Je dobré také hodně pít, minimálně dva litry vody denně,“ dodala Libovická ze salonu YES VISAGE. Odstranění tukových buněk je trvalé. Navíc probíhá bez anestezie a bez jizev


Kolik zkrášlení stojí?


Během procedury se ošetřuje pouze jedna partie těla, aby byl výsledek co nejintenzivnější. Navíc doba, po kterou je možné působit ultrazvukem na tělo, je pouze 40 minut. Pokud chce pacient hubnout například na břichu a stehnech, musí do salonu dvakrát.


Ošetření břišních partií vyjde na necelé čtyři tisíce, stejně stojí vnitřní strana stehen nebo zadek. Z paží nebo kolen odstraníte tuk za dva tisíce korun.
 

 
26 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře