Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Iveta Bartošová je už zase na dně a zoufalá, odvezli ji do nemocnice. Co tomu předcházelo? Co dovedlo kdysi úspěšnou zpěvačku až na dno propasti?

Proměna Ivety Bartošové: ze štíhlé krásky zoufalá žena

Iveta Bartošová
zdroj: Korzo Iveta Bartošová
aktualizováno 07.02.2012, 17:13 | 07.02.2012, 15:25 | doma.cz/em

Iveta Bartošová je už zase na dně a zoufalá, odvezli ji do nemocnice. Co tomu předcházelo? Co dovedlo kdysi úspěšnou zpěvačku až na dno propasti?

Kontroverzní blondýna už udělala snad všechny přešlapy, které život nabízí. Kdysi bývala velmi krásná a muži po ní šíleli. Je neuvěřitelné, jak se změnila, což dokazují naše fotografie.

 

Iveta Bartošová
(Foto: Korzo)

 

Její osobní život? Katastrofa

 

Když začínala zpívat, byla to dívenka jako lusk. To až alkohol, léky a deprese ji změnily k nepoznání. Přitom když přijela z venkova do Prahy, byla to krásná mladá dívka a vzhledem k talentu se před ní rýsovala perspektivní budoucnost. Vše se ale odehrálo jinak, než si představovala. Kariéru úspěšné zpěvačky si vybudovala, to ano, ale její osobní život, to byla od začátku až do nynějška jedna velká katastrofa, která nemohla skončit dobře.

 

Iveta Bartošová
(Foto: Korzo)

 

První láska skončila tragicky

 

Její velká láska s mladičkým zpěvákem Petrem Sepéšim skončila tragicky, Petr zahynul při autonehodě. Můžeme se ptát, zda by se Ivetin život vyvíjel jinak a lépe, kdyby jí Petra zlý osud nevzal? Možná. Ale musíme přihlédnout k tomu, že zpěvačku sužují úzkosti a deprese, a tak by se možná nic nezměnilo.

 

Iveta Bartošová
(Foto: Korzo)

 

Co se týká nejvýraznějších mužů po jejím boku, Ladislav Štaidl byl jejich králem. Dodnes tvrdí, že kdyby Iveta bývala zůstala s ním, byla by na tom psychicky daleko lépe. Kdoví. Ale na druhou stranu, žádná žena by neskákala radostí po boku ženatého muže, který se zákonitou manželkou vychovává tři děti.

 

Měla zůstat se Štaidlem?

 

Jedno z nejšťastnějších Ivetiných období bylo bezesporu narození Artura, jehož otcem je právě Ladislav Štaidl. Ale jednoho dne vzala Iveta Artura za ruku a odešla s ním od ženatého Štaidla - navždy. Ten tvrdí, že práve to byl začátek Ivetina konce.

 

Nekonečný zástup milenců

 

Pak následoval zástup milenců, dost často podivných, někteří byli naopak solidní, ale ti tím spíše Ivetiny výstřelky nevydrželi a prchali. Tím vším trpěl především ten, kterému Iveta měla věnovat nejvíce pozornosti - její syn Artur. Především jeho děsily Ivetiny pokusy o sebevraždu a její neustálé koketování s léky a alkoholem, které se pokusila řešit i léčbou v zařízení k tomu určenému - bohužel neúspěšně.

 

Svatba Jiřího Pomeje a Ivety Bartošové
Svatba Jiřího Pomeje a Ivety Bartošové. (Foto: Korzo)

 

Tragikomická svatba

 

Iveta se vždycky toužila vdát - alespoň jednou, jak říkala s úsměvem - a to se jí také podařilo. Její ženich Jiří Pomeje přijel na svatbu na bílém koni. Nemohla si vybrat méně vhodného partnera. Oč pompéznější byla svatba, o to horší následovalo manželství.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Už nemám ani na jídlo! stěžuje si Iveta Bartošová

Babyboom u Gottů: zas je jich o jednoho víc!

Sexy Berenika Kohoutová: muži po ní šílí. Až příliš!

 

Sbohem, Arture!

 

Po bouřlivém rozvodu se Iveta utěšovala dalšími láskami. Potřebuje je stejně nevyhnutelně jako léky a alkohol a opájí se jimi jen krátce - pokud neopadne zamilovanost. Pak muži letí z domu. Co horšího, odejít musel i ten, jehož odchod si více než nepřála: syn Artur. Soud ho definitivně přiřkl otci. A to Ivetinu psychickému stavu zcela jistě neprospělo...

 

 
12 hlasů
Vaše hodnocení