Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když si žena sex neužívá, je jen živoucí sexuální pomůckou...

5 výjimek, kdy smíte orgasmus jen předstírat

Sex
zdroj: Thinkstockphotos Sex
aktualizováno 12.06.2019, 00:00 | 12.06.2019, 00:00 | doma.cz

Když si žena sex neužívá, je jen živoucí sexuální pomůckou...

Podle serveru intimatemedicine.com předstírání orgasmu nakonec vede k tomu, že ženy jsou se sexem nespokojené a že si ho časem zprotiví. Když partnerovi nevysvětlíte, co vás vzrušuje, tak se správnou "techniku“, jak vás uspokojit, nikdy nenaučí.

 

Ani mu tak nedáte šanci, aby se zlepšil. Když ho totiž vzdechy při fingovaném orgasmu přesvědčujete, že to, co dělá, vás uvádí do extáze, bude pořád v posteli opakovat to samé. A váš orgasmus je v nedohlednu… každopádně ale orgasmus občas předstírá každá. Některé ženy dokonce víckrát, než kolikrát se jim podaří dosáhnout orgasmu.


PROČ?

 

1. ŠPATNÝ SEX


Přiznejme si to: ne každé milování je ideální. Někdy se muž může snažit, jak chce, ale orgasmus, který se jindy spolehlivě dostaví, ženu stále jen obchází. Ze sexu se pak stane dřina a nuda. To se stává, pokud žena z nějakého důvodu necítí erotické napojení na partnera. Důvodem mohou být starosti o domácnost nebo potíže v práci nebo to, že sex vidí zrovna dnes jako "povinnost“, kterou je nejlépe si odbýt co nejrychleji a předstíraný orgasmus přiblíží konec "trápení“.

 

 

2. ORGASMUS V NEDOHLEDNU


Existují ženy, které orgasmu dosahují jen obtížně nebo vůbec. Partner si musí dát více záležet na tom, aby vnímal reakce ženina těla. Často se ženy stydí za pocity, které v nich dotyky vyvolávají nebo je nechtějí dát najevo. Proto je pro ně snadnější orgasmus předstírat a podrobněji tuto "záležitost“ nezkoumat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Simulátor orálního sexu pro ženy konečně v Česku

8 chyb, které muži dělají v posteli. Odnaučte je to!

Osvěžte se super mokrým orgasmem. Recept

 

3. RYCHLOVKA


Tendenci předstírat orgasmus mají především ženy orientované na výkon a kariéru. Chtějí toho hodně stihnout. Jejich mozek pracuje neustále, proto nejsou schopné při sexu relaxovat a náležitě si ho užít. Chtějí ho mít z krku co nejdřív, aby mohly jít za svými cíli. Sex vidí pouze jako další položku v diáři, kterou si po vykonání mohou odškrtnout. Je ovšem pravdou, že mnohdy je vlastně ani nezajímá, jestli orgasmus měly nebo ne…

 

 

4. NEMÁME CHUŤ


I když se tvrdí, že na sex myslí častěji muži než ženy, nevěřte tomu slepě. Podle statistik ženy sice na sex mají méně často chuť muži. Je to ale trošku jinak: příslušníci obou pohlaví prostě občas nemají na sex náladu, nehledě na to, jak moc se partner snaží. Když zmínka o bolesti hlavy partnera v sexuálních hrátkách nezastaví, sex si odbudeme co nejrychleji. Jak? Předstíráním orgasmu!

 

5. ORGASMUS ZA ODMĚNU


Muž, který vlastně neví, co si v posteli počít, může být velmi roztomilý. Ale v takových případech je lepší, když se žena převtělí do učitelky sexu a roli orgasmické herečky volí až jako poslední možnost. Když žena muži vede ruku nebo mu přesně popíše, co by se jí líbilo, tak se z "toho“ nakonec může něco vyklubat, třeba i orgasmus. Když nic jiného, můžete svého žáka odměnit za to, že se snažil…

 

Tak jako hora nepřijde k Mohamedovi, ani orgasmus vás nedostihne jen tak sám o sobě, aniž byste se snažila. Pro začátek stačí, když partnerovi řeknete, co vám dělá dobře.

 

Jestli se vám o sexu s ním špatně mluví, raději mu rovnou předvěďte prakticou ukázku sama na sobě – toho skvěle nažhaví. A nepředstírejte orgasmus!

 

Hlavně si to v posteli užívejte, zaměřte se na své pocity a ne na to, jestli jste už orgasmus měla nebo ne. Když ovšem zažijete to "zemětřesení“, tím lépe!

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře