Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěli byste přestat kouřit, ale stále se vám to nedaří? Vyzkoušeli jsme za vás biorezonanční terapii pro odvykání kouření.

Vyzkoušeli jsme za vás: odvykání kouření

Vložit video na:

aktualizováno 03.05.2012, 00:00 | 03.05.2012, 00:00 | tej

Chtěli byste přestat kouřit, ale stále se vám to nedaří? Vyzkoušeli jsme za vás biorezonanční terapii pro odvykání kouření.

Podle posledních průzkumů je v Česku více jak 28 procent kuřáků a sami jistě víte, jaké zdravotní a kosmetické problémy kouření provází. Když pomineme zhoršené dýchání, žluté zuby a nehty, zápach z úst a oblečení a zhoršenou kvalitu pleti, cigarety nám způsobují také vážnější zdravotní problémy. Ne každému se ovšem daří přestat pouze s pomocí vlastní vůle, ale nezoufejte. Existuje řešení.

 

Během odvykání kouření se vaše tělo začne hlásit o svou dávku nikotinu, což většinu lidí od dalšího snažení odradí. Mezi abstinenční příznaky patří motání hlavy, třes rukou, sucho v ústech, zhoršená nálada, podrážděnost a další.

 

Biorezonanční terapie slibuje hladké zvládnutí až úplné odstranění všech abstinenčních příznaků.

 

 

Nemyslete si ovšem, že půjdete na terapii a na cigaretu ani nepomyslíte. Hlavní zbraní je i zde vaše vůle, bez které to jistě nepůjde. Jste zvyklí si dát ráno cigaretu ke kávě? V tom případě dostanete u ranní kávy na cigaretu chuť, kterou budete muset vydržet. Během dob, kdy cigarety pravidelně kouříváte, byste na ně ovšem myslet neměli.

 

Zajímá vás, jak celá terapie probíhá? Podívejte se do naší reportáže, kde se dozvíte vše nezbytné. Cena zákroku v ordinaci Bionce je 1600 Kč a zároveň dostanete třicetidenní záruku. Pokud se vám během této doby objevují abstinenční příznaky, terapie se vám provede znovu zadarmo.

 

 

Výsledek naší terapie

 

Jak jsme již nastínili, terapii jsme vyzkoušeli za vás. Kouřila jsem 20 cigaret denně již několik let, a tak jsem na terapii vyrážela se skeptickým názorem.

 

Dodržela jsem doporučené procesy, takže jsem 24 hodin před terapií nepila kávu ani alkoholické nápoje a svůj pitný režim jsem o mnoho zvedla a mohlo se vyrazit do ordinace Bionce. Samotná terapie je naprosto neinvazivní a bezbolestná, v podstatě jen celou dobu držíte nějaké přístroje.

 

Výsledek?

 

Chuť na cigaretu je stejně, ale když se na to zaměříte, tak zjistíte, že se dostavuje opravdu ve chvíli, kdy byste si normálně zakouřili. Pokud zvládnete vydržet cestu na autobus, kterou jste normálně prokouřili, máte vyhráno. Musíte ovšem dodržovat doporučené postupy, které vám celý proces ulehčí. Mezi ty patří zejména zvýšený pitný režim a vyvarování se zakouřených prostorů. Zatím nekouřím...

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Tiny 16:48 09.01.2017
Já jsem o týhle terapii nevěděla a docela by mě zajímala, akorát to už, díky bohu, není aktuální a jsem už taky šťastný nekuřák. Jen jsem si k tomu našla jinou cestu skrze elektronickou cigaretu. Začátek byl pomalý a to mi vyhovovalo. Dělala jsem si to podle sebe, ubírala jsem si nikotin a snažila jsem se ubírat i vyhraněný chvíle na ecigaretu. S těmi náplněmi se to dalo u Vapour 2 obměňovat, ale byla a jsem neznalec, jen jsem si sama potvrdila, že obecně by mohly elektronický cigarety taky pomoct.
jasmin 07:08 17.06.2015
Jak je psáno výše - chce to dodržet jisté postupy. Před biorezonancí musí být člověk rozhodnutý s kouřením přestat. Žádný přístroj nedonutí člověka aby přestal kouřit... Po terapii je potřeba 3-4 dny hodně pít vodu a hlavně se vyvarovat alkoholu - minimálně v prvním měsíci. Já navštívil centrum StopNikotin v Brně - www.stopnikotin.com - a až alkohol mi byl osudným, proces jsem musel zopakovat. Je fakt, že je člověk v prvních dnech trochu nervóznější a že na cigarety myslí, ale na druhou stranu jsem neměl pocit tlaku, že si musím zapálit... Každá metoda ktrá pomůže, je dobrá
vladimír 22:00 19.01.2015
kouřil jsem třicet let skoro padesát denně, po absolvování sezení jsem si už nezapálil a už to bude deset let, co nekouřím.Ze začátku jsem se musel trosku hlídat, ale dnes je to pohoda.Vřele doporučuji všem, kteří opravdu chtějí přestat,
Aniette 21:05 31.12.2012
I tohle téma probíráme na stránkách www.komunita111.cz nebo www.trijednicky.cz
renda 16:40 15.05.2012
Kouřila jsem 13 let. Byla jsem na této metodě, ale v exnicu a už půl roku nekouřím. A už ani nezačnu. Jsem za to moc šťastná. U piva je to těžké, ale musí se vydržet. Vřele doporučuji.
babkola 13:37 03.05.2012
Sama jsem vyzkoušela poprvé fungovalo 3roky .Přišel stres a já blbec sáhla po cigaretě podruhé fungovalo 7 let a já blbec jen tak abych netrhala partu jsem si zapálila ,chyba ted jsem byla před 2měsíci znova ale bohužel nefunkční já jsem prostě nezodpovědná a kouřím již to nebudu pokoušet
yvonne_m 11:11 03.05.2012
Musím říct, že mám s touto metodou skvělou zkušenost - terapii jsem absolvovala zhruba před rokem právě v ordinaci Bionce a od té doby opravdu nekouřím. Jediné, s čím jsem opravdu bojovala, byly právě ty zavedené kuřácké rituály - pauzy na cigaretu v práci a kouření s kolegy, ranní káva a cigaretka, posezení v hospodě. To mi ze začátku dělalo velké problémy a chuť si zapálit právě v těchto chvílích byla obrovská - nicméně to chce pevnou vůli a prostě vydržet! všem lidem, kteří chtějí přestat kouřit, držím palce!
tomikm 07:36 03.05.2012
Poslední odstavec článku, cituji:"Výsledek?Chuť na cigaretu je stejně, ale když se na to zaměříte, tak zjistíte, že se dostavuje opravdu ve chvíli, kdy byste si normálně zakouřili. Pokud zvládnete vydržet cestu na autobus, kterou jste normálně prokouřili, máte vyhráno. Musíte ovšem dodržovat doporučené postupy, které vám celý proces ulehčí. Mezi ty patří zejména zvýšený pitný režim a vyvarování se zakouřených prostorů. Zatím nekouřím..."

Tak nevím, jestli pisatelka přestane kouřit, když napíše "Zatím nekouřím...", ale bohužel nevíme, jak je to dlouho, co byla na terapii. Moc bych tomu osobně nevěřil. Moje zkušenost je taková, že po cca 25letech kouření už 38měsíců nekouřím. Chuť na cigaretu čas od času přijde, ale je tak malá, že se to nechá v pohodě vydržet a během chvilky odezní.
Přestal jsem kouřit s pomocí nikotinových náplastí, ale hlavní je chtít přestat a mít se komu pochlubit, jak mi přestávání jde.. Dodržoval jsem přesně předepsaný postup používání a vůbec mi nevadilo pít kávu a chodit do zakouřených prostor třeba na pivko, čehož jsem se ze začátku dost obával.
bibican 07:21 03.05.2012
Já tuto metodu podstoupila před lety a 2 roky nekouřila. Pak si z legrace zapálila a jela v tom nanovo :-( A právě minulý pátek jsem terapii zopakovala
a nekouřím ani nemám abstinenční příznaky =). Za sebe mohu doporučit!