Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nepodceňujte úpravu svého obočí! Nosí se rovné husté obočí. Co dělat když vám nebylo do vínku dáno? Poradíme vám pár kosmetických triků!

Sexy obočí: Na vytrhaný oblouk zapomeňte!

Obočí
zdroj: Thinkstockphotos Obočí
aktualizováno 05.12.2015, 00:17 | 05.12.2015, 00:17 | doma.cz/ina

Nepodceňujte úpravu svého obočí! Nosí se rovné husté obočí. Co dělat když vám nebylo do vínku dáno? Poradíme vám pár kosmetických triků!

Ne každé příroda nadělila krásné husté obočí. To ale neznamená, že byste měla věsit hlavu. Jak obočí správně vytvarovat a dokreslit, aby působilo přirozeně? Co dělat, když je obočí naopak příliš husté? Poradíme vám.

 

Nejlepší přítelkyně: pinzeta

 

Mnohé ženy si vytrhávají obočí samy pomocí pinzety. Je to výborný a na první pohled jednoduchý způsob, jak si vytvarovat obočí. Ve skutečnosti však stačí malá chybička a vaše obočí dostane nesprávný tvar.

 

Proto začínejte s trháním chloupků zásadně zespodu, uprostřed, v úrovni, kde vaše obočí dosahuje nejvyšší bod. Pak přizpůsobte oblouk i na dalších místech. Nevytrhávejte příliš mnoho chloupků, méně je v tomto případě více.

 

Vytrhněte chloupky, které jdou absolutně mimo linii, například uprostřed, nad kořenem nosu, nebo nad obočím. Pokud máte husté obočí a chloupky jsou dlouhé, před tím, než je vytrhnete, pročešte je kartáčkem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kate zahalí své královské miminko do luxusu! Podívejte se, jak vypadají dupačky za 3000 Kč!

TRENDY NA LÉTO 2013: Sukně, šaty, kraťásky a doplňky! To musíte mít!

Velký test řasenek: Jaký kartáček se nejvíce hodí k vašim očím?!

 

Tehdy se ukáže, který chloupek vyčnívá a je zbytečný. Pokud jsou chloupky ve středu obočí příliš dlouhé, nevytrhávejte je. Vezměte raději malé nůžky a jemně je zarovnejte.

 

Co nenadělila příroda, dokreslete!

 

Když je obočí upravené, použijte speciální tužku na obočí, která by měla být ve stejném odstínu, jako je přirozená barva vašeho obočí, nebo o něco světlejší než barva vlasů.

 

 

Tužkou podtrhněte linii pod obočím směrem od kořene nosu do středu obočí, jemně, jen abyste vyplnili místo pod linií chloupků. Stejně tak udělejte i na vrchní straně.

 

Potom prostor mezi liniemi jemně přejděte tužkou, ale tak, abyste neměli obočí příliš tmavé. Následně použijte velmi tenký, čistý štětec, se kterým barvu rozetřete.

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Co všechno by tě mělo zajímat při úpravě obočí
Chloupky pod nosem? Pryč s nimi
Přirozená krása podle andílka Victoria's Secret. Inspiruj se

 

Pro opravdu husté obočí

 

Pokud si se svým obočím nevíte rady, tak pak se návštěvě kosmetického salonu nevyhnete. Na druhé straně, pokud vám ho perfektně vytvarují, pak vám stačí si ho několik týdnů jemně upravovat, než salón opět navštívíte.

 

Výhodou hustého a tmavého obočí je, že si ho nemusíte "dobarvovat" a upravovat make-upem, píše myzeny.sk. A jaké metody v salonech mohou použít? Kromě pinzety to může být úprava voskem či cukrovou pěnou, stejně jak je tomu při depilaci.
 

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

CoCo 15:31 26.07.2013
To nezná nikdo, asi jen autoři článku. Předpokládám, že měli na mysli cukrovou pastu!
Malina 11:27 20.07.2013
Cukrová pěna? To neznám.
Ellis 00:32 20.07.2013
,,vesit hlavu" neznam...pouze veset =) zavadite nove trendy i v lingvistice??? =D