Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Uznávaná australská léčitelka Inna Segal je poprvé na návštěvě ve Střední Evropě.

Světoznámá léčitelka radí: jak se vyléčit bez cizí pomoci?

Inna Segal
zdroj: Oficiální zdroj Inna Segal
aktualizováno 24.04.2012, 10:34 | 24.04.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Uznávaná australská léčitelka Inna Segal je poprvé na návštěvě ve Střední Evropě.

Trápí vás astma, obezita, vysoký krevní tlak, bolesti zad, imunita, alergie? Cítíte se v životě „zaseknutí“? Pokud je to tak, pravděpodobně jste ztratili kontakt s vlastním tělem. Možná jste ho přestali poslouchat. Inna Segal vás naučí, jak to změnit.

 

Inna Segal má schopnost vidět a cítit nemoci v lidském těle. Dokáže vysvětlit pacientovi o co jde a provázet ho k sebeuzdravení. Jako dítě trpěla bolestmi zad, prošla několika zdravotnickými zařízeními, ale její stav se neustále zhoršoval. Ve dvaceti letech se přestala hýbat úplně.

 

Inna Segal
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Zlom přišel až v okamžiku bylo, když objevila kouzlo meditace. Našla způsob komunikace s vlastním tělem. Naladěním se na vlastní páteř se dokázala vyléčit a zbavit bolesti. V současnosti pomáhá lidem po celém světě. Mezi její klienty patří nejen obyčejní lidé, ale i špičkoví sportovci a vrcholoví manažeři.

 

Inna Segal  byla hostem Snídaně s Novou:

 

 

Inna Segal
(Foto: Oficiální zdroj)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Naprogramujte si zdraví pomocí myšlenky

Jaké „nevědecké“ metody pomáhají proti rakovině?

 


Podle Inny je důležité:


- Zbavit se vnitřních bloků
- Nabudit svou sebedůvěru
- Dostávat od těla signály a rozumět jim
- Zbavit se negativních myšlenek
- Využít vlastní dech k uzdravení


„Inna Segal je uznávaná léčitelka, která vás naučí, jak naslouchat signálům vlastního těla a skutečně účinnými léčebními metodami vás krok za krokem nakonec dovede k dobrému zdravotnímu stavu." Jack Canfield, autor knih „Slepičí polévka pro..." a dalších bestsellerů.


V rámci jednotlivých lekcí odhaluje léčitelka Inna Segal účastníkům kurzů, které pořádá po celém světě, signály, které tělo vysílá, podrobně je rozebere a na jejich základě objasní psychické a energetické příčiny nemocí a zdravotních obtíží, které člověka trápí. Následně nastíní způsoby, jak sami léčit a ozdravovat vlastní tělo, aby procesy vedly k odstranění zdravotních problémů.

 

Inna Segal
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Inna Segal si významné postavení mezi léčiteli vydobyla léčebnou metodou Visionary Intuitive Healing, kterou shrnula ve svém knižním bestselleru The Secret Language of Your Body: The Essential Guide to Health and Wellness, která byla přeložena do desítek světových jazyků. Inna přednáší po celém světě, nejčastěji v Austrálii, ve Francii, v Singapuru, ve Velké Británii, v Německu, v Latinské Americe a v USA. Více o této úžasné ženě najdete na jejích stránkách www.InnaSegal.com

 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

moniq 17:27 24.04.2012
toto opravdu funguje,jen zasveceni porozumi,jini co neznaji jiz predem odsuzuji,je to jak v drivejsich dobach...,to je i odpoved na argument:"..kazdy by musel byt zdravy" ,-)Nekdo vyhledava tyto veci,az kdyz uz nic nepomaha...,ale i tak je to dobre,najit sam sebe...pak se muzete teprve uzdravit :-)
Matylda 10:26 24.04.2012
To by mě zajímalo, jestli tahle Inna jí vlašák...