Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Závislost na alkoholu je jednou z nejrozšířenějších závislostí obecně. Denně ničí mezilidské vztahy, lidské životy, ale především lidské zdraví.

Zbavte se závislosti na alkoholu. Vyplatí se vám to! GALERIE jako důkaz

Alkoholička
zdroj: Thinkstockphotos Alkoholička
aktualizováno 18.11.2016, 00:02 | 18.11.2016, 00:02 | doma.cz

Závislost na alkoholu je jednou z nejrozšířenějších závislostí obecně. Denně ničí mezilidské vztahy, lidské životy, ale především lidské zdraví.

Pokud hovoříme o závislosti na alkoholu, nemáme na mysli vaše víkendové sešlosti s kamarády, ale hovoříme o situaci, kdy pro vás neexistuje den bez alkoholu. Nemůžete si pomoci a ve skleničce alkoholu topíte veškeré své problémy.

 

Z neustálé touhy po alkoholu poté vzniká závislost zvaná alkoholismus.

 

Je nutné se ale zamyslet a uvědomit si, že takto své problémy nevyřešíte, naopak je často znásobíte. Právě alkohol může za řadu rozchodů i rozvodů, ztrátu přátel i práce a především způsobuje řadu zdravotních obtíží.

 

ČTĚTĚ TAKÉ:

Cvičení vás zbaví úzkosti a deprese

Proč špatně spíte? Mohou za to tato jídla

Co vám hrozí, pokud užíváte antibiotika?


Alkohol v kombinaci s některými léky a nemocemi může mít pro člověka až fatální následky. Především trpí-li onemocněním jater, ledvin, srdce, žaludku, vysokým krevním tlakem, zánětem slinivky, psychickým oněmocněním nebo epilepsií. V neposlední řadě způsobuje alkoholismus obezitu.

 

I této závislosti se lze zbavit, ale musí mít člověk pevnou vůli a především musí chtít dostat se ze spárů své závislosti.

 

V naší galerii se podívejte na fotografie lidí zachycených během jejich závislosti a poté, co se jim podařilo rozloučit se s alkoholem. Výsledky opravdu stojí za to.

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Zdenda Baloun 21:57 22.06.2018
Prošel jsem léčbou před 34 lety, a i když jsem měl relaps po roce a půl, tak svého rozhodnutí nelituji. Jenomže bohužel média spíše napíší, že alkoholik ten a ten něco negativního udělal, než něco pozitivního... Kdo například ví, že třeba ve Svitavách, nebo Havlíčkově Brodě jsou výstavy "Cesta k sobě" kde léčení alkoholici předvádí svoji tvorbu na vysoké úrovni?. Nejbližší výstava je 27. 6. ve Svitavách, a 7.11. v Havlíčkově Brodě. Vernisáž je v 15:00, jste zváni