Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Více energie, lepší imunita, méně nemocí a celulitidy. To je jen malý výčet benefitů, které vám po zimě může přinést boj s toxiny.

Jaro! Ideální doba vytáhnout do boje s toxiny. NEJEN JÍDLEM!

odšťavnovače 4
zdroj: Thinkstockphotos odšťavnovače 4
aktualizováno 16.04.2018, 00:36 | 16.04.2018, 00:36 | doma.cz

Více energie, lepší imunita, méně nemocí a celulitidy. To je jen malý výčet benefitů, které vám po zimě může přinést boj s toxiny.

Během zimy máme tendenci schovávat se doma, kvůli nedostatku pohybu. Organismus oslabuje a hromadí se v něm toxiny. „Jedním z nejlepších způsobů očisty organismu po zimě je podpořit aktivitu lymfatického systému,“ tvrdí MUDr. Jana Votrubová z kliniky Esthetic Medical.

 

Jak funguje mízní systém?

 

Na rozdíl od krevního oběhu je lymfatický systém jednosměrný. Lymfa se pohybuje do nejbližších uzlin, které si již poradí se všemi toxiny. Když je rozloží, oběh je transportuje do dalších orgánů, které je z organismu vyloučí. „Lymfatický systém souvisí s obranyschopností a společně s vylučovací a trávicí soustavou zbavuje tělo škodlivin, které se do něj dostávají z vnějšího prostředí,“ dodává odbornice.

 

Sáhněte po zelené


S příchodem jara odlehčete nejen šatník, ale i jídelníček. Zaměřte se na všechno v odstínu probouzejících se rostlinek. „Zelená zelenina je nabitá živinami, především vápníkem, draslíkem, hořčíkem, železem a vitamíny A, C a K a antioxidanty bránící organismus před volnými radikály, jednou z hlavních příčin předčasného stárnutí,“ tvrdí Mgr. Sofie Vitoušová, poradkyně Cambridge Weight Plan z oddělení Dermatologie Lékařského domu Praha 7.

 

TOP 10 pro detox:
- Brokolice
- Špenát
- Kadeřávek
- Rukola
- Kapusta
- Pak choi
- Růžičková kapusta
- Chřest
- Artyčoky
- Řeřicha


Jarní detox
(Foto: oficiální zdroj)

 

Připravte se na plavkovou sezónu

 

Pokud byste se vedle toxinů rádi zbavili i pár kil navíc, měli byste se svěřit chytré technice, kterou dnes disponují fitness centra a ordinace nutričních terapeutů. „Na diagnostice složení těla se dozvíte, jaký máte v těle poměr vody, tukové a svalů a zjistíte také procento útrobního tuku,“ říká Vitoušová a upozorňuje, že útrobní tuk je rizikovým faktorem řady onemocnění včetně nemocí srdce, cukrovky a některých forem rakoviny. Určité typy diagnostických přístrojů pak přímo dokážou doporučit, jak co nejlépe obnovit harmonii svalů v těle vhodnými fyzickými aktivitami, a změří obsah minerálních látek v těle.

 

Zbavte se jedů u celulitidy


Pravidelná ruční či přístrojová lymfodrenáž pomáhá především proti celulitidě, ulevuje ale i při zadržování vody, zlepšuje problémy s pletí a je vhodným doplňkem k hubnoucím procedurám, jejichž účinek urychluje. Navíc posiluje imunitu, protože tělu pomáhá odplavovat zatěžující látky.

 

Lymfodrenáž BB Studio
(Foto: Oficiální zdroj)


Prohřejte se


To, že jsou pravidelné návštěvy sauny blahodárné pro vaše zdraví a podporují vyplavování toxinů, už asi víte. Že však existuje ještě efektivnější způsob, jak se toxinů zbavit, už ví málokdo. Jedním z nejinovativnějších způsobů, jak naše tělo na jaře očistit je v současnosti termosauna neboli katalytická termolipolýza. Jak vypadá? Představte si spacák pro kosmonauty – stříbřitý, lesklý vak, který díky generátoru tepla hřeje až k teplotě 50˚ Celsia.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jablečný detox: Rychlé hubnutí s okamžitými výsledky!
Velký jarní detox: Odplavte ze sebe 5 kilo tuku!
Potřebujete detox? Tip na účinnou očistu bez vyhazování peněz

 

Díky ní se efektivně zbavíte vody v podkoží, zlepšíte vzhled celulitidy a zeštíhlíte o pár centimetrů v pase, na stehnech, bocích i rukou. Účinek tepla navíc ještě podpoří speciální séra aplikovaná na pleť před zapnutím přístroje.

 

„Před ošetřením byste měli vypít asi 3 sklenice vody, aby bylo, co potit. Samotné ošetření spočívá v aplikaci tělového roztoku podporujícího odvodnění s jemnou krouživou masáží lymfatických uzlin. Po masáži se aplikují tělové hmoty podporující samotné odvodnění a redukci tukové tkáně. Celé tělo je přitom zabaleno do fólie, která navýší absorpci aktivních látek. Následuje půl hodiny v hřejivém spacáku,“ popisuje samotnou proceduru MUDr. Votrubová a závěrem dodává, že tělo je ve výsledku zbavené toxinů a nabité energií.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Elsa 10:26 29.05.2018
no takové 3 várky už jsem z apotéky natahala. Nemá to konce :-D
Nuninka 16:08 24.05.2018
a jak dlouho už vám to tak funguje?
Elsa 12:18 23.05.2018
No chodím do lékárny pro Lymphomyosot, to je krok č. 1. a pak si připravuju štávy (ovoce, zelenina), co najdu doma a v létě na zahrádce. Tzn. nastartovat tělo homeopatiky a pomáhat čištění pomocí náppojů. Těch vypiju 2 za den. Nosím si i do práce.
Janka_zvedava 17:30 22.05.2018
Pro co chodíte do lékarny. prozradtde nám:)
Elsa 16:18 21.05.2018
Mám svoje vlastní metody. Ale musím se vydat do lékárny
CrazyLadee 17:13 18.05.2018
Detoxikační nápoje jsou vyhozené peníze. Nej je vlastní příprava :-)
Zuzanka Nohejlová 17:11 17.05.2018
jak vidím ten výčet. To je zelená barva snad záruka úspěchu :-D :-D :-D
Wendy 17:16 16.05.2018
bez řapíkatého celeru ani ránu!
Veruška 10:26 15.05.2018
no a nejlépe pobyt s anti-celulidni procedurou :) detoxikovat a podstupovat procedury, to je právě ono!
MARIKA 13:22 14.05.2018
o voucher si můžete napsat ježíškovi ;) já bych si přála wellness nejlépe do středních ČECH
1 2 3