Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásné dlouhé nohy, plochá bříška, vypracovaný zadeček – všemi těmito vlastnostmi se pyšní modelky z Victoria's Secret. Samozřejmě to nemají zadarmo. Musí se správně stravovat a o jídle přemýšlet a v neposlední řadě taky pořádně makat. Jaké je vša...

Tajemství andílků z Victoria's Secret: Za jejich figurami stojí Total Barre!

modelky
zdroj: Instagram modelky
aktualizováno 18.10.2018, 16:13 | 18.10.2018, 16:13 | Terezie Gáborová

Krásné dlouhé nohy, plochá bříška, vypracovaný zadeček – všemi těmito vlastnostmi se pyšní modelky z Victoria's Secret. Samozřejmě to nemají zadarmo. Musí se správně stravovat a o jídle přemýšlet a v neposlední řadě taky pořádně makat. Jaké je však jejich tajemství? Je to cvičení s názvem Total Barre, které nyní můžete vyzkoušet i vy.

Jedná se o vysoce energetické cvičení, které se provádí u baletní tyče. Total Barre je velmi efektivní, jelikož během 60 minut své tělo dokážete posílit, potrénovat vytrvalost pomocí kardia a také se perfektně protáhnete. Total Barre se totiž skládá z několika částí:


• Pilates


Jedná se o cvičení, které posílí vaše svalstvo a zároveň zvýší vaší ohebnost. Je to nejen oblíbené cvičení andílků, ale celkově ho provozuje mnoho známých celebrit. Výhodou je, že do tělocvičny nepotřebujete žádné speciální náčiní, jen legíny, top a trpělivost.

 

 

 

• Kardio


Vytrvalostní trénink na spalování tuků nesmí v tomto trendy cvičení chybět. Při kardiu se vcelku zapotíte a je potřeba pevné vůle, abyste vytrvalostní trénink úspěšně zvládly. Časem vám to jistě půjde lépe a lépe a na své výsledky budete pyšné.

 

• Balet


Balet je dokonalý sport pro protažení a uvolnění celého těla. Naučíte se několik baletních pozic, které vašemu tělu jen prospějí. Krásně se uvolníte a protáhnete každý sval ve vašem těle.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Začínáte se sportem? Pozor na začátečnické úrazy a bolesti

Zbavit se tuku na břiše? Nesnadné, ale ne nemožné

11 malých triků, díky kterým zhubnete natrvalo!

 

Čím je Total Barre jiný?


Toto nové trendy cvičení je jiné samo o sobě. Kombinuje několik prvků z různých pohybů a cvičení a každý prvek je pro naše tělo přínosný jiným způsobem. Za 60 minut absolvujete v podstatě 3 aktivity, které byste jinak absolvovali například za 2-3 hodiny. Navíc je cvičení pestré, takže nehrozí, že vás začne nudit.

 

Zkusili jste už Total Barre? Jaký je váš názor? Napište nám ho do komentářů.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře