Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zásnuby - důležitý den v životě každé ženy. Den, na který nikdy nechceme zapomenout, a který už navždy bude mít čestné místo v našich vzpomínkách. Bohužel mnoho párů propadlo novodobému trendu, který tento slavnostní den proměnil v boj o život. O ...

Zásnuby, které mohou ohrozit život! Tohle nikdy nedělejte

Žádost o ruku
zdroj: Thinkstockphotos Žádost o ruku
aktualizováno 24.03.2018, 00:00 | 24.03.2018, 00:00 | doma.cz

Zásnuby - důležitý den v životě každé ženy. Den, na který nikdy nechceme zapomenout, a který už navždy bude mít čestné místo v našich vzpomínkách. Bohužel mnoho párů propadlo novodobému trendu, který tento slavnostní den proměnil v boj o život. O co se jedná?

Pokud jste si mysleli, že klasické prstýnky nemůže nic nahradit, pak jste byli na velkém omylu. Mladí lidé přišli na nový způsob, jak vyjádřit svou lásku, a to i bez zásnubního prstenu. Celé "kouzlo" spočívá v tom, že si nechají vložit diamant do kůže. Na první pohled by se mohlo zdát, že se nejedná o nic závažného, ale tento krok s sebou přináší i mnoho zdravotních rizik.

 

Diamant
(Foto: CBS2)

 
Náročný úkon
S vkládáním diamantů do prstů začali v New Yorku, konkrétně v místních piercingových salonech. Celý proces je poměrně náročný, neboť je zapotřebí odstranit kus kůže, do které se následně vloží speciální háček. Právě díky háčku lze diamant snadno zakomponovat do prstu. Vkládání diamantu rozhodně není bezbolestná záležitost, navíc se člověk musí připravit na to, že poteče hodně krve. "Při práci s krví musíme být hodně obezřetní. Všechno sterilizujeme," řekl Sam Abbas, majitel piercingového studia, pro DailyMail.com.

 

 

Diamant
(Foto: CBS2)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šokující, ale maximálně elegantní: Oblékla byste na svatbu černé šaty?
Nejextravagantnější svatby světa: Jen květiny stály milion dolarů! GALERIE, ze které přechází zrak
Nevěsty po celém světě šílí! Proč chtějí ROZLUČKU SE SVOBODOU ve stylu Meghan Markle?


Co se může stát?
Odborníci jsou velmi zděšení z toho, že zákrok neprovádí lékař, ale zaměstnanec piercingového studia. Podle dermatoložky Monicy Halem jsou těsně pod prstem důležité kožní struktury, které mohu být poničené. Nejvíce však upozorňuje na to, že se diamant může o něco zachytit. Tím pádem by došlo k bolestivému vytržení, které by rozhodně nebylo příjemné. Navíc i profesionální vytažení nemusí proběhnout bez komplikací. Odbornice tvrdí, že trvá nejméně 20 týdnů, než se kůže zahojí. 

 

Co říkáte na tento zásnubní trend? Vyzkoušeli byste ho?

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře