Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jako vraždu vyšetřují kriminalisté středeční smrt dvou lidí v Liberci.

Tragédie před svatbou: vražda a sebevražda

aktualizováno 14.01.2010, 11:55 | 14.01.2010, 11:45 | TN.cz / ČTK, hav

Jako vraždu vyšetřují kriminalisté středeční smrt dvou lidí v Liberci.

Policisté uvolnili některé informace ke středeční tragédii v Liberci. V panelákovém bytě ležela těla mladého páru, který měl podle sousedů krátce před svatbou. Více TADY.


Podívejte se na středeční reportáž:

Dvaadvacetiletá dívka a její čtyřiadvacetiletý přítel měli smrtelná střelná zranění. Policisté je našli v zamčeném bytě v Halasově ulici. "Je vyloučeno, že by je usmrtil někdo třetí," řekla policejní mluvčí Ludmila Knopová.

Liberec - Halasova
Místo tragédie. (Foto: TN.cz)

Podle informací TV Nova na vraždu upozornila zhruba jednadvacetiletá dívka, která v bytě zemřela. Z jejího mobilního telefonu totiž rodině a přátelům přišla SMS, v níž bylo napsáno, že "nemůže žít ve lži", a proto zabila svého přítele i sebe. Jedna z obeslaných kamarádek poté údajně zalarmovala policii.


Tuto verzi zatím policisté nepotvrdili, ani nevyvrátili. "Teprve po odborných expertizách a soudních pitvách bude možné říci, co se v bytě stalo," dodala Knopová.


Oznámení o zločinu v Halasově ulici přijala tísňová linka 112. Policisté a profesionální hasiči otevřeli násilím dveře do bytu v druhém patře a objevili tam dvě mrtvá těla.


Loni se na Liberecku staly čtyři vraždy a ve všech případech kriminalisté odhalili pachatele.

 
23 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jarvit 13:01 14.01.2010
Kdyby si všichni normální lidé kvůli lžím systémů vzali život, kdo by pak ty zbohatlíky živil?