Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Vánoční úklid: Jak se z toho nezbláznit a zůstat v pohodě?

vánoční úklid
zdroj: Getty Images vánoční úklid
aktualizováno 07.12.2019, 00:00 | doma.cz
Každá žena chce mít na Vánoce všechno dokonalé. Potřebuje mít napečeno, zabalené dárky a v neposlední řadě také stihnout uklidit. S přicházejícími svátky na nás ale začne doléhat tíha všech povinností, které je potřeba udělat k tomu, aby byly Vánoce ... Celý článek»

smrad z oblečení

Proč vyprané prádlo odporně zapáchá? Chyby + triky pro krásnou vůni »

I když je prádlo čerstvě vyprané, tak je stále cítit zatuchlinou? Podívejte se, v čem možná děláte chybu a ani by vás to nenapadlo. Celý článek»
pavouk

Jak z vašeho domova vyhnat pavouky? Využijte mátu nebo kaštany »

Pavouci se v zimních měsících stahují do tepla a je těžké je z domů vypudit. Máte z nich takový strach, že když osminohého tvora vidíte, tak ho skoro ani nedokážete zabít? Nebo vám pavouci, kteří se ... Celý článek»
Káva

Staráte se správně o kávovar? Dokáže zkazit chuť kávy »

Znáte ten pocit, když si leháte do čerstvě povlečené postele? Jak voní, je příjemnější a vůbec taková lákavější? Tak takovýhle pocit můžete mít i ze svého šálku kávy vždycky, když si uděláte ... Celý článek»
Halloween

3 tipy na strašidelné halloweenské pochoutky. Pobavte s nimi děti i přátele! »

Halloween je za dveřmi, ale zatím jste se na něj nestihly nijak připravit? Vylekejte rodinu i návštěvy díky speciálním halloweenským dobrotám, ze kterých všem bude běhat mráz po zádech. Celý článek»
vyhazování jídla

Co se zbytky od jídla, aby se neplýtvalo? Vejce zmrazte, z rýže udělejte snídani »

V dnešní Výměně manželek se stanete svědky velmi zvláštní věci. Jeden ze synů vyměněné rodiny musí dojídat zbytky po svém mladším bráškovi. Když se totiž u nich doma něco nesní, tak to jsou podle ... Celý článek»
Finance

Kryptoměnám podlehla i Madonna, Mel B za ně prodává hudbu! Je to cesta i pro vás? »

Kryptoměny patří mezi často diskutovaná témata v byznysu o možnostech, jak zhodnotit své peníze. Investují do nich nejen lidé z byznysu, ale i hollywoodské hvězdy. Uvažujete o tom, že byste do toho ... Celý článek»
Větrání

Také se vám rosí okna? Poradíme, jak na to! »

Vysoká vlhkost může poškodit zařízení domácnosti, ale může mít také negativní dopad na zdraví. Celý článek»
pes udělal loužičku

Jak z bytu odstranit zápach vašich mazlíčků? Hlavní pomocník je ocet! »

Kolik zvířecích miláčků je podle vás normální mít doma? V minulé Výměně manželek jste se setkaly s rodinou, která žije v garsonce. Ani těsný prostor jim však nebránil v tom, aby si pořídili deset ... Celý článek»
Spící dítě

Vlastní pokojíček? Od kdy má spát dítě samo »

Společné spaní rodičů a dětí v jedné posteli – to je téma, které vyvolává vášnivé diskuze na nejrůznějších rodinných setkáních, sociálních sítích a rodičovských fórech. Od kolika let by mělo dítě ... Celý článek»
Veletrh For Arch

Komfort znamená mít teplo i chlad. Účinná řešení ukáže FOR ARCH »

Ve dnech 17. až 21. září se představí v PVA EXPO PRAHA novinky a trendy napříč odvětvími ve stavebnictví a chybět nebudou ani vystavovatelé oboru vytápění a větrání. Co za technologie veletrh nabídne ... Celý článek»
Veletrh For Arch

Kam míří a jaké trendy má svět wellness & SPA? »

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do svého 30. ročníku. I letos se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to od 17. do 21. září 2019. Veletruh FOR ARCH představí mimo jiné novinky a ... Celý článek»
Kreslení

Kupujete dětem do školy fixy? Pozor, v testu každé třetí propadly »

Každé třetí dětské fixy propadly kvůli nežádoucím látkám! Celý článek»
Žena se psem

Jak poznat u psa správnou váhu? »

Správná hmotnost u psů patří k důležitým ukazatelům jejich zdraví a celkové kondice. Váha je samozřejmě individuální podle věku, plemene a tělesné stavby. Ideální hmotnost a kvalitní výživa pak může ... Celý článek»
nepořádek

TEST: Proč vám nikdy nevydrží mít dlouho uklizeno? »

Daly jste si práci s úklidem, další den už je ale zase všechno rozházené. Neděláte nevědomky chyby, které k věčnému nepořádku vedou? Otestujte se. Celý článek»
Odpad

Naprosté tabu! Těchto 9 věcí nikdy nesplachujte do WC »

Záchod spousta z nás používá i jako místo, kde končí odpad z kuchyně i úklidu domácnosti. Jenže ne každý odpadek odpadními trubkami projde. Které do záchodu raději nikdy nevyhazujte, ať neriskujete ... Celý článek»