Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Ústní voda je multifunkční zázrak: Prospěje i vlasům a z nohou odstraní plíseň!

Ústní voda
zdroj: Getty Images Ústní voda
aktualizováno 22.03.2019, 10:33 | doma.cz
Ústní voda dočistí to, co nezvládl zubní kartáček a spolehlivě osvěží dech. Zkusili jste si s ní někdy ale umýt vlasy, nohy, nebo ji vzít k jarnímu úklidu v domácnosti? Cena za jednu lahev ústní vody se blíží ke ... Celý článek»

Na zahrádce

O zahradě sní stále více Čechů, jak ji zdokonalit? »

Průzkumy posledních let dokazují, že Češi stále více touží po vlastní zahradě. Ta se může stát dokonalou zónou, ale vyžaduje pravidelnou péči a mnohdy i zásah odborníka. Mezinárodní veletrh zahradní ... Celý článek»
Velikonoční věnec

Jaro klepe na dveře, ozdobte je stylovým věncem »

Květinový věnec nebo dekorace se symboly Velikonoc dodá vašemu domovu slavnostní nádech. Celý článek»
Sousedky

TEST: Jaká jste sousedka? »

Někdo si zakládá na dobrých sousedských vztazích, někdo svým sousedům naopak nemůže přijít na jméno. Přemýšlely jste někdy, jak vás vnímají vaši sousedé? Provokujete ke sporům, nebo se vždy snažíte ... Celý článek»
Dětský svět

Jak správně zabezpečit dětský pokoj? »

Zařizování dětského pokoje neznamená jen výběr vhodné barvy na zeď, hezkého nábytku a doplňků, které perfektně ladí. Pozornost bychom měli věnovat také prevenci možných úrazů a nebezpečných situací, ... Celý článek»
Nepořádek

Jak se nezbláznit z absolutního nepořádku? 4 argumenty, které vás donutí uklízet »

Dnešní Výměna manželek bude opět plná šokujících překvapení. Na nepořádek v domácnostech jste v tomto pořadu už vcelku zvyklé, tentokrát to bude ale opravdu extra třída. Vyměněná manželka Monika ... Celý článek»
Mytí nádobí

Příšerně vám zapáchá myčka? Zbytky jídla se mohou zachytit i tam, kde byste to nečekali »

Na jednoduché gumové těsnění přípravky na čištění nestačí. Celý článek»
Kamarádky

8 jednoduchých triků, které vám opticky zvětší byt »

Dbejte na barvy, světlo a prosklené plochy. Celý článek»
Lednice

Těchto osm potravin hned přestaňte dávat do mrazáku, jde o zdraví »

Některé potraviny se mohou zmrazením zničit nebo mohou být zdraví nebezpečné. Celý článek»
Pitný režim

Cesta petlahve: Co se opravdu děje s plastovým odpadem? »

Plasty v posledních letech dominují nejen v našich odpadkových koších, ale v celém světě. Tvoří totiž drtivou většinu obalového materiálu a je nejvyšší čas zamyslet se, zda nám plastové království ... Celý článek»
Nevhodný dárek

Co dělat, když se vám vánoční dárek nelíbí nebo má vadu? Hlavně nápravu neodkládejte »

Je to nemilé, ale může se stát, že dárek, který najdete pod stromečkem, nefunguje nebo má vady. Může reklamaci v obchodě řešit dárce i obdarovaný? Jak se zachovat, když dar pochází z výprodeje či ze ... Celý článek»
Slavnostně prostřený stůl

Pět rad, jak správně prostřít štědrovečerní stůl »

Jistě chcete, aby si vaši blízcí od štědrovečerní večeře kromě kulinářského zážitku odnesli také pocit dokonale stráveného času téměř jako v luxusní restauraci. A k tomu patří krásně prostřený stůl. Celý článek»
Vánoce

Jmelí, hvězdy, betlém a další vánoční symboly: Kde se vzaly a proč jsou i dnes tak populární? »

Vánoční svátky jsou krom spousty legend a tradic opředeny také směsicí různých, dohromady poněkud neobvyklých symbolů. Celý článek»
Pejsci a Vánoce

Smutné Vánoce pro mazlíčky: Psům uškodí čokoláda, kočky děsí rozinky »

Ačkoli si každý přeje prožít klidné a pohodové Vánoce, často se odehrávají spíš ve znamení stresu a chaosu. To platí nejen pro lidi, ale také pro jejich domácí mazlíčky. Celý článek»
Latte art

Jak na přípravu kávy jako z kavárny v pohodlí domova? »

Rády si vychutnáváte dobrou kávu z kaváren, ale když si ji připravíte doma, stále vám na ní něco chybí? Naučíme vás důležité triky, které chuť vaší domácí kávy výrazně ovlivní! Celý článek»
Spánek

Klidný spánek bez bolesti? Pozor na chyby, kterými si sami ubližujete »

V posteli člověk tráví dvě pětiny svého života. Vstává-li unavený a rozlámaný den co den, je to nejen nepříjemné, ale i zdraví škodlivé. Celý článek»