Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na veletrh FOR ARCH!

For Arch 2018 - 15
zdroj: Nova.cz For Arch 2018 - 15
aktualizováno 05.09.2019, 11:43 | doma.cz
Jubilejní stavební veletrh FOR ARCH ve dnech 17. až 21. září v PVA EXPO PRAHA představí nejen novinky a trendy z oboru wellness & SPA. Oborová prezentace BAZÉNY, SAUNY & SPA umožní návštěvníkům prohlídku největší sekce bazénů na jednom místě. Široký ... Celý článek»

Veletrh For Arch

Komfort znamená mít teplo i chlad. Účinná řešení ukáže FOR ARCH »

Ve dnech 17. až 21. září se představí v PVA EXPO PRAHA novinky a trendy napříč odvětvími ve stavebnictví a chybět nebudou ani vystavovatelé oboru vytápění a větrání. Co za technologie veletrh nabídne ... Celý článek»
Veletrh For Arch

Kam míří a jaké trendy má svět wellness & SPA? »

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do svého 30. ročníku. I letos se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to od 17. do 21. září 2019. Veletruh FOR ARCH představí mimo jiné novinky a ... Celý článek»
Kreslení

Kupujete dětem do školy fixy? Pozor, v testu každé třetí propadly »

Každé třetí dětské fixy propadly kvůli nežádoucím látkám! Celý článek»
Žena se psem

Jak poznat u psa správnou váhu? »

Správná hmotnost u psů patří k důležitým ukazatelům jejich zdraví a celkové kondice. Váha je samozřejmě individuální podle věku, plemene a tělesné stavby. Ideální hmotnost a kvalitní výživa pak může ... Celý článek»
nepořádek

TEST: Proč vám nikdy nevydrží mít dlouho uklizeno? »

Daly jste si práci s úklidem, další den už je ale zase všechno rozházené. Neděláte nevědomky chyby, které k věčnému nepořádku vedou? Otestujte se. Celý článek»
Odpad

Naprosté tabu! Těchto 9 věcí nikdy nesplachujte do WC »

Záchod spousta z nás používá i jako místo, kde končí odpad z kuchyně i úklidu domácnosti. Jenže ne každý odpadek odpadními trubkami projde. Které do záchodu raději nikdy nevyhazujte, ať neriskujete ... Celý článek»
Úklid

Jak se starat o jednotlivé druhy podlah? Laminát nesnese vosk a parkety vodu »

Ať už máte doma krásnou dřevěnou podlahu anebo lacinější laminátovou imitaci, případně nestárnoucí klasiku koberce, všechny povrchy mají jednu věc společnou – je potřeba o nich přemýšlet jako o ... Celý článek»
Domácí úklid

Úklid bez chemie a předražených výrobků? Vyrobte si skvělý ČISTIČ NA SPÁRY »

Spáry mezi dlaždičkami brzy ztratí svůj původní odstín. Vyzrát na jejich čištění můžete i bez agresivní chemie. Tento recept možná znala i vaše babička, škoda, aby upadl v zapomnění. Celý článek»
Rodina

Chlupy, ťápoty, loužičky: Jak i s domácím mazlíčkem udržet byt čistý? »

Sdílíte svůj domov se psem, kočkou nebo jiným chlupatým přítelem? Pak patříte ke spokojenější polovině lidstva. Opravdu! Existuje celá řada psychologických studií, které to dokazují. Špatnou zprávou ... Celý článek»
čajový sáček

Nevyhazujte čajové sáčky! Pomůžou od akné, páchnoucích bot i pavouků »

Dáte si ráno čaj a sáček za chvíli bezmyšlenkově zahodíte do koše? Chyba! Okrádáte se tím o jeho další využití. Celý článek»
Ucpaný odpad

Zase ucpaný odpad? Skoncujte s ním se zbraněmi, které máte doma »

Ucpaný dřez umí naštvat, ale tentokrát si s ním poradí i bez instalatéra nebo jiného mužského pomocníka. A potřebné ingredience máte nejspíš doma. Celý článek»
Horko

Jak doma přežít letní horka? Triky, které promění byt v příjemnou oázu »

Vedra jsou tady, a zatímco někteří z nás je ve svých bytech a domech řeší použitím klimatizace, ostatní přemýšlí nad nákladností jejího provozu, a hlavně nad jejím ekologickým dopadem. Pro úspěšný ... Celý článek»
Únava

Vytvořte si bylinkářskou lékárničku! Pomůže na akné, bradavice i únavu »

Během procházky po louce nebo po zahradě plné plevele můžete objevit úžasné poklady matky země. Většina nenápadných rostlinek, které míjíte, totiž dokáže léčit! Celý článek»
Nepořádek

Leze vám binec na mozek? Pořádek a psychika úzce souvisí! »

Francouzský básník a dramatik Paul Claudel řekl, že: „Pořádek je radostí rozumu, zatímco nepořádek je rozkoší představivosti." Je to ale opravdu tak? Je možné v chaotickém prostředí naplno pracovat ... Celý článek»
Přepracovanost

Jak najít nejlepší internet na doma? »

Možností, jak se dnes připojit k internetu, se nabízí celá řada, takže online můžeme být v podstatě kdekoliv. Odvážné hlasy v některých státech dokonce spekulují, že internet by měl být v budoucnu ... Celý článek»