Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

3 tipy na strašidelné halloweenské pochoutky. Pobavte s nimi děti i přátele!

Halloween
zdroj: Getty Images Halloween
aktualizováno 30.10.2019, 00:00 | doma.cz
Halloween je za dveřmi, ale zatím jste se na něj nestihly nijak připravit? Vylekejte rodinu i návštěvy díky speciálním halloweenským dobrotám, ze kterých všem bude běhat mráz po zádech. Možná už máte halloweenskou výzdobu, kostýmy, ale stále něco ... Celý článek»

vyhazování jídla

Co se zbytky od jídla, aby se neplýtvalo? Vejce zmrazte, z rýže udělejte snídani »

V dnešní Výměně manželek se stanete svědky velmi zvláštní věci. Jeden ze synů vyměněné rodiny musí dojídat zbytky po svém mladším bráškovi. Když se totiž u nich doma něco nesní, tak to jsou podle ... Celý článek»
Finance

Kryptoměnám podlehla i Madonna, Mel B za ně prodává hudbu! Je to cesta i pro vás? »

Kryptoměny patří mezi často diskutovaná témata v byznysu o možnostech, jak zhodnotit své peníze. Investují do nich nejen lidé z byznysu, ale i hollywoodské hvězdy. Uvažujete o tom, že byste do toho ... Celý článek»
Větrání

Také se vám rosí okna? Poradíme, jak na to! »

Vysoká vlhkost může poškodit zařízení domácnosti, ale může mít také negativní dopad na zdraví. Celý článek»
pes udělal loužičku

Jak z bytu odstranit zápach vašich mazlíčků? Hlavní pomocník je ocet! »

Kolik zvířecích miláčků je podle vás normální mít doma? V minulé Výměně manželek jste se setkaly s rodinou, která žije v garsonce. Ani těsný prostor jim však nebránil v tom, aby si pořídili deset ... Celý článek»
Spící dítě

Vlastní pokojíček? Od kdy má spát dítě samo »

Společné spaní rodičů a dětí v jedné posteli – to je téma, které vyvolává vášnivé diskuze na nejrůznějších rodinných setkáních, sociálních sítích a rodičovských fórech. Od kolika let by mělo dítě ... Celý článek»
Veletrh For Arch

Komfort znamená mít teplo i chlad. Účinná řešení ukáže FOR ARCH »

Ve dnech 17. až 21. září se představí v PVA EXPO PRAHA novinky a trendy napříč odvětvími ve stavebnictví a chybět nebudou ani vystavovatelé oboru vytápění a větrání. Co za technologie veletrh nabídne ... Celý článek»
Veletrh For Arch

Kam míří a jaké trendy má svět wellness & SPA? »

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH vstupuje do svého 30. ročníku. I letos se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to od 17. do 21. září 2019. Veletruh FOR ARCH představí mimo jiné novinky a ... Celý článek»
Kreslení

Kupujete dětem do školy fixy? Pozor, v testu každé třetí propadly »

Každé třetí dětské fixy propadly kvůli nežádoucím látkám! Celý článek»
Žena se psem

Jak poznat u psa správnou váhu? »

Správná hmotnost u psů patří k důležitým ukazatelům jejich zdraví a celkové kondice. Váha je samozřejmě individuální podle věku, plemene a tělesné stavby. Ideální hmotnost a kvalitní výživa pak může ... Celý článek»
nepořádek

TEST: Proč vám nikdy nevydrží mít dlouho uklizeno? »

Daly jste si práci s úklidem, další den už je ale zase všechno rozházené. Neděláte nevědomky chyby, které k věčnému nepořádku vedou? Otestujte se. Celý článek»
Odpad

Naprosté tabu! Těchto 9 věcí nikdy nesplachujte do WC »

Záchod spousta z nás používá i jako místo, kde končí odpad z kuchyně i úklidu domácnosti. Jenže ne každý odpadek odpadními trubkami projde. Které do záchodu raději nikdy nevyhazujte, ať neriskujete ... Celý článek»
Úklid

Jak se starat o jednotlivé druhy podlah? Laminát nesnese vosk a parkety vodu »

Ať už máte doma krásnou dřevěnou podlahu anebo lacinější laminátovou imitaci, případně nestárnoucí klasiku koberce, všechny povrchy mají jednu věc společnou – je potřeba o nich přemýšlet jako o ... Celý článek»
Domácí úklid

Úklid bez chemie a předražených výrobků? Vyrobte si skvělý ČISTIČ NA SPÁRY »

Spáry mezi dlaždičkami brzy ztratí svůj původní odstín. Vyzrát na jejich čištění můžete i bez agresivní chemie. Tento recept možná znala i vaše babička, škoda, aby upadl v zapomnění. Celý článek»
Rodina

Chlupy, ťápoty, loužičky: Jak i s domácím mazlíčkem udržet byt čistý? »

Sdílíte svůj domov se psem, kočkou nebo jiným chlupatým přítelem? Pak patříte ke spokojenější polovině lidstva. Opravdu! Existuje celá řada psychologických studií, které to dokazují. Špatnou zprávou ... Celý článek»
čajový sáček

Nevyhazujte čajové sáčky! Pomůžou od akné, páchnoucích bot i pavouků »

Dáte si ráno čaj a sáček za chvíli bezmyšlenkově zahodíte do koše? Chyba! Okrádáte se tím o jeho další využití. Celý článek»