Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

4 dietní chyby, které opakujete stále dokola

Mlsání
zdroj: Getty Images Mlsání
aktualizováno 18.07.2019, 00:00 | doma.cz
I když je internet plný informací o tom, jak správně jíst, abychom byli štíhlí, a především pak zdraví a plní energie, podle světových studií se stále znova dopouštíme zásadních stravovacích chyb. Víme, které to jsou! Které potraviny nám v ... Celý článek»

Pitný režim

V horku voda na žízeň nestačí! »

Co pít v parných dnech, aby tělo netrpělo. Celý článek»
nevolnost

Zásady stravování v zahraničí, když nechcete mít zažívací potíže »

Zákeřnou nemocí se nemusíte nakazit jen v rozvojových oblastech či zemích jako je Egypt nebo Indie, ale i třeba v Chorvatsku nebo sousedním Rakousku. Stačí jen něco špatného zkonzumovat nebo vypít. Celý článek»
žena s výstřihem

Který výstřih vám sluší nejvíc? Rozhoduje velikost prsou i ramena »

Horké počasí přeje výstřihům. Jaký si však vybrat, abyste v něm vypadaly nejlépe? Véčkový, obdélníkový, kulatý nebo raději žádný? Celý článek»
single

30 už je za vámi, ale ON stále nikde? Jak nezačít panikařit »

Oslavily jste třicáté nebo dokonce pětatřicáté narozeniny, nedostaly jste k nim však růže ani pusu, protože jednoduše není od koho? Místo toho jste si ale poslechly spoustu řečí, jestli vám trochu ... Celý článek»
pocení

Co v létě nejíst, pokud se nechcete ještě víc potit? »

Horké teploty a dusno udeřilo v plné síle. I když jste vytáhly větráky a deodoranty, stejně se teď celkově mnohem víc potíte. Tělesnou teplotu často mimo jiné ovlivňuje také to, jak se stravujete. Co ... Celý článek»
Citronový koláč s jahodami

4 sladké jahodové recepty: Svěží, čokoládový, dietní i sváteční »

Sezona jahod vrcholí, připravte z nich dezert, který si všichni zamilují. Celý článek»
Šťasný pár

10 tipů pro spokojenější vztah »

Partnerské vztahy jsou pro nás většinou v životě nejdůležitější, a proto je také potřeba, aby i pro náš pohodový život dobře fungovaly. Celý článek»
rande

Jak začít po rozvodu znovu věřit mužům a nenaletět? »

Těžký rozvod je za vámi a vy byste nejraději už nikdy žádného muže neviděly. A když se nějaký přece jen objeví ve vaší blízkosti, připadá vám, že si k němu nedokážete vybudovat důvěru a spíš se ... Celý článek»
Žena vaří

KETODIETA: 3 lahodné recepty pro každý den »

Navzdory svojí účinnosti patří ketodieta k jedné z nejvíce omezujících diet vůbec. Hranice 50 g sacharidů na den opravdu nedává možnost si užívat tolik dobrot, jako při normálním jídelníčku, nebo ... Celý článek»
Posilování

KETODIETA: Jak během nízkosacharidové diety cvičit? »

Ketogenní dieta je založená na jídelníčku s vyšším obsahem proteinů (bílkovin) a tuků a nízkým obsahem sacharidů. Cukry jsou pro nás ovšem hlavní zdroj energie, je tedy možné během ketodiety vůbec ... Celý článek»
opalování

Na sluníčko s rozumem! Jak správně chránit pokožku? »

Sluneční paprsky sice umí dodat pokožce bronz i potřebný vitamín D, ale také s sebou bohužel přinášejí škodlivé UVA a UVB záření. Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření ... Celý článek»
Stres

STRES ÚTOČÍ? Poperte se s ním! 5 zaručených rad »

Zkoušky, uzávěrky, nebo prostě jen běžný shon? Máme pro vás pár tipů, které vás nahodí. Celý článek»
den dětí

Kam vyrazit (nejen) na Den dětí? Leckde je vstupné zadarmo nebo jen 1 Kč »

Dnes je 1. červen, a tedy den dětí. Přemýšlíte, jak to s nimi oslavit? Přímo pro ně a jejich rodiče a prarodiče je připravená spousta akcí nejen v Praze, ale i jinde v Česku. Udělejte si rodinný den ... Celý článek»
Mikrovlnka

Dokáže víc než ohřát jídlo: 16 vychytávek, které umí mikrovlnka »

V kuchyni je k nezaplacení, a to nejen kvůli vaření, pečení a rozmrazování. Jaké další, nejen kulinární finty, dokáže i ta nejobyčejnější mikrovlnka? Celý článek»
Dáma před zrcadlem

10 kosmetických chyb, které vás dělají zbytečně starší »

Je škoda, když se nevědomě děláme staršími, než jsme. Často se přitom jedná o kosmetické zbytečnosti, které nám přidávají léta, a navíc i přidělávají práci. Celý článek»