Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Tělo se bez kolagenu neobejde! Nejvíc trpí tvář a klouby

Péče o pleť
zdroj: Getty Images Péče o pleť
aktualizováno 04.11.2019, 00:00 | doma.cz
O kolagenu se často mluví ve spojitosti s krásnou pleti bez vrásek. Ve skutečnosti má ale mnohem větší úlohu. Je to nejhojněji zastoupená bílkovina v našem těle, kterou najdeme ve svalech, kostech, trávicím systému a šlachách. Ovlivňuje také kvalitu ... Celý článek»

jablko

12 potravin, které vám mohou přitížit, když je budete jíst ve špatnou dobu »

Pravidla zdravého stravování je dobré dodržovat nejen kvůli tomu, abyste měly hezkou postavu. Občas jde také o zdravotní následky, které vám může konzumace určitých jídel ve špatnou dobu přivodit. ... Celý článek»
žena s okurkou

Nedokážete se soustředit a padají vám vlasy? Jezte okurky! »

Už od starověku se okurky používají v kuchyni i v tradiční medicíně. Zvlášť oblíbené byly vždy okurky v Indii. A to proto, že v takto teplé zemi okurka dokázala lidské tělo správně hydratovat, ale ... Celý článek»
Bolest zad

6 každodenních zlozvyků, ze kterých bolí záda »

Děláte-li tyto chyby také, není divu, že vás trápí úporné bolesti zad. Celý článek»
nechuť na sex

Nemá chuť na sex? Možná za tím stojí něco úplně jiného než zdravotní problémy! »

Když se snažíte partnera svést, odmítá vás a tvrdí, že je unavený, má starosti nebo mu to zkrátka nejde. Chudák, pomyslíte si, určitě to má teď těžké. Proč si ale partner možná vůbec nezaslouží vaše ... Celý článek»
Večeře

Milujete italskou kuchyni? Ovládněte triky kuchařů, jak na olivový olej, máslo i sýrové omáčky + RECEPTY »

Kdo by nemiloval jižanskou rozmanitost chutí, vůní, barev i tvarů italské kuchyně. Získala si celý svět. Ať již pokrmy zdomácnělými i v jiných zemích, jako jsou pizza a těstoviny, nebo specialitami ... Celý článek»
Karel Gott

Nemoc, která zabila Karla Gotta: Co musíte vědět o akutní leukémii? »

Legendární zpěvák a miláček národa Karel Gott se potýkal s celou řadou vážných nemocí. Osudnou se mu nakonec stala akutní leukémie, které 1. října v noci podlehl. Co je to za nemoc a jak s ní dnešní ... Celý článek»
špatný sex

Jak po letech předstírání přiznat, že jste se s ním nikdy neudělaly? »

Některé ženy si už na začátku vztahu řeknou, že když občas zahrají orgasmus, tak se nic nestane. Pak ale začnou mít s dosahováním pravého orgasmu problém a předstírání je na denním pořádku. Když už ... Celý článek»
pes udělal loužičku

Jak z bytu odstranit zápach vašich mazlíčků? Hlavní pomocník je ocet! »

Kolik zvířecích miláčků je podle vás normální mít doma? V minulé Výměně manželek jste se setkaly s rodinou, která žije v garsonce. Ani těsný prostor jim však nebránil v tom, aby si pořídili deset ... Celý článek»
expartner

Nešťastná láska? 4 tipy, jak se zaručeně odmilovat »

Láska dokáže být krásná, nepopsatelná a protkaná romantickými gesty. Pokud je opětovaná. Co ale dělat, když vaše srdce zahoří směrem k již zadanému muži? Celý článek»
musli tyčinka

8 jídel, která mohou být horší než cigarety. A o fast foody nejde! »

Nevyvážená strava dokáže být mnohem nebezpečnější než kouření. Dokonce v dnešní době, kdy si lidé nenajdou čas na jídlo nebo se stravují za pochodu ve fast foodech, může ohrozit či zabíjet i větší ... Celý článek»
svatební líčení

Jak dokáže svatební líčení vyzdvihnout vaši krásu? 17 nevěst a jejich proměn »

Každá žena chce vypadat na svůj velký den naprosto dokonale. Některé se nalíčí samy, jiné zamíří do salonu a nechají to na odbornici. Ať už máte před svatbou nebo už jste dávno vdané, tato žena pro ... Celý článek»
sex v létě

Jak milují Chorvatky, Italky a Španělky? Přivezte si domů něco víc, než suvenýry »

Jak se říká, jiný kraj, jiný mrav. Každá národnost má své specifické zvyklosti, pokrmy, ale i sexuální preference. Zjistěte, jaké má vaše vysněná destinace. Celý článek»
Manželka a milenka

Myslí to s vámi vážně, nebo budete milenkou napořád? »

Máte svého pana vyvoleného, chodíte spolu na večeře, sex je absolutně famózní, ale má to jeden háček. Je ženatý. Jak poznat, že to s vámi myslí vážně a nebudete už navždy pouze jeho milenkou? Celý článek»
Seriál Ulice: Eviny zálety se provalí...

Provalená nevěra? Takhle můžete bojovat o záchranu manželství! »

Eva z Ulice to teď nebude mít lehké. Po celou dobu jejich vztahu byla Milošovi věrná, nedávno se ale spustila s Růžičkou. To ale není jen tak někdo, jde o jejího šéfa. Původně mělo jít jen o jeden ... Celý článek»
rajče

Kdy pro vás může být nebezpečné jíst rajčata? 10 případů »

Většina lidí si stravu bez rajčat ani neumí představit. V zásadě jde o zdravou zeleninu, která tvoří základ mnoha receptů. Jak ale poznat, že právě vašemu organismu rajčata zrovna nevyhovují? Celý článek»