Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Třešně byste nezapili, ale co jiné ovoce?

Třešně
zdroj: Getty Images Třešně
aktualizováno 16.05.2019, 00:00 | doma.cz
V teplých letních měsících holdujete ovoci a zeleninovým salátům více než v zimě. Co k nim pít, abyste si nekoledovali o zažívací potíže? S delšími prosluněnými a teplejšími dny odkládáme teplé ... Celý článek»

péče o oční okolí - 3

Červené žilky v obličeji: Co na ně skutečně platí? »

Červené žilky, které se objevují převážně okolo očí, nosu a ve tvářích, se nazývají teleangiektázie a jsou problémem každé druhé ženy po čtyřicátém roku života. Ze zdravotního hlediska nepředstavují ... Celý článek»
Harry, Meghan Markle

Další královský přírůstek: Vévodkyně Meghan porodila chlapečka! »

V pondělí se princi Harrymu a vévodkyni Meghan Markle narodilo jejich první dítě. Na instagramu se s fanoušky podělili i informaci, že jejich prvorozeným dítětem je chlapeček. Celý článek»
žena v kuchyni

Omládněte o 10 let díky tomuto zázraku z kuchyně »

Kuchyně je nejen zdrojem potravin, ale také mnoha pomůcek, díky kterým se můžete snadno a rychle zkrášlit. Občas by vás ani nedopadlo, co všechno můžete použít nejen do těsta, ale také pro svůj ... Celý článek»
Měsíc

Řídí vás Venuše, Měsíc nebo Slunce? Hvězdný patron odhalí vaši budoucnost »

Z data svého narození snadno zjistíte, pod ochranou které planety nebo hvězdy jste. Odhalíte ovšem i to, jak se vám bude dařit do budoucna. Celý článek»
Vrásky

Ne každá vráska je stejná. Pečujte o ně podle jejich typu »

Stárnutí pokožky je přirozený proces. U každého ale probíhá jinak. Záleží zejména na faktorech, jako jsou genetika, hormonální změny, životní styl, správná ochrana před sluncem a samozřejmě vhodná ... Celý článek»
Velikonoční polévka šmigrustovka - 4

Co s vajíčky? Zkuste pštrosí vejce nebo polévku šmigrustovku RECEPTY »

Máte doma po Velikonocích zásobu uvařených vajec? Zkuste recept na oblíbenou dobrotu i netradiční polévku. Celý článek»
Velikonoční nádivka

Oslavte Velikonoce delikátní nádivkou: 6 receptů pro inspiraci »

Bude o Velikonocích hostit rodinu a přátele? To by na vaší sváteční tabuli neměla chybět nádivka. Celý článek»
výchova dítěte

3 typy výchovy: Jaká jsou úskalí domlouvání, uplácení a vyhrožování dítěti? »

Nejnovější Výměna manželek opět překvapí nečekanými zvraty. Vyměněné manželky se budou muset potýkat nejen s odlišnými přístupy k fungování domácnosti a stravování dětí, ale televizní štáb dokonce ... Celý článek»
Neshody

Tímhle si ničíte vztahy! Co v lásce škodí právě vašemu znamení? »

Málokdo má to štěstí, že hned jeho první vztah je tím osudovým na celý život. Co se stalo, co jste udělala špatně? Odpověď na vaše stesky možná najdete ve hvězdách. Celý článek»
bolest zubů

Bolí vás zub? Najděte úlevu HNED a v pohodlí domova »

Zuby dokážou pěkně potrápit a málokdo na ně není háklivý. Přepadla vás ve večerních hodinách bolest zubů a vy si zoufáte, jak to do návštěvy zubaře vydržíte? Nebo už nevíte, jak si poradit s ... Celý článek»
Posilování

Jak zhubnout jen na břiše nebo zadku? Přestaňte věřit mýtům »

K tomu, abyste se zbavili přebytečného tuku v oblasti břicha, stehen a hýždí či v jiné problematické partii, vám pomůže správně sestavený jídelníček v kombinaci se cvičením. Jde však hubnout lokálně? Celý článek»
Grilování

První jarní grilovačka: Oslňte nejlepší marinádou »

Nalákalo vás jarní sluníčko ke grilování a přemýšlíte, čím překvapit hosty? Naložte maso do populárních, i méně obvyklých marinád a připravte jim nezapomenutelnou pochoutku. Celý článek»
Skvrna od vína

Skvrna od vína? Jak ji dostat z oblečení, sedačky i koberce »

Nehoda se může přihodit každému, jenže když se povede s červeným vínem, mohou po ní zůstat nepěkné skvrny už nadobro. Nebo ne? Celý článek»
Polyamorie

Když vám jeden partner nestačí: Sedne vám polyamorie, volný vztah nebo sériová monogamie »

Monogamie, bigamie, polygamie, polyamorie, volný vztah. Kdo se v tom má vyznat, ještě ke všemu pokud jste obyčejné monogamistky? A jaká pravidla jednotlivé stavy mají? Celý článek»
Ústní voda

Ústní voda je multifunkční zázrak: Prospěje i vlasům a z nohou odstraní plíseň! »

Ústní voda dočistí to, co nezvládl zubní kartáček a spolehlivě osvěží dech. Zkusili jste si s ní někdy ale umýt vlasy, nohy, nebo ji vzít k jarnímu úklidu v domácnosti? Celý článek»