Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Ústní voda je multifunkční zázrak: Prospěje i vlasům a z nohou odstraní plíseň!

Ústní voda
zdroj: Getty Images Ústní voda
aktualizováno 22.03.2019, 10:33 | doma.cz
Ústní voda dočistí to, co nezvládl zubní kartáček a spolehlivě osvěží dech. Zkusili jste si s ní někdy ale umýt vlasy, nohy, nebo ji vzít k jarnímu úklidu v domácnosti? Cena za jednu lahev ústní vody se blíží ke ... Celý článek»

Sex a líbání

Sex bez líbání: Bez citu, nebo vzrušující hra? »

Líbání k sexu a milostnému životu tak nějak patří. Pár vášnivých a hlubokých polibků obvykle vede ke dveřím ložnice, kde se s chutí pokračuje. Přemýšlely jste ale někdy o tom, jaký může být sex bez ... Celý článek»
Královna Alžběta II.

Jídelníček britské královny pod lupou: Oblíbené i nenáviděné potraviny! »

Silná, inspirativní, aktivní žena. Těmito a mnohými dalšími slovy lze popsat dvaadevadesátiletou panovnici Alžbětu II, která navzdory svému úctyhodnému věku stále vypadá skvěle a pravidelně vyráží do ... Celý článek»
Manželka a milenka

Jak si při střetu s milenkou zachovat důstojnost? »

Nová Výměna manželek je opět plná šokujících zjištění. O co v ní půjde a co dělat, když se s něčím podobným setkáte i vy? Uvidíte, jak si jedna z manželek poradí s už staršími dětmi, než má doma ona ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jakou šanci má u Máry Natálie?

Jak nenechat lovkyni, aby vám odlákala partnera? Tady jsou 4 rady »

Ve vašem vztahu se najednou objevil někdo třetí, a ještě ke všemu jde o další ženu. Váš partner tvrdí, že to je jen jeho kamarádka. Vy ale vidíte za roh a poznáte, že se tady děje něco úplně jiného. ... Celý článek»
Úklid lednice

Kterých potravin můžete sníst kvanta a nepřiberete? »

Při hubnoucím režimu je často nejtěžší vydržet pocit prázdného žaludku. Tělo si musí zvyknout na to, že jste najednou omezily příjem potravy. Dobrá zpráva je, že hlad můžete snadno zahnat. Stále se ... Celý článek»
starší žena mladší muž

Sedm důvodů, proč byste měly mít sex se zajíčkem »

Nemáte zrovna vztah nebo vám nevyšlo manželství, a tak byste si rády trochu povyrazily? Kolem vás je sice spousta mužů, ale většina z nich jsou ženatí nebo zkrátka zadaní. Nezoufejte a zkuste se ... Celý článek»
Plánování

Proč nežijete tak, jak jste chtěli ve svých 18 letech? »

Většina z nás se asi shodne na tom, že žít svůj vysněný život není zdaleka tak jednoduché, jak se v mládí zdálo. Proč tomu tak vlastně je? A nerezignovali jsme na vlastní sny příliš snadno? Celý článek»
Čekání

ŠEST DŮVODŮ, proč už nikdy nezavolá »

Sedíte doma, závěsy zatažené, světlo nerozsvícené, lahev červeného zpola prázdná, a hledíte na mlčící telefon. Proč nevolá? Co se jen proboha stalo? Celý článek»
Dieta

Jak vařit zdravě, ale i chutně a jednoduše? 8 RECEPTŮ na celý den »

Zdravý jídelníček může být chutný a jednoduchý. Celý článek»
Lednice

Těchto osm potravin hned přestaňte dávat do mrazáku, jde o zdraví »

Některé potraviny se mohou zmrazením zničit nebo mohou být zdraví nebezpečné. Celý článek»
Nachlazení

Triky, jak naučit děti smrkat a ulevit jim od rýmy »

Onemocnění horních cest dýchacích jsou nejčastější důvody, které plní ordinace dětských lékařů. Jedná se o komplikaci pro dospělého a pro děti ještě o to větší. Jak se takovému náporu na dětský nosík ... Celý článek»
Shona McLoughlin

Jak naučit dítě na nočník? Mladá maminka objevila skvělou vychytávku! »

Mladá maminka Shona se rozhodla naučit svou dvouletou dceru chodit na nočník a objevila geniální vychytávku, se kterou se podělila se světem na sociálních sítích. Celý článek»
Děti a odpor k jídlu

Nemůžete do dětí dostat ovoce a zeleninu? Geniální trik, který to změní »

Chipsy, hranolky a sladké oplatky by dokázaly konzumovat po kilech, jakmile ale dojde na ovoce nebo zeleninu, ztrácí chuť. Přitom pro naše nejmenší jsou vitaminy tak důležité. Jak v nich přístup k ... Celý článek»
Nachlazení

Špatně se vám v zimě dýchá? Známe důvod i řešení – bez léků! »

Nízké teploty s sebou bohužel v mnoha městech přinášejí i potíže s inverzí. Potíže přitom nepřináší pouze astmatikům. Celý článek»
Rodičovské vychytávky - 2

Vynalézaví rodiče sdílí vtipné rodičovské vychytávky, které jim usnadnily péči o dítě »

Výchova dítěte není zrovna procházka růžovým sadem, a tak je třeba si každodenní činnosti trochu zpříjemnit a zjednodušit. Třeba tak, jako to udělali tito rodiče, kteří se na sociálních sítích ... Celý článek»