Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Myslí to s vámi vážně, nebo budete milenkou napořád?

Manželka a milenka
zdroj: Getty Images Manželka a milenka
aktualizováno 11.09.2019, 00:00 | Karolína Šimečková
Máte svého pana vyvoleného, chodíte spolu na večeře, sex je absolutně famózní, ale má to jeden háček. Je ženatý. Jak poznat, že to s vámi myslí vážně a nebudete už navždy pouze jeho milenkou? Ze začátku mohlo jít pouze o pár úletů, které se mezi ... Celý článek»

Seriál Ulice: Eviny zálety se provalí...

Provalená nevěra? Takhle můžete bojovat o záchranu manželství! »

Eva z Ulice to teď nebude mít lehké. Po celou dobu jejich vztahu byla Milošovi věrná, nedávno se ale spustila s Růžičkou. To ale není jen tak někdo, jde o jejího šéfa. Původně mělo jít jen o jeden ... Celý článek»
rajče

Kdy pro vás může být nebezpečné jíst rajčata? 10 případů »

Většina lidí si stravu bez rajčat ani neumí představit. V zásadě jde o zdravou zeleninu, která tvoří základ mnoha receptů. Jak ale poznat, že právě vašemu organismu rajčata zrovna nevyhovují? Celý článek»
stárnutí

Proč někdy vypadáte starší než jindy? O vrásky vůbec nejde! »

Když hádáte věk druhých lidí, kteří jsou starší než vy, většinou řeknete vyšší číslo, než kolik jim opravdu je. Někdy vám také přijde, že na fotkách vypadáte starší, než když se podíváte do zrcadla. ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co na sebe prozradí?

Jak reagovat, když nezletilé dítě přijde domů opilé? »

Kristýna, dcera Blanky z Ulice, má za sebou další zkušenost s alkoholem. Přitom by kvůli svému věku ještě pít vůbec neměla. Zatímco ona to, co se stalo, vůbec nebere vážně, Evžen kvůli jejímu zážitku ... Celý článek»
citrón

Poznejte včas, že nemáte dostatek vitamínu C! Trpí vlasy, kůže i zuby »

Rozpoznejte včas to, že vám chybí vitamín C a napravte to. Jinak budete bezdůvodně přibírat a drahé přípravky na krásu vám moc nepomůžou. Celý článek»
matka a dítě

12 věcí, které každá matka pozná až po porodu »

Zatímco vaše miminko je krásné a voňavé, vy jste věčně rozcuchané a nemůžete si vzpomenout, kdy jste se naposledy podívaly na nějaký film? Nejste samy, kdo tyto a další situace dennodenně zažívá. Celý článek»
Žena

Dekolt vám nemusí přidávat roky! Zbavte se nelichotivých vrásek »

Zatímco na tváři a kolem očí s vráskami jakž takž úspěšně bojujete, v dekoltu máte už nelichotivou pavučinu hlubokých rýh, které prozrazují váš věk, nebo vám dokonce ještě přidává? Zjistěte, proč se ... Celý článek»
Kreslení

Kupujete dětem do školy fixy? Pozor, v testu každé třetí propadly »

Každé třetí dětské fixy propadly kvůli nežádoucím látkám! Celý článek»
žabky

Dlouhodobé nošení žabek a další chyby v oblékání, které vám nesvědčí »

Nejenže se kvůli těmto omylům cítíte nepohodlně, ale ještě mohou mít dopady na vaše zdraví i krásu. Celý článek»
zápach ve skříni

Zatuchlý zápach ze skříně: Jak s ním zatočit a mít zase vše voňavé? »

Už se vám stalo, že jste si ze skříně vyndaly oblečení, ale najednou jste zjistily, že vůbec není tak čerstvé, jak jste čekaly? Naopak tak nějak zvláštně zapáchá a o nic lepší to není ani se zbytkem ... Celý článek»
orální sex

Jak překonat odpor k orálnímu sexu a polykání? »

Už dlouho máte problém s tím poskytovat mužům orální sex, zároveň ale víte, jak moc by to vašeho partnera potěšilo? Nebo vám nevadí hrát si ústy s penisem, nikdy to ale nezvládnete dodělat až do ... Celý článek»
Jídlo

Nezadělávejte si dobrovolně na celulitidu: 7 nejhorších jídel! »

Po nepěkné pomerančové kůži asi nikdo netouží, přesto si za ní často můžeme sami. Nevymlouvejte se proto na genetiku a raději překontrolujte váš jídelníček! Celý článek»
Pitný režim

Pravdy a mýty o pitném režimu »

Jak by měl denní příjem tekutin vypadat a skutečně má dodržování pitného režimu své opodstatnění? Celý článek»
první sex

Jak dlouho má trvat ideální sex? tohle číslo vás překvapí »

Po čem ženy doopravdy touží - po žhavé rychlovce, nebo nekonečné předehře a půlhodinovém milování? Výsledky nejnovějšího průzkumu budete překvapeni. Celý článek»
Mlsání

4 dietní chyby, které opakujete stále dokola »

I když je internet plný informací o tom, jak správně jíst, abychom byli štíhlí, a především pak zdraví a plní energie, podle světových studií se stále znova dopouštíme zásadních stravovacích chyb. ... Celý článek»