Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak barvit a nosit šedivějící vlasy, abyste nevypadaly usedle?

šedé vlasy
zdroj: Getty Images šedé vlasy
aktualizováno 18.07.2019, 00:00 | doma.cz
S šedivějícími vlasy je potíž. Měly byste je přebarvit na blond? Nebo úplně na tmavo? A copak s šedou pěšinkou? Slušelo by vám vůbec, kdybyste si šedou barvu nechaly? Ale co když ještě nechcete vypadat jako babičky? Blondýny a světlé zrzky mají v ... Celý článek»

šnečí kosmetika

Šnečí sliz a vrásky: Skutečná pomoc nebo už nevědí, co vymyslet? »

Šnečí kosmetika je na vzestupu. Přijde vám, že to je jen další podivná snaha najít lék proti vráskám v něčem, co by vás nikdy nenapadlo? Napadá vás, že jde jen o to zaujmout kupující něčím novým? ... Celý článek»
tuk v podpaží

Špíčky v podpaží, které v tílku nevypadají dobře: Proč se dělají a jak se jich zbavit? »

Chcete si vzít tílko, ale pak si všimnete, že vám v místech u podpaží vylézají nevzhledné fakdy. Připadá vám to ošklivé a snažíte se tílko vytáhnout co nejvíc až k podpaží, abyste to zakryly. Proč se ... Celý článek»
pocení

Deodorant nestíhá? Co vás zachrání před zápachem i ostudnými skvrnami »

Když deodorant nepomáhá, léto může být peklem. Zbavte se nadměrného pocení metodami moderní medicíny. Celý článek»
Holení podpaží

Zkontrolujte si holítko: Některá mohou ublížit nebo dráždit kůži »

Spotřebitelský časopis dTest ve svém aktuálním testu prověřil 19 jednorázových holítek a mechanických holících strojků. Holítka s výměnnou hlavicí si z několikatýdenního testování odnesla velmi dobré ... Celý článek»
žena s výstřihem

Který výstřih vám sluší nejvíc? Rozhoduje velikost prsou i ramena »

Horké počasí přeje výstřihům. Jaký si však vybrat, abyste v něm vypadaly nejlépe? Véčkový, obdélníkový, kulatý nebo raději žádný? Celý článek»
Akné

Chcete se zbavit akné? Tyto potraviny zapojte do jídelníčku »

Co když se ten nejlepší arzenál proti pupínkům ukrývá doma v lednici? Celý článek»
opalování

Co vybrat pro opálení bez opalování: Samoopalovací krém nebo tělový make-up? »

Žena má v dnešní době mnoho možností, jak vypadat opáleně jako z dovolené i bez hodin strávených na slunci nebo v soláriu. Buď můžete použít samoopalovací krém, jehož efekt vydrží déle nebo také ... Celý článek»
Matka maže dítě opalovacím krémem

Tenhle opalovací krém vaše děti neochrání! V testu totálně propadl »

Většina rodičů před odjezdem na dovolenou kupuje svým dětem speciální opalovací přípravek s vysokým ochranným faktorem. A je z čeho vybírat, výrobci nabízejí spoustu krémů určených přímo dětem. Velké ... Celý článek»
klobouk

Jaký letní klobouk bude slušet právě vám? Vybírejte podle typu obličeje »

Horké dny si žádají tu správnou pokrývku hlavy, která vás ochrání před úpalem. Rády byste si letos koupily klobouk, ale nevíte, jak vybírat, aby vám sednul jako ulitý? Měly byste zvolit nejen správný ... Celý článek»
Péče o pleť

Krásná a mladistvá pleť? Dodejte ji šťávu! »

Jak o svou pleť nejlépe pečovat a které triky ji udrží dlouho svěží a bez vrásek? Nejdůležitější je "doping vodou"! Celý článek»
Iva Kubelková

Jak se o pleť starat v létě i na dovolené? Triky poradí Iva Kubelková »

Vzhled je pro o Ivu důležitý nejen z osobních, ale i z profesních důvodů. Jak se o pleť stará v létě, kdy ji více odhalujeme, třeba i v plavkách na dovolené? Celý článek»
Muž a žena

Hezčí partner: Účesy pro muže i ženy, které trápí kouty »

Pěkný muž je nejlepším doplňkem ženy. Když o sebe dbáte, zákonitě vedle sebe chcete mít také upraveného manžela. Přestože platí, že zatímco ženy si musí kupovat různé krémy a barvit vlasy, tak muži ... Celý článek»
opalování

Na sluníčko s rozumem! Jak správně chránit pokožku? »

Sluneční paprsky sice umí dodat pokožce bronz i potřebný vitamín D, ale také s sebou bohužel přinášejí škodlivé UVA a UVB záření. Především na začátku léta není naše kůže na přímé sluneční záření ... Celý článek»
opalování

Špatné rozetření opalovacího krému snižuje jeho účinnost až o třetinu! Jak to dělat dobře? »

Snažit se šetřit opalovacím krémem je snad to nejhorší, co můžete udělat. Pokud totiž není nanášen ve správném množství, tak vám neposkytne takovou ochranu před sluncem, kterou vyžadujete. Víte, ... Celý článek»
Dáma před zrcadlem

10 kosmetických chyb, které vás dělají zbytečně starší »

Je škoda, když se nevědomě děláme staršími, než jsme. Často se přitom jedná o kosmetické zbytečnosti, které nám přidávají léta, a navíc i přidělávají práci. Celý článek»