Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

 • TEST: Přilepšujete si v práci na úkor zaměstnavatele?

  Člověk chce pro sebe i rodinu co nejvíce výhod, a aby výdaje nebyly tak velké, tak si někdo přilepšuje na úkor svého zaměstnavatele. Máte k tomu sklony? Jak moc velké je vaše nutkání používat firemní, tedy cizí majetek pro vlastní potřeby? Nebo jste absolutně poctivé? Otestujte se.

  Udělej si test
 • TEST: Jste tým Kate nebo Meghan?

  Propíraná rivalita mezi dvěma vévodkyněmi z britské královské rodiny stále pokračuje. Navzdory vysokému postavení si tyto slečny už párkrát div nevjely do vlasů. Na jakou stranu se přikláníte? Jste spíše "tým Kate", nebo "tým Meghan"?

  Udělej si test
 • TEST: Jste poctivé a ochotné pomáhat?

  Jak se zachováte, když se druhým lidem děje příkoří? Přispěcháte na pomoc i za cenu vlastní újmy? Jste poctivé, když jde třeba o nález peněz? Nebo vždy myslíte jen samy na sebe a empatie je pro vás cizí slovo? Otestujte se.

  Udělej si test
 • TEST: Jaká jste sousedka?

  Někdo si zakládá na dobrých sousedských vztazích, někdo svým sousedům naopak nemůže přijít na jméno. Přemýšlely jste někdy, jak vás vnímají vaši sousedé? Provokujete ke sporům, nebo se vždy snažíte svým sousedům pomoct, a tak jste u nich oblíbené a všichni vás znají? Otestujte se.

  Udělej si test
 • TEST: Necháte si rády pomáhat nebo raději všechno uděláte samy?

  V minulých dílech Ulice jste viděly, jak se Matěj snaží kvůli pocitu viny pomáhat Kataríně, ona ale jeho pomoc vytrvale odmítá. Dokonce se tváří, jako by ji to obtěžovalo. Jak jste na tom vy? Snažíte se zvládnout všechno samy, nebo s radostí převedete většinu práce na ostatní, když se nabídnou? Otestujte se.

  Udělej si test