Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

 • TEST: Mohly byste mít vztah se ženou?

  Marie z Ulice se po dlouhé době setkala s Jolanou a zjistila, že rozhodně nebudou jen kamarádky. Její rodina sice měla podezření, že si někoho našla, nikdo ale netušil, že půjde o ženu! Mohlo by se to samé přihodit i vám? Otestujte se, jestli ve vás nedřímají lesbické sklony.

  Udělej si test
 • TEST: Co (ne)víte o Karlu Gottovi?

  S Karlem Gottem se v pátek 11. října v pražském paláci Žofín mohou během veřejného rozloučení rozloučit jeho fanoušci a milovníci hudebních hitů, které za léta jeho hudební kariéry nerozdělitelně splynula s jeho jménem. Jeho jméno i bezpočet hitů zná asi každý, některé zajímavosti jste o něm ale možná neslyšely. Například to, že neměl rád pražskou MHD, ale rád chodil po Praze pěšky. Co dalšího o něm (ne)znáte? Otestujte se.

  Udělej si test
 • TEST: Je už čas zvážit u dcery antikoncepci?

  Mladičká Kristýna a Filip z Ulice začínají se sexem. Kristýninu matku Blanku dost překvapilo, když Kristýnu během dovádění s Filipem nachytala. Ona a Veronika teď řeší, jestli by se tedy jejich děti neměly nějak chránit. Jak poznáte, že už i u vás doma nastal čas vážně si promluvit o antikoncepci?

  Udělej si test
 • TEST: Nastal čas představit partnera rodičům?

  Magda z Ulice moc neotálí s tím, aby svou novou lásku, Eddieho, představila nemocné matce. Chodíte i vy s někým novým, vašim rodičům jste ho však ještě oficiálně neukázali? Podle čeho poznat, že už byste se měly svým partnerem pochlubit?

  Udělej si test
 • TEST: Necháte se nachytat na nevýhodné smlouvy?

  Jana z Ulice má mnoho problémů kvůli tomu, že s Marešem před časem podepsala smlouvu, která pro ni byla jednoznačně nevýhodná. Mareš teď může z její nedbalosti jen těžit. Naštěstí má Jana možnost se díky právničce bránit. Mohly byste se s podobnými potížemi setkat i vy?

  Udělej si test