Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

 • TEST: Necháte se snadno zastrašit?

  V Ulici se objevila postava Mileny Pumrové, která chce ostatním pomoci v boji proti Mastnému. Jde totiž o jejího ex, se kterým zažila mnohé krušné chvilky, zvlášť po rozvodu. Ačkoliv je odvážná, Mastný už se ji pokusil zastrašit. Jak jste na tom vy, když si na vás někdo došlápne, ať už partner nebo někdo jiný?

  Udělej si test
 • TEST: Jakými taktikami vás muži dostanou?

  O Magdu z Ulice se snaží dva kluci, Jirka a Miki. Oba používají jiné taktiky a občas se nevyhnou ani menším trapasům. Teď to ale vypadá, že se na jednoho z nich konečně usměje štěstí a v balení dívky se mu zadaří víc než jeho kamarádovi. Jaké balící taktiky fungují na vás? Dostane vás spíš romantika nebo akční plán?

  Udělej si test
 • TEST: Ohrožují vás sebevražedné myšlenky?

  Veronika z Ulice dává svým dětem pořádně zabrat. Je nešťastná z Martinovy nevěry a ještě se s tím nedokáže smířit. Jednou si dokonce vzala prášky na spaní a ty ji uspaly natolik, že ji děti nemohly vzbudit. Už si myslely, že se pokusila zabít! Otestujte se, jestli trpíte v těžkých chvílích sebevražednými myšlenkami.

  Udělej si test
 • TEST: Necháváte se od mužů dobývat nebo jste lehce k mání?

  V Ulici jste mohly sledovat, jak se vyvíjela romance mezi Katarínou a Matějem. Matějovi poměrně dlouho trvalo získat si její náklonnost a ani tak mu nic nedarovala jen tak zadarmo. Protože si ji musel neustále dobývat, tak si pak vážil toho, co vybojoval. Jste i vy pro muže oříšek, nebo jste lehká kořist či je dokonce samy lovíte?

  Udělej si test
 • TEST: Chodí k vám koledníci na Velikonoční pondělí rádi?

  Zvlášť na menším městě mají koledníci vyhlédnuté domácnosti, kde dostanou bohatou nadílku. Patříte mezi ně i vy? Nebo vám naopak nakoupené sladkosti vždy zůstanou ještě nerozdané pro vlastní spotřebu? Otestujte to a zjistěte, kolik návštěv přijde letos a proč.

  Udělej si test