Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

 • TEST: Umíte být pro své děti oporou?

  V Ulici se objevila nová postava, matka Jany. Rozhodně to ale nevypadá, že by přijela svou dceru podpořit v těžké situaci. Naopak jí život ještě víc komplikuje. Jak to je mezi vámi a vašimi dětmi? Umíte jim být oporou, když to potřebují, nebo jste naopak přísné a chladné jako Jany maminka?

  Udělej si test
 • TEST: Jste připravena se vdát?

  Jste se svým přítelem už nějakou dobu a uvažujete nad manželským svazkem jako nad reálnou možností v životech vás obou? Takové pomyšlení se vám může možná zamlouvat, ale musíte si uvědomit, že je to životní krok, který potřebuje chladnou hlavu, neboť vás toto rozhodnutí může pronásledovat celý život. Udělejte si náš kvíz a zjistěte, zda je svatba opravdu to pravé pro vás oba.

  Udělej si test
 • TEST: Líbí se vašemu partnerovi společná kamarádka?

  Vztahy mezi Márou a Natálií se zhoršily kvůli tomu, že se do něj Natálie zamilovala. Mára však její city neopětuje, miluje jen Karlu. Jak poznat, jestli váš partner také chová city pouze k vám nebo pokukuje po nějaké ženě, kterou třeba oba dva dobře znáte?

  Udělej si test
 • TEST: Poznáte příznaky Alzheimerovy nemoci?

  Zdenka, maminka Magdy z Ulice, trpí zákeřnou Alzheimerovou nemocí. Ta často přichází pozvolna a někdy si ani neuvědomíte, že právě o tuto nemoc jde. Měly byste zpozornět?

  Udělej si test
 • TEST: Mohly byste mít vztah se ženou?

  Marie z Ulice se po dlouhé době setkala s Jolanou a zjistila, že rozhodně nebudou jen kamarádky. Její rodina sice měla podezření, že si někoho našla, nikdo ale netušil, že půjde o ženu! Mohlo by se to samé přihodit i vám? Otestujte se, jestli ve vás nedřímají lesbické sklony.

  Udělej si test