Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak poznat vztahového podvodníka? Nedůvěřujte, ale prověřujte!

Seriál Ulice: Co podle Arnošta hrozí Věře?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co podle Arnošta hrozí Věře?
aktualizováno 25.06.2019, 00:00 | doma.cz
Arnoštovi z Ulice se stala nepříjemná věc. Těsně před svatbou totiž zjistil, že jeho vyvolená polovička Věra nebyla žádný svatoušek, dokonce má záznamy jako sňatková podvodnice. Pěkně mu kvůli tomu zatrne. Co dělat, abyste vztahovému podvodníkovi ... Celý článek»

sex v létě

Jak na nenáročný a osvěžující sex pro horké dny? »

Když je horko, tak nemáte chuť skoro na nic. A už vůbec ne se jakkoliv hýbat, natož mít sex. Milování byste se však neměly vzdát jen kvůli vysokým teplotám! Vyzkoušejte způsoby, při kterých se tolik ... Celý článek»
Šťasný pár

10 tipů pro spokojenější vztah »

Partnerské vztahy jsou pro nás většinou v životě nejdůležitější, a proto je také potřeba, aby i pro náš pohodový život dobře fungovaly. Celý článek»
rande

Jak začít po rozvodu znovu věřit mužům a nenaletět? »

Těžký rozvod je za vámi a vy byste nejraději už nikdy žádného muže neviděly. A když se nějaký přece jen objeví ve vaší blízkosti, připadá vám, že si k němu nedokážete vybudovat důvěru a spíš se ... Celý článek»
Sex

Přestaňte během sexu myslet na jiné muže, škodí to vašemu vztahu! »

Až devadesát procent mužů a žen fantazíruje o sexu s ostatními lidmi, zatímco mají sex se svým partnerem. Možná se hájíte tím, že je potřeba nějak si navodit vzrušení. Proč je ale tento postup špatný ... Celý článek»
sex venku

Sex na výletě! Kdo to zažil, nechce jinak »

Vyrazte si na s partnerem na dobrodružnou sexuální výpravu. Celý článek»
Seriál Ulice: Jak si Veronika vychutná Šárku?

TEST: Měly byste partnerovi odpustit nevěru? »

Přestože Martin Veronice svou nevěrou hodně ublížil, nehodlá se ho jen tak vzdát a o manželství chce zabojovat. Co byste měly udělat vy, pokud se nacházíte v podobné situaci? Podle čeho poznat, zda ... Celý článek»
Nevěra

Partner kašle na vztah? Pomoci může tahle zvláštní nevěra! »

Přestože kvůli nevěře vztah často končí, existuje zvláštní typ, tzv. S.O.S. nevěra, které se dopouštějí naopak ti, kdo chtějí vztah zachránit. Může to fungovat? Celý článek»
Sex

5 výjimek, kdy smíte orgasmus jen předstírat »

Když si žena sex neužívá, je jen živoucí sexuální pomůckou... Celý článek»
Seriál Ulice: Co je pro Magdu pořádný šok?

Je možné zachránit přátelství s mužem, který chtěl být něco víc? »

Často je těžké poznat, jestli je muž ve vašem okolí jen blízkým kamarádem, kterým vám rád pomůže, anebo vás jednoduše balí. Své o tom ví Magda s Ulice. Ta až teď zjistila, že Jirka a Miki nebyli jen ... Celý článek»
mezi dvěma muži

Co dělat, když toužíte po partnerově kamarádovi? »

Žili jste s partnerem celkem spokojeně, všechno mezi vámi klapalo, ale teď vás najednou čím dál tím víc přitahuje jeho blízký kamarád. Měly byste všechno vsadit na jednu kartu? Celý článek»
Seriál Ulice: Jak Ája znovu zabojuje o Matěje?

TEST: Jak daleko byste byly schopné zajít v boji o partnera? »

Ája si v získávání Matěje zpátky naprosto nebere žádné servítky. Nehodlá se jen tak nechat vyřadit ze hry, a přestože se s ní rozešel, nenechá ho, aby byl šťastný a začal nový vztah s Katarínou. ... Celý článek»
Sex

9 z 10 lidí předstírá orgasmus! Důvody mužů a žen se zásadně liší »

Čerstvý průzkum australských odborníků ukázal, že přes dvě třetiny lidí někdy předstírá své vyvrcholení a další zhruba pětina jej poté „přehrává“. Rozšířené je toto jednání zejména u žen. Ty se tak ... Celý článek»
muž nevolá

5 případů, kdy je povoleno muži zavolat po schůzce jako první »

Tradičně by měl vyvíjet iniciativu na začátku nového vztahu především muž. Anebo ne? Ženská emancipace už dávno pokročila a často jsou to tak právě ženy, kdo bere otěže do svých rukou. Když se však ... Celý článek»
Hádka

Jak žít ve vztahu bez zbytečných konfliktů? »

Jak porozumět vztahům a vyhnout se konfliktům? Celý článek»
sex ve starším věku

Jak v pozdním věku a po delší pauze znovu začít se sexem? »

O sexu padesátnic a šedesátníků se často mlčí, přestože i v pozdějším věku mají právo na kvalitní sexuální život. Co dělat, pokud už jste starší, několik let jste žily samy a teď se najednou objevil ... Celý článek»