Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Přátelství mezi mužem a ženou: Funguje, nebo si máte dát pozor?

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 24.04.2019, 00:00 | doma.cz
Někdo na své přátele opačného pohlaví nedá dopustit, druhý tvrdí, že takové přátelství se sem tam nemůže obejít bez postranních úmyslů. Když si dva lidé rozumí, je jen otázkou času, kdy k sobě začnou cítit něco víc ... Celý článek»

žena v posteli

Sexuální NEJ: Půlmetrová vagína a 500 orgasmů za hodinu »

Rekordy se dají trhat také v sexu, a ačkoliv si z těchto rekordmanů neberte příklad, jejich výkon určitě stojí za povšimnutí. Možná si díky tomu dokonce začnete víc vážit toho, čím oplýváte vy nebo ... Celý článek»
Spokojený pár

Orální sex v těhotenství? Miminku může zásadně prospět! »

Polykání spermatu snižuje riziko potratu, potvrdila nová studie. Celý článek»
sexuální experimenty

Jakou máte sexuální úchylku? Znamení horoskopu řekne, jestli jste masochistky nebo... »

Vosk, fetiš nebo třeba submisivní sklony. To, k čemu byste měly mít sklony, je napsáno ve hvězdách. Přijde vám, že jste svoji sexuální zálibu ještě neodhalily a vystačí vám klasický sex? Podívejte, v ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co Matěj přizná Áje?

TEST: Jak dobře umíte manipulovat s muži? »

Ája z Ulice je schopná manipulátorka a svých schopností neváhá využít hlavně teď, když její vztah s Matějem skřípe. Jak jste na tom s manipulací vy? Umíte pomocí manipulativních technik dostrkat ... Celý článek»
Neshody

Tímhle si ničíte vztahy! Co v lásce škodí právě vašemu znamení? »

Málokdo má to štěstí, že hned jeho první vztah je tím osudovým na celý život. Co se stalo, co jste udělala špatně? Odpověď na vaše stesky možná najdete ve hvězdách. Celý článek»
Bezpečný sex

Tohle je nejčastější důvod, kvůli kterému kývnete na sex i bez kondomu! »

V používání kondomu při sexu jsou dle expertů obecně důslednější ženy než muži. Ovšem i my dokážeme ztratit hlavu a kývnout k sexu bez ochrany. A nejčastěji nás k tomu vede jeden totožný důvod. Celý článek»
erekce

Pavouk nedokáže vyvolat jen strach, ale také několikahodinovou EREKCI! »

Bojíte se pavouků? A napadlo vás někdy, že by vám mohly být ku prospěchu v ložnici? Jedno pavoučí kousnutí dokáže vyvolat minimálně hodinu stání. Nejde však jen tak o ledajakého pavouka, od sekáče ... Celý článek»
podezřívat

TEST: Jste podezřívavé? »

Marcela z Ulice podezírá Veroniku z toho, že je Martinovi nevěrná s Lukášem. Ani Veronika, ani Martin však nic o žádné nevěře netuší, přestože Martin své partnerce zahýbá se Šárkou. Je ale jen otázka ... Celý článek»
Seriál Ulice: Marcela vyřkne obvinění z nevěry

PRASKLO TO! Jak se zachovat, když odhalíte něčí tajemství nebo někdo přijde na to vaše? »

Vztah Veroniky a Martina z Ulice teď prochází otázkou nevěry, aniž by to o sobě navzájem tušili. Martin je Veronice nevěrný se Šárkou a jeho oficiální partnerce mezitím už dlouho nadbíhá boháč Lukáš. ... Celý článek»
Muzeum vagín

V Londýně se otevře první muzeum vagín na světě »

Zatímco muzeum penisů už dávno existuje, na podzim tohoto roku bude nově otevřeno také vůbec první muzeum vagín na světě. Proč vzniklo a co by mělo společnost naučit? Mělo by mít nějaké vážnější ... Celý článek»
Kriminalita ve vztahu

Život s kriminálníkem: V jakých případech překousnout špatnou minulost partnera? »

Kromě nevěry, žárlivosti, agresivity nebo puntičkářství uslyšíte v dnešní Výměně manželek také o kriminální minulosti partnera. Jak byste se postavily k tomu, kdybyste se dozvěděly, že má váš ... Celý článek»
Polyamorie

Když vám jeden partner nestačí: Sedne vám polyamorie, volný vztah nebo sériová monogamie »

Monogamie, bigamie, polygamie, polyamorie, volný vztah. Kdo se v tom má vyznat, ještě ke všemu pokud jste obyčejné monogamistky? A jaká pravidla jednotlivé stavy mají? Celý článek»
Pár v posteli

Spíme spolu pořád méně! Co může za chlad v ložnici? »

Lidé dnes mají až 9krát méně sexu než před 20 lety. Na Google je hledání fráze „manželství bez sexu“ tři a půl krát vyšší, než fráze „nešťastné manželství“ a podle kvalifikovaných odhadů nemělo 15 % ... Celý článek»
Překvapení

VÁŠ PŘÍBĚH: O manželově nevěře jsem se dozvěděla díky chytrým hodinkám »

Chtěla bych se podělit o to, jak jsem zjistila, že mě manžel podvádí díky sledování kalorií na chytrých hodinkách. Celkem jedinečné, však? Celý článek»
Ulice: 3633. díl, pravda pro Katarínu

Co když partner pomáhá jiné ženě? Chválit ho, nebo žárlit? »

V minulých dílech Ulice jste se staly svědkem toho, jak Matěj vytrvale pomáhá pradlence Kataríně, přestože má přítelkyni Áju. Nejdřív to dělal z pocitu viny, protože během bouračky ublížil otci ... Celý článek»