Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

KDYŽ SEX DRHNE! Co dělat, abyste byla zase vlhká?

Sexy dívka
zdroj: Thinkstockphotos Sexy dívka
aktualizováno 19.10.2019, 00:00 | sim
Sex by měl být akt, který si bude žena užívat. V žádném případě by v jeho průběhu neměla trpět, nebo se jakkoliv přemáhat. Pokud máte problém s vlhkostí „tam dole“, nic si z toho nedělejte. I v tomto případě existuje několik tipů a rad, které ... Celý článek»

Seriál Ulice: Co prozradily o nové postavě Jolaně i svém soukromí Miluše Šplechtová a Jitka Smutná?

TEST: Mohly byste mít vztah se ženou? »

Marie z Ulice se po dlouhé době setkala s Jolanou a zjistila, že rozhodně nebudou jen kamarádky. Její rodina sice měla podezření, že si někoho našla, nikdo ale netušil, že půjde o ženu! Mohlo by se ... Celý článek»
pár v posteli

5 sexuálních témat, která musíte probrat s novým partnerem hned na začátku vztahu »

Na začátku nového vztahu jste oba ještě nesmělí a každý svůj krok pečlivě zvažujete, aby se to mezi vámi nepokazilo. Proto se mnoho lidí vyhýbá diskusi o citlivých tématech, které se týkají třeba ... Celý článek»
Orgasmus - 2

4 orální techniky, které s ním musíte vyzkoušet! »

Chcete, aby vás muž dokázal v posteli potěšit? Mnoho mužů se vyžívá v orálním uspokojování ženy, ale ne každý to dělá dobře. Navzdory všeobecnému přesvědčení, nestačí pouze používat ústa a jazyk, ale ... Celý článek»
muž se svléká

Konečně víme, proč mají muži VĚTŠÍ PŘIROZENÍ než jiní živočichové »

Muže velmi často trápí velikost jejich penisu. Proč? Odpovědí je hned několik, ale snad nejpřesnější bychom našli v pornu. Tam totiž muži vidí obrovská přirození, která jsou svou velikostí výjimečná ... Celý článek»
orgasmus

Proč některé ženy vyvrcholí snáze než ostatní? »

Mnoho žen je vůbec rádo, že dosáhne orgasmu aspoň někdy. Jiné zase „skórují“ i několikrát za sebou. Celý článek»
nechuť na sex

Nemá chuť na sex? Možná za tím stojí něco úplně jiného než zdravotní problémy! »

Když se snažíte partnera svést, odmítá vás a tvrdí, že je unavený, má starosti nebo mu to zkrátka nejde. Chudák, pomyslíte si, určitě to má teď těžké. Proč si ale partner možná vůbec nezaslouží vaše ... Celý článek»
Nuda ve vztahu

Jak zlepšit vztah, který už zevšedněl? Odložte mobil a buďte spolu doopravdy »

Po dni v práci se s partnerem sejdete konečně doma. Když vyřešíte domácí povinnosti, jako je úklid a vaření, a byl by prostor pro chvilku romantiky, partner sáhne po mobilu nebo ovladači televize. Je ... Celý článek»
špatný sex

Jak po letech předstírání přiznat, že jste se s ním nikdy neudělaly? »

Některé ženy si už na začátku vztahu řeknou, že když občas zahrají orgasmus, tak se nic nestane. Pak ale začnou mít s dosahováním pravého orgasmu problém a předstírání je na denním pořádku. Když už ... Celý článek»
Pár

Ženy versus muži, vdané versus rozvedené: Víme, koho nejvíc ohrožuje infarkt »

Na tělo má dlouhodobý účinek chronický stres, doprovázející rozvod. Ženy ho nesou daleko hůře než muži, což se významně projevuje na jejich zdravotním stavu. Celý článek»
Seriál Ulice: Jak to bude dál s Magdou a Eddiem?

TEST: Nastal čas představit partnera rodičům? »

Magda z Ulice moc neotálí s tím, aby svou novou lásku, Eddieho, představila nemocné matce. Chodíte i vy s někým novým, vašim rodičům jste ho však ještě oficiálně neukázali? Podle čeho poznat, že už ... Celý článek»
znuděný pár

Rozchod v pozdějším věku? Jak se přes něj skutečně dostat? »

Rozchod, ať už v jakémkoli věku, je bolestná záležitost plná slz a sebeobviňování. Pokud i vy patříte k ženám, které trpí zlomeným srdcem, poradíme vám, jak se partnerovo odloučení dostat a začít ... Celý článek»
expartner

Nešťastná láska? 4 tipy, jak se zaručeně odmilovat »

Láska dokáže být krásná, nepopsatelná a protkaná romantickými gesty. Pokud je opětovaná. Co ale dělat, když vaše srdce zahoří směrem k již zadanému muži? Celý článek»
první sex

10 sexuálních fantazií, které nám muži tají »

Chtěla byste svému drahouškovi splnit, co mu na očích vidíte? Můžete se inspirovat. Celý článek»
sex v létě

Jak milují Chorvatky, Italky a Španělky? Přivezte si domů něco víc, než suvenýry »

Jak se říká, jiný kraj, jiný mrav. Každá národnost má své specifické zvyklosti, pokrmy, ale i sexuální preference. Zjistěte, jaké má vaše vysněná destinace. Celý článek»