Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Po nehodě ochrnul. Jeho žena to ale nevzdala a stojí při něm i ve zlém

Laura
zdroj: Instagram Laura
aktualizováno 14.09.2019, 00:00 | doma.cz
Když si Laura vzala Jona, čekala, že spolu prožijí krásný a dlouhý život. Po pěti letech jejich manželství ale přišla havárie, která jejich manželství obrátila vzhůru nohama. I když se její manžel dlouho nepostavil nohy, Laura se nevzdala a věřila ... Celý článek»

domácí násilí

Podle čeho včas poznáte, že by váš partner mohl mít násilnické sklony? »

V dalším díle Výměny manželek se setkáte s problémem, o kterém nejvíc mlčí ty ženy, které ho prožívají. Půjde o domácí násilí! Celý článek»
Manželka a milenka

Myslí to s vámi vážně, nebo budete milenkou napořád? »

Máte svého pana vyvoleného, chodíte spolu na večeře, sex je absolutně famózní, ale má to jeden háček. Je ženatý. Jak poznat, že to s vámi myslí vážně a nebudete už navždy pouze jeho milenkou? Celý článek»
Seriál Ulice: Eviny zálety se provalí...

Provalená nevěra? Takhle můžete bojovat o záchranu manželství! »

Eva z Ulice to teď nebude mít lehké. Po celou dobu jejich vztahu byla Milošovi věrná, nedávno se ale spustila s Růžičkou. To ale není jen tak někdo, jde o jejího šéfa. Původně mělo jít jen o jeden ... Celý článek»
pár v posteli

Má partner tam dole džungli? Jak ho donutit, aby se oholil »

Dnešní doba přeje vyholování úplně všude. To sice není nutné, spoustu žen ale překvapí, když u svého partnera objeví v podpaží nebo dokonce tam dole strniště, které vypadá, jakoby ještě nikdy ... Celý článek»
spaní odděleně

Tento pár spí už 7 let odděleně. Jsou díky tomu mnohem šťastnější! »

Tato žena žije se svým mužem 8 let a z toho 7 let spí odděleně. Nemají to tak ale proto, že by se hádali nebo by se tak rozhodli kvůli dětem, žádné děti totiž zatím nemají. Zkrátka jsou takhle mnohem ... Celý článek»
rozdílní partneři

Hádka s partnerem? Proč to může mít dobrý dopad na váš vztah! »

Neshody jsou v partnerském vztahu zcela normální a běžné. Každý jsme jiný a každý má na určitou věc odlišný názor. Přesto jsou hádky něco, čemu se většina z nás záměrně vyhýbá a bere jako základní ... Celý článek»
sex

Proč už vás partner sexuálně nepřitahuje? »

Dřív jste si sex s vaším partnerem užívaly, jenže poslední dobou na to vůbec nemáte náladu nebo je vám dokonce každý fyzický kontakt s ním protivný. Změní se to nějak k lepšímu nebo už vašim intimním ... Celý článek»
Pár

Máte doma plešouna? Buďte ráda »

Co mu chybí na hlavě, to má navíc v charakteru. Celý článek»
nevěra

7 důvodů, kvůli kterým lidé podvádějí a jak nevěře předejít »

Ukázalo se, že lidé, kteří častěji používají internet, mají více aférek. Být podvedená je sice smutné, ale namísto obviňování a podezřívání byste se měly zamyslet, co k nevěře skutečně vede a jak ... Celý článek»
sex

Trpíte častými záněty močového měchýře? Možná před sexem děláte tuto chybu! »

Močový měchýř vám občas nedá spát a vy si namlouváte, že je to z ustydnutí? Důvod může být úplně někde jinde. Celý článek»
přátelé nebo partneři

Vztah s nejlepším kamarádem: Ve kterých případech to může vyjít? »

Už roky máte nejlepšího kamaráda, který o vás ví všechno. Občas si říkáte, jestli by vám s ním nebylo ze všech mužů nejlépe. Jenže pak tu myšlenku vždycky zavrhnete s tím, že byste se určitě rozešli ... Celý článek»
sex

Jak to udělat, abyste měly při sexu větší výdrž vy? Převezměte velení! »

Když máte být v sexu aktivní, za chvíli se unavíte, jste celé zpocené a nemůžete popadnout dech. A tak iniciativu zase předáte muži. Ten je na to sice zvyklý, na druhou stranu by ale určitě uvítal, ... Celý článek»
Erotické sny - 3

Chcete erotické sny? Víme, co pro to udělat! »

Jestliže si chcete i ve spánku náruživě užívat, je to snadné. Celý článek»
vztah

9 stupňů k lásce: Zjistěte, který právě zažíváte vy! »

Aneb proč máme problémy ve vztazích... Celý článek»
Výstřih

Ženy se také rády dívají na prsa! »

Do výstřihu rivalek se zahledíme možná častěji, než jsme ochotné si přiznat. Celý článek»