Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Orgasmus jen jedním způsobem? Je to běžné

Orgasmus
zdroj: Getty Images Orgasmus
aktualizováno 18.07.2019, 00:00 | doma.cz
Ženy se často strachují, že jsou „divné“, když jsou schopné orgasmu dosáhnout jen jedním osvědčeným způsobem. Nemůžete dosáhnout orgasmu v každé sexuální pozici, kterou právě vyzkoušíte? Nebo máte tu libůstku, že vyvrcholíte pouze při masturbaci o ... Celý článek»

lež ve vztahu

Co když zjistíte, že vám partner lhal? »

Vyšlo na vašeho muže po dlouhé době najevo něco, co byste do něj vůbec neřekly? Udržoval třeba několik let milenecký poměr? Má nemanželské dítě? Měl před vámi ještě jednu ženu, o které vám nikdy ... Celý článek»
sex ve vodě

Na co si dát pozor při sexu ve vodě? Bacha na infekce i utopení »

Chcete zkusit bazén, rybník nebo moře? Sex ve vodě ale nemusí být vždy tak idylický. Možná se tam chystáte skočit proto, že dělat to ve vodě je zkrátka osvěžující nebo že se vám to zdá jako ... Celý článek»
znuděný pár

Stereotyp ve vztahu? O prázdninách s ním máte šanci zatočit! »

Po letech se do většiny manželství vplíží nudný stereotyp. Každý den ubíhá stejně jako ten předchozí, nikam se už neposouváte a přijde vám, že jen čekáte na to, až se konečně něco stane a váš život ... Celý článek»
svádění

Čím nahradit lubrikant? Pomoc najdete v kuchyni, ale ne každý olej je vhodný! »

Někdy se stane, že to moc dře a vy byste si potřebovaly pomoct lubrikačním gelem. Jenže vám zrovna došel, nebraly jste ho s sebou na dovolenou nebo zkrátka nejste zvyklé ho používat. Existuje něco, ... Celý článek»
Milování

Jaký bude milenec? Napoví i jeho hudební vkus! »

Unikátní průzkum odhalil, že nejdelší sex mají fanoušci blues, nejspokojenější jsou v sexu zas příznivci country hudby. Co napoví hudební vkus o vašem vyvoleném? Celý článek»
vztah

TEST: Žijete ve šťastném vztahu nebo vedle sebe jen přežíváte? »

Pochybujete občas o tom, zda jste s tím pravým? Podle čeho vůbec poznáte, že tenhle vztah stojí za to udržet nebo jestli je načase začít se poohlížet někde jinde? Otestujte to. Celý článek»
sex, orgasmus - 2

Ženský orgasmus: Proč vlastně vznikl a čím si ho zasloužíme? »

Odborníci nikdy neměli problém s vysvětlením mužského orgasmu. Ten je spojen s ejakulací, a tedy s reprodukcí. U žen je to ale jinak. Celý článek»
žena u počítače

Test osobnosti: Trojúhelník o vás prozradí, jestli jste vášnivé nebo puntičkářky! »

Trojúhelník je důležitý geometrický obrazec, který vám toho může hodně napovědět o vaší osobnosti. Celý článek»
expartner

Co rozhodně nedělat, když chcete získat zpět bývalého partnera? »

Až po rozchodu jste si uvědomily, co všechno jste ztratily? Rády byste se k vašemu ex vrátily, jenže on už má třeba vyhlédnutou nějakou jinou? Spousta žen tak zpanikaří a uchýlí se ke krokům, kterými ... Celý článek»
skandální sex

Bizarní zákony týkající se sexu: Kde si smíte vzít mrtvého a kde platí zákaz orálu? »

Jiný kraj, jiný mrav. U nás můžete mít problém, když jste přichyceni při sexu na veřejnosti, jinde můžete být postiženi dokonce za to, že na sobě nemáte spodní prádlo nebo jste si to rozdali v poloze ... Celý článek»
Milování

Je poloha při sexu důležitá, když chcete miminko? »

Některé sexuální polohy přístup spermií do vajíčka usnadňují, jiné ho komplikují. Celý článek»
single

30 už je za vámi, ale ON stále nikde? Jak nezačít panikařit »

Oslavily jste třicáté nebo dokonce pětatřicáté narozeniny, nedostaly jste k nim však růže ani pusu, protože jednoduše není od koho? Místo toho jste si ale poslechly spoustu řečí, jestli vám trochu ... Celý článek»
V záplavě rudé

Sexuální tabu mnoha žen: Sex během menstruace! »

Je to bezpečné? Nenadělá to příliš mnoho nepořádku? Bolí to? Co si o mě bude myslet můj přítel? To je jen zlomek otázek, které se vám rojí hlavou, pokud se zabrousí na toto téma. Podívali jsme se na ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co podle Arnošta hrozí Věře?

Jak poznat vztahového podvodníka? Nedůvěřujte, ale prověřujte! »

Arnoštovi z Ulice se stala nepříjemná věc. Těsně před svatbou totiž zjistil, že jeho vyvolená polovička Věra nebyla žádný svatoušek, dokonce má záznamy jako sňatková podvodnice. Pěkně mu kvůli tomu ... Celý článek»
sex v létě

Jak na nenáročný a osvěžující sex pro horké dny? »

Když je horko, tak nemáte chuť skoro na nic. A už vůbec ne se jakkoliv hýbat, natož mít sex. Milování byste se však neměly vzdát jen kvůli vysokým teplotám! Vyzkoušejte způsoby, při kterých se tolik ... Celý článek»