Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Podle čeho poznat dobrého milence ještě předtím, než dojde k sexu?

láska
zdroj: Getty Images láska
aktualizováno 11.11.2019, 00:00 | doma.cz
Randíte s novým mužem a přemýšlíte, jaký asi bude v posteli? Máme pro vás jednoduchý návod, podle kterého poznat, zda byste to spolu měli dotáhnout až do ložnice nebo mu dát raději hned sbohem. Není pravdou, že kvality svého milence poznáte až v ... Celý článek»

Ulice - Mára

TEST: Líbí se vašemu partnerovi společná kamarádka? »

Vztahy mezi Márou a Natálií se zhoršily kvůli tomu, že se do něj Natálie zamilovala. Mára však její city neopětuje, miluje jen Karlu. Jak poznat, jestli váš partner také chová city pouze k vám nebo ... Celý článek»
znuděný pár

Toxický vztah: Kdy je lepší se rozejít? »

Většina článků a vztahových poraden se zaměřuje na to, jak lásku mezi dvěma jedinci zachránit, oživit, přidat jiskru... V některých případech to ale bohužel nejde a nejlepším východiskem je rozchod. Celý článek»
Sex

Po bodu G je tu bod A! Tady jsou žhavé polohy pro jeho dráždění »

Pokud jste úspěšně našly bod G, máme pro vás další výzvu. Stimulace bodu A prý ženy přivádí k velmi intenzivním orgasmům, které dokonce trvají déle než normálně. Kde se toto místo vůbec nachází a jak ... Celý článek»
orgasmus

Potvrzeno! Podezíravé ženy předstírají orgasmus nejčastěji »

Důvodů, proč ženy předstírají orgasmus, může být hodně. Někdy je sex tak špatný, že chtějí, aby už se partner nesnažil a dokončil to. Jindy tím zase chtějí muži udělat radost a potěšit jej. Častým ... Celý článek»
Sex

Tři páry byly měsíc bez sexu. Co to udělalo s jejich manželstvím? »

Průměrný manželský pár se miluje třikrát za měsíc. Tento údaj samozřejmě netvrdí, že někteří nemají sex mnohem častěji. Zamysleli jste se však nad tím, zda je sex v manželství důležitý? Celý článek»
Ulice - Anča a Bedřich

TEST: Máte ve vztahu problém s důvěrou? »

Přestože se Bedřich a Anča z Ulice milují, rozešli se, protože Anča není po předchozích zkušenostech schopná Bedřichovi věřit. Jak to máte s důvěrou ve vašem vztahu vy? Věříte partnerovi na sto ... Celý článek»
odmítnutí

Proč muži začnete připadat asexuální, když nebudete mít dlouho sex? Tady je důvod »

Je pochopitelné, že třeba po porodu nemá hodně žen na sex ani pomyšlení. Čím víc se ale prodlužuje doba od okamžiku, kdy jste měli naposledy sex, tím bude těžší znovu začít. Když totiž nebudete s ... Celý článek»
Sexy dívka

KDYŽ SEX DRHNE! Co dělat, abyste byla zase vlhká? »

Sex by měl být akt, který si bude žena užívat. V žádném případě by v jeho průběhu neměla trpět, nebo se jakkoliv přemáhat. Pokud máte problém s vlhkostí „tam dole“, nic si z toho nedělejte. I v tomto ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co prozradily o nové postavě Jolaně i svém soukromí Miluše Šplechtová a Jitka Smutná?

TEST: Mohly byste mít vztah se ženou? »

Marie z Ulice se po dlouhé době setkala s Jolanou a zjistila, že rozhodně nebudou jen kamarádky. Její rodina sice měla podezření, že si někoho našla, nikdo ale netušil, že půjde o ženu! Mohlo by se ... Celý článek»
pár v posteli

5 sexuálních témat, která musíte probrat s novým partnerem hned na začátku vztahu »

Na začátku nového vztahu jste oba ještě nesmělí a každý svůj krok pečlivě zvažujete, aby se to mezi vámi nepokazilo. Proto se mnoho lidí vyhýbá diskusi o citlivých tématech, které se týkají třeba ... Celý článek»
Orgasmus - 2

4 orální techniky, které s ním musíte vyzkoušet! »

Chcete, aby vás muž dokázal v posteli potěšit? Mnoho mužů se vyžívá v orálním uspokojování ženy, ale ne každý to dělá dobře. Navzdory všeobecnému přesvědčení, nestačí pouze používat ústa a jazyk, ale ... Celý článek»
muž se svléká

Konečně víme, proč mají muži VĚTŠÍ PŘIROZENÍ než jiní živočichové »

Muže velmi často trápí velikost jejich penisu. Proč? Odpovědí je hned několik, ale snad nejpřesnější bychom našli v pornu. Tam totiž muži vidí obrovská přirození, která jsou svou velikostí výjimečná ... Celý článek»
orgasmus

Proč některé ženy vyvrcholí snáze než ostatní? »

Mnoho žen je vůbec rádo, že dosáhne orgasmu aspoň někdy. Jiné zase „skórují“ i několikrát za sebou. Celý článek»
nechuť na sex

Nemá chuť na sex? Možná za tím stojí něco úplně jiného než zdravotní problémy! »

Když se snažíte partnera svést, odmítá vás a tvrdí, že je unavený, má starosti nebo mu to zkrátka nejde. Chudák, pomyslíte si, určitě to má teď těžké. Proč si ale partner možná vůbec nezaslouží vaše ... Celý článek»
Nuda ve vztahu

Jak zlepšit vztah, který už zevšedněl? Odložte mobil a buďte spolu doopravdy »

Po dni v práci se s partnerem sejdete konečně doma. Když vyřešíte domácí povinnosti, jako je úklid a vaření, a byl by prostor pro chvilku romantiky, partner sáhne po mobilu nebo ovladači televize. Je ... Celý článek»