Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jaké body probrat PŘED A PO SWINGERS PARTY, abyste si nezničili vztah?

skupinový sex
zdroj: Getty Images skupinový sex
aktualizováno 20.05.2019, 00:00 | doma.cz
V dlouhodobém soužití mnoho lidí přemýšlí, jak opepřit svůj stereotypní sexuální život, aniž by se uchýlili k nevěře. Možná už jste s partnerem narazili na téma swingers party. I když vás to možná láká, stále si nejste jistí, jestli by to váš vztah ... Celý článek»

Pár v posteli

Hrozné zlozvyky žen v posteli »

Čím si kazíte výslednou známku za umění milovat? Celý článek»
party

Co udělat, aby rozlučka se svobodou neohrozila vaši vlastní svatbu? »

Loučení se svobodou dřív bývalo výsadou mužů, dnes už se ale se svobodným stavem loučí i jejich budoucí manželky. Na rozlučku sezvete kamarády, aby si vás užili tak jako v mládí a oni vám na oplátku ... Celý článek»
Seriál Ulice: Šárku si vychutná Filipova partička

Proč s vámi partner nechce bydlet? Tohohle se muži často bojí »

Už nějakou tu dobu se s někým pravidelně scházíte, a vy byste tak pochopitelně chtěly vědět, kam to všechno vede. Zatím sice každý bydlíte sám, podle vás by ale bylo dalším krokem přirozeně to, ... Celý článek»
sex v busoucnosti

Jaký bude sex v budoucnosti? Už za 5 let vás třeba čeká trojka s robotem »

Od minulých dob se sex hodně posunul dopředu. Máme více možností v oblasti stimulace, ať už jde o porno nebo sexy hračky. Na rozdíl od našich předků jsme také lépe vzdělaní co se týče ochrany před ... Celý článek»
Rande - ilustrační foto

Kdo má platit na prvním rande? Muži i ženy odhalili, co si myslí »

Měl by na prvním rande platit muž, nebo by si měl pár účet rozdělit? Tuhle otázku položili Britové 500 mužům a 500 ženám. A vyšel jim zajímavý výsledek. Celý článek»
Seriál Ulice: Jak Jirka balí Magdu?

TEST: Jakými taktikami vás muži dostanou? »

O Magdu z Ulice se snaží dva kluci, Jirka a Miki. Oba používají jiné taktiky a občas se nevyhnou ani menším trapasům. Teď to ale vypadá, že se na jednoho z nich konečně usměje štěstí a v balení dívky ... Celý článek»
sex

I sexuální pozice podléhají trendům! Které jsou teď nejvíc v módě? »

V dnešní době se všechno neustále mění, a to i v oblasti sexu. Pravděpodobně nevedete stejný sexuální život jako vaši rodiče. Jaké polohy teď patří mezi ty nejoblíbenější? V čem je oproti minulosti ... Celý článek»
Sex - 11

Nejlepší sexuální pozice pro každou místnost ve vašem bytě »

Někdy je třeba trochu změnit zažité návyky a především v sexu je to dobrý nápad. Nejjednodušší způsob je, přestěhovat sex někam mimo ložnici. Možná nevíte kam a kde byste vlastně měli začít. Nevadí. ... Celý článek»
jarní deprese

Jak přežít 1. máj, když jste bez (vysněného) partnera »

První máj, lásky čas. Ale možná také osamocení, depresí a vzpomínek na to, co bylo. Zvlášť pokud jste samy, po rozchodu nebo dokonce rozvodu. Přemýšlíte, jak jste prožívaly první máj před pár lety a ... Celý článek»
Flirt

Tyhle ženy dostávají muže bez námahy! Patříte mezi ně? »

Také si všímáte, že některým ženám padají muži k nohám a obletují je, kamkoli přijdou? Možná i vy máte tento dar, jen jste se ho zatím nenaučila používat. Celý článek»
zabiják sexu

Proč s vámi váš muž nechce mít sex a odstrkuje vás? »

Přitulíte se k němu, začnete ho líbat, ale místo aby se chytnul, tak vás odstrčí. Připadáte si odmítnutě a nepřitažlivě, zatímco on raději odejde do koupelny, aby se vyhnul dalšímu vašemu naléhání. ... Celý článek»
Flirt

Jak rozdmýchat i letitý vztah? 10 nejzásadnějších tipů »

Vztah je jako květina, o kterou je potřeba pečovat. Pokud ji nechcete nechat uvadnout, je třeba ji pravidelně zalévat, hnojit, umístit na správné místo a podle potřeby třeba i přesadit. A s lidskými ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak to bude dál mezi Matějem a Katarínou?

TEST: Necháváte se od mužů dobývat nebo jste lehce k mání? »

V Ulici jste mohly sledovat, jak se vyvíjela romance mezi Katarínou a Matějem. Matějovi poměrně dlouho trvalo získat si její náklonnost a ani tak mu nic nedarovala jen tak zadarmo. Protože si ji ... Celý článek»
Nevěra

Přátelství mezi mužem a ženou: Funguje, nebo si máte dát pozor? »

Někdo na své přátele opačného pohlaví nedá dopustit, druhý tvrdí, že takové přátelství se sem tam nemůže obejít bez postranních úmyslů. Celý článek»
žena v posteli

Sexuální NEJ: Půlmetrová vagína a 500 orgasmů za hodinu »

Rekordy se dají trhat také v sexu, a ačkoliv si z těchto rekordmanů neberte příklad, jejich výkon určitě stojí za povšimnutí. Možná si díky tomu dokonce začnete víc vážit toho, čím oplýváte vy nebo ... Celý článek»