Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak na babičku, která vám mluví do výchovy?

Seriál Ulice: Proč je Věrka v koncích?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Proč je Věrka v koncích?
aktualizováno 11.12.2019, 00:00 | doma.cz
Věrka z Ulice chce být Karle a Márovi co nejvíc nápomocná, se svou péčí to ale trochu přehání. Nejenže má výhrady k adopci, ale ještě Karlu upozorňuje, že s Vojtou určitě nebude něco v pořádku. Stejně tak se snaží mladému páru neustále radit, jaké ... Celý článek»

Ulice- Jana

Co když chce znát dítě rodiče, který ho opustil? »

Matky samoživitelky jsou tak trochu fenoménem dnešní doby. Není to jen o tom, že si žena vystačí sama nebo má víc možností, jak své dítě vychovat bez mužské opory. Spousta mužů totiž od zodpovědnosti ... Celý článek»
vánoce

Mikulášská nadílka: Co všechno do ní zahrnout? »

V pátek 6. prosince bude domy s rodinami tradičně obcházet anděl, čert a Mikuláš. Některé děti se na tento den těší skoro jako na takové malé Vánoce, jiné z toho mají neuvěřitelnou hrůzu. Jak si ale ... Celý článek»
rozmazlené dítě

8 znaků, že máte doma rozmazlené dítě »

Rodiče si často neuvědomují nebo si nechtějí přiznat, že se jejich dítě začíná chovat rozmazleně. Naopak ho brání a v jeho chování ho ještě podporují. Které signály vám ale jasně naznačí, že se vaše ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co se stane mezi Patrikem a Veronikou?

TEST: Jsou děti připravené seznámit se s vaším novým partnerem? »

S otcem vašich dětí vám to nevyšlo a snažíte se najít novou lásku tak jako Veronika z Ulice? Možná už vám do života někdo vstoupil, ale nejste si jisté, jak na něj zareagují vaše děti. Bojíte se, aby ... Celý článek»
Ulice - Kristyna

Jak pomoct dětem s nešťastnou láskou? »

Kristýna z Ulice není ve vztahu s Filipem zrovna nejšťastnější. Zatímco ona ho miluje a chtěla by s ním prožívat všechno, Filipa s ní baví hlavně sex. Komplikovaný vztah obou dospívajících neunikl ... Celý článek»
Ulice - Karla a Mára v dětském domově

TEST: Dokázaly byste adoptovat dítě? »

Karla a Mára z Ulice stále bojují pro to, aby získali do péče malého Vojtu, o kterého teď projevili zájem také jeho prarodiče. Uvažujete i vy nad adopcí dítěte nebo pěstounstvím? Jak zjistit, jestli ... Celý článek»
Ulice - Matěj se stal otcem

Jak správně vybrat jméno pro miminko? Za originalitu vás bude dítě spíš proklínat »

Kataríně a Matějovi z Ulice dalo hodně zabrat, než vymysleli, jak se bude jmenovat jejich syn. Jméno, které se oběma líbilo, Matěje napadlo až těsně před porodem, který přišel předčasně. Malý ... Celý článek»
BÁRA SEIDLOVÁ - Diana Rytířová

TEST: Umíte být pro své děti oporou? »

V Ulici se objevila nová postava, matka Jany. Rozhodně to ale nevypadá, že by přijela svou dceru podpořit v těžké situaci. Naopak jí život ještě víc komplikuje. Jak to je mezi vámi a vašimi dětmi? ... Celý článek»
Otec mluvil na nenarozené miminko

Dojemné: Otec mluvil na dceru, ještě než se narodila. Co se stalo po porodu? »

Říká se, že po narození si miminka moc věcí z doby, kdy se nacházely v děloze, nepamatují. Je pravda, že děti po porodu zatím moc dobře nevidí. Na druhou stranu jsou ale velmi citlivé na zvukové ... Celý článek»
Ulice - Katarína a Matěj jedou do nemocnice

Co může vést k předčasnému porodu? Kouření i infekce dásní »

Už to vypadalo, že se bude moct těhotná Katarína konečně soustředit jen na příchod miminka. Nejdřív ji ale pořádně vyvedla z míry Lubica, která rozhodně neschválila její nápad přestěhovat se s ... Celý článek»
Hádka

TOP 5 signálů, že je čas vyhodit ho z postele i ze života »

Jak poznáte, že vedle vás v posteli leží skutečně ten pravý? Jsou-li vám povědomé následující situace, vyhoďte toho chlapíka z ložnice nemilosrdně ven! Celý článek»
Ulice - Katarína

Je lepší vychovávat děti ve městě nebo na venkově? »

Lubica z Ulice už sice přestala Katarínu přesvědčovat o tom, aby se provdala ještě před porodem, teď ale přišla s novým návrhem. Nabídla Kataríně, aby po porodu odjela za ní na Slovensko, měla by tam ... Celý článek»
Karen Adams

TO JE SLADKÉ: Důvtipná matka dceři vytvořila z prostoru pod schody domeček »

Zatímco většina lidí využívá místo pod schody k ukládání věcí, tato žena se z něj rozhodla vytvořit něco jiného. Zbytečný prostor se rázem proměnil v neuvěřitelný holčičí domeček. A její tříletá ... Celý článek»
Holčička s tabletem

On-line dětství ničí v dospělosti vztahy i komunikaci »

Děti tráví stále více času před televizí, tabletem či smartphonem, naprosto jim však chybí off-line hraní. Sociální sítě a digitální technologie z nich však mohou vychovat dospělé nezvládající ... Celý článek»
Dáma

Jak být sebevědomá v každém věku »

Věk patří k faktorům, které sebevědomí a vnímání vlastní krásy u žen ovlivňují zásadním způsobem. Celý článek»