Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

TEST: Přilepšujete si v práci na úkor zaměstnavatele?

Žena v práci
zdroj: Getty Images Žena v práci
aktualizováno 22.03.2019, 00:00 | doma.cz
Člověk chce pro sebe i rodinu co nejvíce výhod, a aby výdaje nebyly tak velké, tak si někdo přilepšuje na úkor svého zaměstnavatele. Máte k tomu sklony? Jak moc velké je vaše nutkání používat firemní, tedy cizí majetek pro vlastní potřeby? Nebo jste ... Celý článek»

Problémy ve vztahu

Je ultimátum řešení a lék na odhalenou nevěru? »

Obě rodiny z dnešní Výměny manželek se v minulosti potýkaly s nevěrami. Podvedená manželka Štěpánka zkusila krizi vztahu s partnerem řešit právě přihlášením do Výměny. Všechny problémy s ním totiž ... Celý článek»
Děti ve školce

Jak vybrat školku, která sedne vám i dítěti? 5 triků, které musíte znát »

Zápisy do mateřských škol jsou blíže, než se může zdát, a tak nezbývá nic jiného, než se začít připravovat. Zatímco v některých lokalitách je míst nedostatek, v jiných si rodiče mohou vybírat, do ... Celý článek»
Osamocená žena

Jak zahnat samotu? »

Jak by si žena z paneláku poradila z hospodářskými zvířaty? A jak by manželka z venkova zvládla uklidit tak, aby s tím byl spokojený i ten největší puntičkář? Nejen o to půjde ve středeční Výměně ... Celý článek»
Seriál Ulice: Na jaký starší film vzala Blanka do kina své děti?

3 maléry náhradních rodičů: Neponoukejte děti vůči jejich maceše »

Blanka z Ulice to nemá vůbec jednoduché. Nejenže ji manžel vyměnil za mladší milenku, ale ještě vidí, jak jejich děti s macechou vůbec nevycházejí. Se všemi podrobnostmi se děti matce sice raději ... Celý článek»
miminko

Nejkrásnější příběhy dětí nalezených v babyboxu a jejich osvojitelů »

Rozhodnout se během jediné hodiny, jestli si osvojíte dítě, a během dvou dnů pro něj připravit domov, kde ho můžete uvítat? To podstupují rodiče, ke kterým přijde miminko skoro rovnou z babyboxu. ... Celý článek»
Ewa Farna - 1

Nejroztomilejší způsoby, jak oznámit světu, že jste v očekávání »

Na sociálních sítích lidé sdílí téměř vše, včetně rodičovství. Ale jen stručně po internetu oznámit, že čekáte miminko, to není nic pro dnešní rodiče. Ti totiž chtějí být originální a s tak ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co Matěj udělá pro Katarínu?

TEST: Necháte si rády pomáhat nebo raději všechno uděláte samy? »

V minulých dílech Ulice jste viděly, jak se Matěj snaží kvůli pocitu viny pomáhat Kataríně, ona ale jeho pomoc vytrvale odmítá. Dokonce se tváří, jako by ji to obtěžovalo. Jak jste na tom vy? Snažíte ... Celý článek»
Týrání dětí

Smutný příběh dívky ze skříně: V dětství ji týrali, své minulosti neunikla ani po záchraně »

Příběh Lauren Kavanaughové před pár lety obletěl celý svět. Už v prvních rocích svého života bylo mučení a znásilňování na denním pořádku. Pět let byla týraná dívka nucena přežívat ve skříni. Jak se ... Celý článek»
Žehlení

TEST: Jste víc kariéristka nebo žena v domácnosti? »

Ženy mají v dnešní době mnoho možností a často přemýšlejí, jestli upřednostnit děti nebo kariéru. Jak to máte vy? Jste spíš zastánkyně tradiční domácnosti s otcem živitelem a matkou pečovatelkou, ... Celý článek»
Společné bydlení

Rodinné finance: Společný účet nebo každý zvlášť? »

Bojíte se ztráty finanční nezávislosti? V páru můžete spíš ušetřit. Celý článek»
Unavená matka

Nezvládáte kvůli únavě péči o rodinu? 4 triky, které pomohou »

Jedna z žen z dnešní Výměny manželek přihlásila svou rodinu do pořadu hlavně proto, aby si odpočinula. Podle toho také bude vypadat způsob, jak se o své náhradní děti postará. Místo aby přebalila ... Celý článek»
Seriál Ulice: Čím Jirka šokuje Karlu?

Snažíte se, ale miminko ne a ne přijít? Co když problém pramení v hlavě »

Přišel čas pokročit ve vztahu dál, chcete spolu mít dítě. Nejde to však tak hladce, jak jste si vysnily, i když byste si potomka moc a moc přály. Dokonce šlo všechno ostatní včetně vaší kariéry ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak se Rozina pomstí Janě?

TEST: Jak byste ustály mít homosexuální dítě? »

Kamarádky Jana a Rozina z Ulice si zahrály na to, že jsou lesby. Pěkně tím zmátly své okolí a jejich známí najednou nevěděli, jak se k nim chovat. Jak byste zvládly vy, kdyby vám svou homosexualitu z ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co je u Franty už hodně přes čáru?

Pomoc! Našly jste u svého dítěte drogy. Co teď? »

Drogy jsou strašákem všech rodičů. Ne každý rodič ustojí zjištění, že jeho kdysi tak slušné dítě se teď rozhodlo experimentovat. Celý článek»
Výchova

Jak zbavit dítě zlozvyku? Nesmíte vynechat žádný z těchto 5 kroků »

Dudlík, okusování nehtů, skákání do řeči… to je jen pár příkladů zlozvyků, které u dětí často řešíme. Jejich odstranění vyžaduje naši trpělivost, a hlavně obrovskou dávku rodičovské vynalézavosti a ... Celý článek»