Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

5 důležitých tipů, jak pomoci otěhotnění

Těhotná
zdroj: Getty Images Těhotná
aktualizováno 16.07.2019, 00:00 | Krásná.cz
Přemýšlíte o miminku nebo už se o něj dokonce snažíte a ráda byste věděla, jak můžete zvýšit šance na otěhotnění? Přinášíme pět základních a osvědčených oblastí, na které byste se měla zaměřit. Co je rozhodně nejdůležitější, je nebrat cestu za ... Celý článek»

Binedellovi

Kavárna jim zkrachovala, našli ale nové poslání. Proč tato pětičlenná rodina cestuje po Evropě? »

Proč se tito rodiče tří dospívajících dětí rozhodli prodat skoro všechen svůj majetek a přestěhovat se ještě se dvěma kočkami do šestimístného karavanu? Celý článek»
matka a dcera

TEST: Jaký jste typ matky? »

Není máma jako máma. Některá se snaží se svým dítětem vycházet na přátelské bázi, jiná má zase vůči své rodině příliš vyvinutý ochranitelský reflex. A jak je to u vás? Otestujte se. Celý článek»
rodinná hádka

Jak zvládnout rodinnou dovolenou bez jediné hádky? »

Na společnou dovolenou se sice těšíte, ale obáváte se jedné věci, která nastane skoro každý rok – hádka, která všechno zkazí. Ať už ji vyprovokují manžel, děti nebo nervy ujedou vám. Jak si udržet ... Celý článek»
genetic portraits

Ta podoba! Fotograf kombinuje portréty členů rodiny a ukazuje sílu genů »

Stouply jste si někdy před zrcadlo a přemýšlely, jak moc jste podobné své matce, otci, ale třeba i bratranci nebo sestřenici? Fotograf dostal jedinečný nápad všechny tyto fotografie shromáždit a ... Celý článek»
Nadace Nova a Nadace Jakuba Voráčka

Pomozte splnit hokejový sen prostřednictvím Nadace Nova a Nadace Jakuba Voráčka »

Znáte ve svém okolí někoho, kdo má zdravotní hendikep a miluje hokej? Pak je tady jedinečná příležitost splnit mu sen! Nadace Nova společně s Nadací Jakuba Voráčka hledá malé nadšence, kteří sní o ... Celý článek»
divný přítel

Rodiče sdílí, s jakými lůzry chodily jejich děti. Byli to žárlivci, podvodníci, náckové a podivíni! »

Přivedou si vaše děti někdy domů někoho, z koho vůbec nejste nadšené ani vy, ani vás manžel? Pak věřte, že nejste jediní, komu se to stává. Rodiče sepsali příběhy s nejdivnějšími lidmi, které si ... Celý článek»
Seriál Ulice: Co Blanku dorazí?

TEST: Je vaše dítě připravené bydlet samo? »

Blanka z Ulice řeší, jak to udělat, aby mohla být s Evženem i svými dětmi. Potřebovala by s ním mít trochu víc soukromí, Blanky děti se však do jednoho pokoje sestěhovat nechtějí. A tak Adam matce ... Celý článek»
Konec školy

Odměny za vysvědčení mají smysl, nepodceňujte je! + 18 tipů na dárky »

Rozdávání vysvědčení se kvapem blíží. Nastává doba, kdy rodiče řeší otázku, jestli své děti za studijní úspěchy odměnit, případně jak je motivovat k lepším výsledkům. Přehled o tom, jak si v ... Celý článek»
rodiče a děti

Rodiče sdílí hlášky, kterými je děti uvedly na veřejnosti do rozpaků »

S nevinnou tváří dokážou děti v ten nejnevhodnější moment vyslovit něco strašného, při čem se vy červenáte. Nejhorší na tom je, že jim to nemůžete vyčítat, jsou to přece jen děti a nechápou, co se ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jana se sesype kvůli Marešovi

TEST: Poznáte, kdy jde o obtěžování, a umíte se bránit? »

Muži někdy zajdou ve vztahu k ženám až moc daleko, to poznala i Jana z Ulice. Mareš se ji pokusil znásilnit a ani teď jí stále nedá pokoj. Dokážete rozpoznat, zda nejste terčem obtěžování také vy? ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jak to bude dál s Filipem a Kristýnou?

Děti a tetování: Povolit nebo zakázat? »

Kristýna z Ulice si nechá udělat tetování. Chce tím udělat dojem na Filipa, do kterého je zamilovaná. Své matce Blance o tom neřekne a ta proto nemá nejmenší tušení, rozhodně z toho však po zjištění ... Celý článek»
Otec a dcera

9 tipů na dárek ke dni otců! Potěšte tatínky prakticky i stylově »

Den matek i den dětí už jsou za námi a teď přišla řada na otce. Zatímco koupit něco pro maminku je snadné a když tak jde vždycky vsadit na květiny, bonboniéru nebo nějakou kosmetiku, přijít na to, co ... Celý článek»
Otec a syn

Čtyři věci, které byste nikdy neměli říkat dospívajícímu chlapci »

I když to na první pohled nemusí být patrné, tak sebevědomí malých chlapců je stejně citlivé jako u dívek. Stačí maličkost, špatně myšlená věta a chlapec utrží jizvy na duši. Celý článek»
Otec a syn

Kluci přece nepláčou! Nevychováváte ze syna zbytečného tvrďáka? »

Když váš malý syn přiběhne s brekem za tátou a hledá u něj útočiště, manžel mu řekne, že nemá brečet jako malá holka. Je taková výtka na místě, nebo je tvrďáctví překonaný mýtus? Celý článek»
rodina

Má vaše miminko šišatou hlavu? Nezanedbejte to, může jít o nebezpečný syndrom »

Spí vaše miminko pořád v jedné poloze, s hlavou vždy nakloněnou stejným směrem? A všimly jste si, že se mu tvar hlavy začal stáčet jakoby doprava, doleva nebo je jeho lebka tak trochu placatá? ... Celý článek»