Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Mladého muže vychovával otec s Downovým syndromem. Na svou rodinu je pyšný

Sader a jeho otec
zdroj: Instagram Sader a jeho otec
aktualizováno 19.10.2019, 00:00 | doma.cz
Tento muž se nebojí sdílet svůj příběh o tom, jaké to je žít s nemocným otcem. Vůbec podle něj nezáleží na tom, co říkají ostatní lidé a jak složitá se může zdát jeho životní situace. Láska je totiž jediná věc, na které záleží. A když je člověk ... Celý článek»

Únava

Vědci potvrdili: Ať vstáváme, kdy chceme, probouzíme se v 10 »

Šéfy to nepotěší, ale většina zaměstnanců je stoprocentně "vzhůru" až několik hodin poté, co vstanou. Celý článek»
Finanční problémy

Na čem v domácnosti ušetřit, když vás tíží finanční problémy? »

Do minulé Výměny manželek se jedna z rodin přihlásila proto, aby vyřešila díky odměně své finanční potíže. Jsou totiž velmi chudí a během pořadu dokonce měli problém s tím, aby vůbec zaplatili nájem. Celý článek»
Seriál Ulice: Jaké báječné novinky má Rozina?

Od kdy nechat dítě, aby se rozhodovalo samo? »

S dospělými dětmi je to někdy těžší než s těmi malými. Mají vlastní hlavu a chtějí si jít svou cestou, mnohdy si od vás nechtějí nechat do ničeho mluvit. A když se jim snažíte poradit, tak se tak ... Celý článek»
projekt

Fotografka vyfotila ženy předtím a poté, co se staly matkami. Neuvěřitelné, jak se změnil jejich výraz! »

V čem je jiný pohled ženy poté, co porodí dítě? To fotografka zachytila na jedinečných snímcích. Celý článek»
homosexuální rodiče

Homosexuální rodiče: V čem je jejich výchova jiná než v klasické rodině? »

V dnešní Výměně manželek se setkáte s úplně odlišnou rodinou než v minulých dílech. Objeví se tu totiž lesbický pár! V čem budou homosexuální rodiče jiní, na rozdíl od druhé rodiny, kde bude ... Celý článek»
Ulice - Mastný u zubaře

Zvládněte návštěvu zubaře i s dětmi na jedničku »

Kdo by se nebál zubaře. Problémy se zuby bolí a zvuk vrtačky je nepříjemný pro nejednoho dospělého. Své o tom ví Radek Mastný z Ulice, který si v zubní ordinaci svoji image drsňáka rozhodně neudržel. Celý článek»
Hubne celá rodina

Hubla celá rodina: Otec se díky tomu zbavil alkoholismu a víc fungují jako tým »

Co přimělo tohoto fotografa navrhnout své rodině, aby hromadně zhubli? Podívejte se, jak se po ztrátě kil všichni změnili. Jak nakonec to, že na sobě zapracovali, změnilo celé jejich životy a také ... Celý článek»
Ulice: Přistiženi při činu! Kdo nachytá Kristýnu a Filipa přímo v posteli?

TEST: Je už čas zvážit u dcery antikoncepci? »

Mladičká Kristýna a Filip z Ulice začínají se sexem. Kristýninu matku Blanku dost překvapilo, když Kristýnu během dovádění s Filipem nachytala. Ona a Veronika teď řeší, jestli by se tedy jejich děti ... Celý článek»
matka a dcera

Nepřijdete si kvůli dokonalým matkám z Instagramu dost dobré? Tento příběh vás přesvědčí o opaku »

Žena náhodou viděla matku, která se s dcerou fotila na Instagram a pochopila, jakou cenu za to malá holčička platí. Celý článek»
Ulice 3740. díl

Dcera začíná intimně žít? 6 rad, díky kterým nebudete za trapné rodiče »

Kristýna a Filip z Ulice už to spolu nějakou dobu táhnou. Blance není jasné, jak daleko její dcera v intimním životě je. Kristýna se sice nezdá, ale když jde o Filipa, tak se rozhodně nechová jako ... Celý článek»
těhotná žena

Žena si myslela, že je těhotná. V břiše jí ale rostlo něco úplně jiného! »

Třiadvacetiletá nastávající matka z Velké Británie se po dvanácti týdnech těhotenství vydala na vyšetření. Na ultrazvuku však lékaři zjistili, že se jí v břiše rozhodně nevyvíjí dítě. V útrobách jí ... Celý článek»
Svačina do školy

Co dětem ke svačině? Tipy pro ty, co jim dochází nápady »

Svačiny jsou pro děti velmi důležité. Zajistí jim spolehlivý přísun energie na celé dopolední vyučování. Díky kvalitnímu složení svačiny nepřepadne vašeho školáka hlad a nedostatek energie ani ... Celý článek»
špatné jídlo

Vyčítá vám, že neumíte vařit? Možná prostě žijete s rýpalem »

V minulém díle Výměny manželek jste viděly dva páry, kteří k sobě mají úplně odlišný vztah. První dva partneři se milují, jsou přesvědčení, že k sobě patří a přihlášením do Výměny manželek si chtějí ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jaké jméno dají Dominika a Tony svému potomkovi?

TEST: Měly byste mít u porodu partnera? »

S Antonínem z Ulice porod a narození jeho dítěte hodně zamávalo. Ještě víc ho dojalo, když zjistil, že je jeho dcera pojmenovaná po něm. Jak se rozhodnout, pokud zvažujete, zda abyste měly vzít ... Celý článek»
rodina

Babí léto: Kam na podzim s celou rodinou? »

Letní prázdniny už se s námi sice rozloučily, krásné a slunečné počasí ovšem ne. Babí léto je ideální čas pro to ještě naposledy zvednout kotvy a vyrazit na pořádný výlet. Celý článek»