Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jak správně vybrat jméno pro miminko? Za originalitu vás bude dítě spíš proklínat

Ulice - Matěj se stal otcem
zdroj: TV Nova Ulice - Matěj se stal otcem
aktualizováno 19.11.2019, 00:00 | doma.cz
Kataríně a Matějovi z Ulice dalo hodně zabrat, než vymysleli, jak se bude jmenovat jejich syn. Jméno, které se oběma líbilo, Matěje napadlo až těsně před porodem, který přišel předčasně. Malý Vincent, nositel celkem netradičního jména, je naštěstí ... Celý článek»

BÁRA SEIDLOVÁ - Diana Rytířová

TEST: Umíte být pro své děti oporou? »

V Ulici se objevila nová postava, matka Jany. Rozhodně to ale nevypadá, že by přijela svou dceru podpořit v těžké situaci. Naopak jí život ještě víc komplikuje. Jak to je mezi vámi a vašimi dětmi? ... Celý článek»
Otec mluvil na nenarozené miminko

Dojemné: Otec mluvil na dceru, ještě než se narodila. Co se stalo po porodu? »

Říká se, že po narození si miminka moc věcí z doby, kdy se nacházely v děloze, nepamatují. Je pravda, že děti po porodu zatím moc dobře nevidí. Na druhou stranu jsou ale velmi citlivé na zvukové ... Celý článek»
Ulice - Katarína a Matěj jedou do nemocnice

Co může vést k předčasnému porodu? Kouření i infekce dásní »

Už to vypadalo, že se bude moct těhotná Katarína konečně soustředit jen na příchod miminka. Nejdřív ji ale pořádně vyvedla z míry Lubica, která rozhodně neschválila její nápad přestěhovat se s ... Celý článek»
Hádka

TOP 5 signálů, že je čas vyhodit ho z postele i ze života »

Jak poznáte, že vedle vás v posteli leží skutečně ten pravý? Jsou-li vám povědomé následující situace, vyhoďte toho chlapíka z ložnice nemilosrdně ven! Celý článek»
Ulice - Katarína

Je lepší vychovávat děti ve městě nebo na venkově? »

Lubica z Ulice už sice přestala Katarínu přesvědčovat o tom, aby se provdala ještě před porodem, teď ale přišla s novým návrhem. Nabídla Kataríně, aby po porodu odjela za ní na Slovensko, měla by tam ... Celý článek»
Karen Adams

TO JE SLADKÉ: Důvtipná matka dceři vytvořila z prostoru pod schody domeček »

Zatímco většina lidí využívá místo pod schody k ukládání věcí, tato žena se z něj rozhodla vytvořit něco jiného. Zbytečný prostor se rázem proměnil v neuvěřitelný holčičí domeček. A její tříletá ... Celý článek»
Holčička s tabletem

On-line dětství ničí v dospělosti vztahy i komunikaci »

Děti tráví stále více času před televizí, tabletem či smartphonem, naprosto jim však chybí off-line hraní. Sociální sítě a digitální technologie z nich však mohou vychovat dospělé nezvládající ... Celý článek»
Dáma

Jak být sebevědomá v každém věku »

Věk patří k faktorům, které sebevědomí a vnímání vlastní krásy u žen ovlivňují zásadním způsobem. Celý článek»
Sader a jeho otec

Mladého muže vychovával otec s Downovým syndromem. Na svou rodinu je pyšný »

Tento muž se nebojí sdílet svůj příběh o tom, jaké to je žít s nemocným otcem. Vůbec podle něj nezáleží na tom, co říkají ostatní lidé a jak složitá se může zdát jeho životní situace. Láska je totiž ... Celý článek»
Únava

Vědci potvrdili: Ať vstáváme, kdy chceme, probouzíme se v 10 »

Šéfy to nepotěší, ale většina zaměstnanců je stoprocentně "vzhůru" až několik hodin poté, co vstanou. Celý článek»
Finanční problémy

Na čem v domácnosti ušetřit, když vás tíží finanční problémy? »

Do minulé Výměny manželek se jedna z rodin přihlásila proto, aby vyřešila díky odměně své finanční potíže. Jsou totiž velmi chudí a během pořadu dokonce měli problém s tím, aby vůbec zaplatili nájem. Celý článek»
Seriál Ulice: Jaké báječné novinky má Rozina?

Od kdy nechat dítě, aby se rozhodovalo samo? »

S dospělými dětmi je to někdy těžší než s těmi malými. Mají vlastní hlavu a chtějí si jít svou cestou, mnohdy si od vás nechtějí nechat do ničeho mluvit. A když se jim snažíte poradit, tak se tak ... Celý článek»
projekt

Fotografka vyfotila ženy předtím a poté, co se staly matkami. Neuvěřitelné, jak se změnil jejich výraz! »

V čem je jiný pohled ženy poté, co porodí dítě? To fotografka zachytila na jedinečných snímcích. Celý článek»
homosexuální rodiče

Homosexuální rodiče: V čem je jejich výchova jiná než v klasické rodině? »

V dnešní Výměně manželek se setkáte s úplně odlišnou rodinou než v minulých dílech. Objeví se tu totiž lesbický pár! V čem budou homosexuální rodiče jiní, na rozdíl od druhé rodiny, kde bude ... Celý článek»
Ulice - Mastný u zubaře

Zvládněte návštěvu zubaře i s dětmi na jedničku »

Kdo by se nebál zubaře. Problémy se zuby bolí a zvuk vrtačky je nepříjemný pro nejednoho dospělého. Své o tom ví Radek Mastný z Ulice, který si v zubní ordinaci svoji image drsňáka rozhodně neudržel. Celý článek»