Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Pro zasmání: Otec paroduje instagramové pózy své dcery a filtry s ušima!

selfiedad
zdroj: Instagram selfiedad
aktualizováno 18.05.2019, 00:00 | doma.cz
Starší muž si dělá legraci ze své dospívající dcery, která žije Instagramem. Napodobuje to, jak se dívka na fotkách tváří, co si bere na sebe i jak se objímá se svým přítelem. Rozdíl sice poznáte, parodie se mu ale opravdu daří a svým smyslem pro ... Celý článek»

Seriál Ulice: Jak začne Mastný vyhrožovat Pumrové?

TEST: Necháte se snadno zastrašit? »

V Ulici se objevila postava Mileny Pumrové, která chce ostatním pomoci v boji proti Mastnému. Jde totiž o jejího ex, se kterým zažila mnohé krušné chvilky, zvlášť po rozvodu. Ačkoliv je odvážná, ... Celý článek»
Miminko

Hýbe se vaše miminko správně? Tohle musíte hlídat »

Špatný vývoj miminka pozná fyzioterapeut už ve třech týdnech života. I vy si ale můžete všimnout varovných signálů. Celý článek»
Šťastná rodina

10 zlozvyků, kterými denně UBLIŽUJETE svému dítěti »

Ať chceme nebo ne, každé dítě má vzor ve svém rodiči. Zlozvyky, které si většinou ani neuvědomujeme, můžeme negativně ovlivnit vývoj svých ratolestí. Přinášíme vám seznam zlozvyků, kterých se rodiče ... Celý článek»
matky a dcery

Svátek matek jako den usmíření? »

Vztah matek a dcer je někdy náročný. Jedna o druhé si myslí své, a zatímco v dětství dcera svou matku nejspíš zbožňovala, v dospělosti už si od ní nenechá nastavovat pravidla. Zvlášť pokud jde o její ... Celý článek»
neplodnost

Nemůžete počít a do adopce se vám nechce? 4 možnosti, jak mít vlastní dítě jinou cestou »

Nejdřív vzdělání, pak kariéra, hledání vhodného partnera a až po tom všem je konečně čas a příležitost mít dítě. Když se ženy stanou matkami už v mládí, tak za tím často stojí spíš „nehoda“ než ... Celý článek»
Svátek matek

Jak maminku potěšit na její svátek? Víc než dárek ocení společně strávený čas »

Den matek slavíme v České republice druhou květnovou neděli, stejně jako je tomu v USA. Ve světě se tento svátek slaví v různých termínech, ale patří mezi jeden neuznávanějších a nejrozšířenějších ... Celý článek»
Seriál Ulice: Jakou lekci dá Magda Filipovi a Jakubovi?

Má vaše dítě problémy s učením? Zachraňte ještě, co se dá! »

Školní rok se pomalu blíží ke konci a vypadá to, že vaše dítě letos nebude mít zrovna ukázkové vysvědčení. Trápit vás to může zvlášť v případě, pokud už jde o většího žáka, který třeba bude muset ... Celý článek»
pláčící dítě

Děti pláčou a vztekají se? Mohou za tím být i TYTO BANÁLNÍ DŮVODY »

Malé děti občas brečí z dost nepochopitelných a vlastně úsměvných důvodů. Občas ani nevíte, co je vlastně tolik naštvalo nebo dojalo. Někteří rodiče ale místo přemýšlení, kde se stala chyba, vezmou ... Celý článek»
Seriál Ulice: Rozina a Filip se bojí o mámu

TEST: Ohrožují vás sebevražedné myšlenky? »

Veronika z Ulice dává svým dětem pořádně zabrat. Je nešťastná z Martinovy nevěry a ještě se s tím nedokáže smířit. Jednou si dokonce vzala prášky na spaní a ty ji uspaly natolik, že ji děti nemohly ... Celý článek»
Problémy v rodině

Problém dnešních rodin: Žijete spolu, nebo jen vedle sebe? »

Statisticky mají současní lidé nejvíce volna v novodobé historii a i díky moderním technologiím mohou rodiče svým dětem věnovat více času než kdy dříve. Odborníci však upozorňují, že přestože rodiče ... Celý článek»
Nemocné dítě

VÁŠ PŘÍBĚH: Synova leukémie nás jako rodinu semkla »

Klářině rodině se otočil život naruby v momentě, kdy jim lékaři oznámili, že jejich syn trpí akutní leukémií. Z pracující maminky dvou zdravých synů se ze dne na den stala rodičem, který se bojí o ... Celý článek»
neplodnost

SPERMIOGRAM: Špatné výsledky ještě neznamenají, že neotěhotníte »

Neplodnost je strašákem mnoha párů, kteří se rozhodli udělat ve vztahu další krok a počít miminko. Po neúspěšných pokusech otěhotnět se dva lidé rozhodnou zjistit, na čí straně je chyba. Vina totiž ... Celý článek»
porod

Bláznivé ráno: Šla spát s plochým břichem, po probuzení ale porodila! »

Bizarní případ se odehrál ve skotském Glasgow. Podle svých slov šla tehdy osmnáctiletá Emmalouise Leggate spát s plochým břichem, když se ale ráno probudila, čekalo ji překvapení. Zjistila, že má ... Celý článek»
Dítě a kačenka

Tohle VŽDYCKY ZKONTROLUJTE, než dítěti koupíte novou hračku »

Rodiče děti často zaplavují špatnými hračkami, nechápou totiž dobře význam, který pro děti mají představovat. Celý článek»
klobouk s penisem

Malý kluk vyrobil své matce velikonoční klobouk S PENISEM »

Tradičně se v Americe dělají na Velikonoce kreativní klobouky, na kterých se nachází třeba hnízdo s vejci. Jeden chlapec však chtěl být daleko originálnější a celý projekt pojal úplně jinak. Místo ... Celý článek»