Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Bosá chůze prospívá chodidlům i zádům, má však svá pravidla

Výlet
zdroj: Getty Images Výlet
aktualizováno 25.08.2019, 00:00 | doma.cz
Propadlou klenbu nebo vbočený palec má kolem poloviny dospělých. Problémy ale začínají mnohem dříve, podle studií vstupuje do první třídy až 95 procent dětí s deformitami nohou, nejčastěji plochými chodidly. Důležitou prevencí je podle ... Celý článek»

špagety

TEST: Jak dobře znáte italskou kuchyni? »

Italská kuchyně patří k těm nejlepším na světě. Jak dobře se v jednotlivých pochutinách a ingrediencích vyznáte vy? Otestujte své vědomosti. Celý článek»
kamarádky

Tento test odhalí, na co právě teď myslíte a co vás trápí! + ŘEŠENÍ VAŠICH PROBLÉMŮ »

Podvědomí dokáže opravdu hodně a nelze ho nijak oklamat. Přestože si to možná neuvědomujete, vaše mysl se v komplexním obrazu zaměřuje na detaily, které jsou vám momentálně nejblíže podle toho, jak ... Celý článek»
Hrad Peleš

Po stopách hraběte Drákuly. Pět tajemných cílů Rumunska »

Spíš než historie a fakta vás lákají legendy a lidové báchorky? Vydejte se do Rumunska, země, která je neodmyslitelně spjatá s historkami o krvežíznivém vládci. Celý článek»
Kavárna

5 tipů, kde sehnat svobodnou a flexibilní práci »

Čím dál častěji nám dochází, že volný čas se dá vyvažovat zlatem. Cestovat, vzdělávat se nebo prostě dělat, co nás baví, je tématem, kterým se zabývá více a více lidí. Vázání se na jedno místo a ... Celý článek»
Dovolená v Kalábrii

Do Itálie bez davů? Podlehněte kouzlu venkovské Kalábrie »

Chcete-li poznat pravé srdce Itálie, vyrazte na jih – do Kalábrie. Co tato oblast nestíhá v ekonomice, to dohání v přírodních krásách. Ne nadarmo se jí přezdívá Perla Itálie. Celý článek»
Žena s mobilním telefonem

Spravujete finance z mobilu? Pozor na 6 chyb, které vás mohou přijít draho »

Finanční aplikace a bankovnictví v mobilu si získávají oblibu u čím dál více uživatelů chytrých telefonů a tabletů. Není divu, díky nim se platby a správa rodinného rozpočtu stává pohodlnější a ... Celý článek»
cestování

Triky, jak podvádějí v zahraničí turisty. Na tohle si dejte pozor! »

Proč byste v zemích jako je Egypt nikdy neměly odpovídat na otázky, kam máte namířeno? A co udělat, abyste v Itálii nezaplatili za jídlo víc než kolik čekáte? Celý článek»
kvíz

Máte rády detektivky? 4 rychlé testy, které prověří logické myšlení celé vaší rodiny! »

Tyto hádanky a jednoduché detektivní příběhy otestují vaše schopnosti a navíc jsou ideálním zkrácením dlouhé chvíle. Můžete je zkusit vyřešit samy nebo spolu s dětmi třeba na dovolené. Celý článek»
PoČesku: Praha - 10

PoČesku: Turistou v hlavním městě »

Je jedno, jestli tu žijete, nebo se sem vydáte na výlet po několika letech. Udělejte si hezký den v Praze, stranou těch nejznámějších památek. Další díl seriálu Počesku pomůže vidět české hlavní ... Celý článek»
žena na kole

TEST: Jaký typ dovolené vám letos sedne víc, aktivní nebo pasivní? »

Někdy si člověk není jistý, jestli si lépe odpočine na kole nebo když se nechá opečovávat v lázních. Váháte, zda ze sebe tento rok na dovolené každodenní stres spíš vypotit či raději zvolit něco ... Celý článek»
Turistika

Dovolená na Slovensku? Víme, kdy si nevystačíte jen s kartičkou pojištěnce »

Míříte v létě prozkoumat slovenské termály nebo vrcholky Tater? Je dobré vědět, kdy vám stačí běžné pojištění a pro jaké případy je lepší si připlatit. Celý článek»
Balení na dovolenou

10 věcí, bez kterých se na dovolené neobejdete »

Sezóna letních dovolených je tady, proto byste měli vědět, na co při balení rozhodně nezapomenout, případně co zavčas pořídit. Celý článek»
Na dovolené

Vydáváte se na cesty samy? Sedm tipů sólo cestovatelkám »

Pokud jde o cestování, mileniálové boří zavedená pravidla a vydávají se do světa stále častěji na vlastní pěst. Na Instagramu již pod hashtagem solotravel nasdíleli více než 4,6 milionu příspěvků. ... Celý článek»
Dívka s knihou

Milujete Hartla a Třeštíkovou? Poradíme vám, co číst »

Sháníte tip na knihu na dovolenou nebo na prázdniny, kdy je konečně více času na čtení? Pokud milujete „hartlovky“ nebo knížky Radky Třeštíkové, přinášíme inspiraci, co číst, právě vám. Celý článek»
Cestování s dětmi

Prodloužený víkend přes svátky? Tipy, kam vyrazit nejen v Česku »

Letos státní svátky připadají na pátek a sobotu, můžete tak využít buď celý týden a vzít si dovolenou, nebo někam vyrazit na tři volné dny v kuse. Kde bude krásně? Celý článek»