Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Na výlet i za jídlem? Jiný kraj, jiný gastro zážitek

Rodina
zdroj: Getty Images Rodina
aktualizováno 06.10.2019, 00:00 | doma.cz
Konec léta nutně neznamená konec výletů a objevování zajímavých míst! Cestování po našich luzích a hájích a objevování krás české krajiny je stále oblíbenější a na závadu nebývá ani chladnější počasí. Pokud stejně jako my milujete příjemné gurmánské ... Celý článek»

káva

Začíná týden kávy! Kam zajít na kávové trhy a kde vám připraví kafe na míru? »

Český týden kávy probíhá od 1. do 10. října, přičemž 1. října je zároveň mezinárodní den tohoto nápoje. Během této doby máte možnost seznámit se se zajímavými fakty o oblíbeném životabudiči, od jeho ... Celý článek»
Na skleničku

Babí léto láká k vycházce a sklence za odměnu. Kam v Praze? »

Užijte si poslední slunné dny a zamiřte do nejkrásnějších míst Prahy. Příjemnou procházkou zakončete šálkem něčeho na zahřátí, jiskřivým sektem nebo burčákem, jehož sezona právě vrcholí. Celý článek»
Výlov - 5

Idylický podzimní výlet? Zamiřte na výlov rybníků a vychutnejte si české ryby + RECEPT »

Na podzim už tradičně vydávají české a moravské rybníky svá bohatství. Každým rokem, za stoupajícího zájmu veřejnosti, z nich rybáři vytáhnou stovky tun ryb. Výlovy jsou velkou událostí jak pro ... Celý článek»
špagety

TEST: Jak dobře znáte italskou kuchyni? »

Italská kuchyně patří k těm nejlepším na světě. Jak dobře se v jednotlivých pochutinách a ingrediencích vyznáte vy? Otestujte své vědomosti. Celý článek»
Hotel Chateau Kotěra

Víkend jako z pohádky? Objevili jsme pro vás nejkrásnější zámecké hotely v Česku »

Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? Přespíte v zámeckých komnatách a přes den budete relaxovat ve wellness nebo se procházet po zámeckých zahradách... Celý článek»
restaurace

9 triků, kvůli kterým vždy utratíte v restauraci víc, než jste chtěly! »

Někdy z restaurace odejdete s podstatně lehčí peněženkou, přestože jste si původně ani nic velkého dát nechtěly. Jaké triky na vás byly v podniku použity, aniž byste si toho všimly? Některé z nich ... Celý článek»
Výlet

Bosá chůze prospívá chodidlům i zádům, má však svá pravidla »

Propadlou klenbu nebo vbočený palec má kolem poloviny dospělých. Problémy ale začínají mnohem dříve, podle studií vstupuje do první třídy až 95 procent dětí s deformitami nohou, nejčastěji plochými ... Celý článek»
kamarádky

Tento test odhalí, na co právě teď myslíte a co vás trápí! + ŘEŠENÍ VAŠICH PROBLÉMŮ »

Podvědomí dokáže opravdu hodně a nelze ho nijak oklamat. Přestože si to možná neuvědomujete, vaše mysl se v komplexním obrazu zaměřuje na detaily, které jsou vám momentálně nejblíže podle toho, jak ... Celý článek»
Hrad Peleš

Po stopách hraběte Drákuly. Pět tajemných cílů Rumunska »

Spíš než historie a fakta vás lákají legendy a lidové báchorky? Vydejte se do Rumunska, země, která je neodmyslitelně spjatá s historkami o krvežíznivém vládci. Celý článek»
Kavárna

5 tipů, kde sehnat svobodnou a flexibilní práci »

Čím dál častěji nám dochází, že volný čas se dá vyvažovat zlatem. Cestovat, vzdělávat se nebo prostě dělat, co nás baví, je tématem, kterým se zabývá více a více lidí. Vázání se na jedno místo a ... Celý článek»
Dovolená v Kalábrii

Do Itálie bez davů? Podlehněte kouzlu venkovské Kalábrie »

Chcete-li poznat pravé srdce Itálie, vyrazte na jih – do Kalábrie. Co tato oblast nestíhá v ekonomice, to dohání v přírodních krásách. Ne nadarmo se jí přezdívá Perla Itálie. Celý článek»
Žena s mobilním telefonem

Spravujete finance z mobilu? Pozor na 6 chyb, které vás mohou přijít draho »

Finanční aplikace a bankovnictví v mobilu si získávají oblibu u čím dál více uživatelů chytrých telefonů a tabletů. Není divu, díky nim se platby a správa rodinného rozpočtu stává pohodlnější a ... Celý článek»
cestování

Triky, jak podvádějí v zahraničí turisty. Na tohle si dejte pozor! »

Proč byste v zemích jako je Egypt nikdy neměly odpovídat na otázky, kam máte namířeno? A co udělat, abyste v Itálii nezaplatili za jídlo víc než kolik čekáte? Celý článek»
kvíz

Máte rády detektivky? 4 rychlé testy, které prověří logické myšlení celé vaší rodiny! »

Tyto hádanky a jednoduché detektivní příběhy otestují vaše schopnosti a navíc jsou ideálním zkrácením dlouhé chvíle. Můžete je zkusit vyřešit samy nebo spolu s dětmi třeba na dovolené. Celý článek»
PoČesku: Praha - 10

PoČesku: Turistou v hlavním městě »

Je jedno, jestli tu žijete, nebo se sem vydáte na výlet po několika letech. Udělejte si hezký den v Praze, stranou těch nejznámějších památek. Další díl seriálu Počesku pomůže vidět české hlavní ... Celý článek»