Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Myslíte to se sportem vážně? Napište si Ježíškovi o kvalitní boty

žena v posilovně
zdroj: Getty Images žena v posilovně
aktualizováno 10.12.2019, 00:00 | doma.cz
Správné boty jsou základ. Trávíte v nich většinu dne, a tak je potřeba, aby byly pohodlné a poskytovaly noze dobrou podporu. U sportu je navíc celá noha i tělo víc zatěžované, proto je nezbytné, abyste měly padnoucí obuv. Když máte dobré boty, tak ... Celý článek»

Vánoční trhy

Svařák volá! Vyrazte na kouzelné vánoční trhy ve střední Evropě »

Překrásný vánoční čas je konečně tady. Dopřejte si tento rok nejen tradiční procházku Prahou a jeďte se podívat na vánoční stromek i do jiných evropských měst. Věřte, že jakmile okusíte první šálek ... Celý článek»
pár na zámku

Dopřejte si pořádnou porci romantiky! Ubytujte se na zámku »

Rádi byste strávili romantický víkend, ale v hotelu to tak nějak není ono? Staňte se na pár dnů princeznou a užijte si zámecké prostředí do sytosti. Do módy přišly chateau hotely, tedy hotely, které ... Celý článek»
Kodaň

Kam na víkend? Podzimní Evropa láká k objevování »

Čas a chuť cestovat by tu byla, jako na potvoru ale zrovna není s kým. Když se rozhodnete, že do toho půjdete sami, zkuste místo týdenní dovolené třeba jen prodloužený víkend. Evropské metropole jsou ... Celý článek»
Treehouse pod Ještědem

Kam na prodloužený víkend? Buďte trendy, vyrazte glampovat »

Už jste slyšeli o glampingu? Glamour camping propojuje kempování s luxusem. Celý článek»
Rodina

Na výlet i za jídlem? Jiný kraj, jiný gastro zážitek »

Konec léta nutně neznamená konec výletů a objevování zajímavých míst! Cestování po našich luzích a hájích a objevování krás české krajiny je stále oblíbenější a na závadu nebývá ani chladnější ... Celý článek»
káva

Začíná týden kávy! Kam zajít na kávové trhy a kde vám připraví kafe na míru? »

Český týden kávy probíhá od 1. do 10. října, přičemž 1. října je zároveň mezinárodní den tohoto nápoje. Během této doby máte možnost seznámit se se zajímavými fakty o oblíbeném životabudiči, od jeho ... Celý článek»
Na skleničku

Babí léto láká k vycházce a sklence za odměnu. Kam v Praze? »

Užijte si poslední slunné dny a zamiřte do nejkrásnějších míst Prahy. Příjemnou procházkou zakončete šálkem něčeho na zahřátí, jiskřivým sektem nebo burčákem, jehož sezona právě vrcholí. Celý článek»
Výlov - 5

Idylický podzimní výlet? Zamiřte na výlov rybníků a vychutnejte si české ryby + RECEPT »

Na podzim už tradičně vydávají české a moravské rybníky svá bohatství. Každým rokem, za stoupajícího zájmu veřejnosti, z nich rybáři vytáhnou stovky tun ryb. Výlovy jsou velkou událostí jak pro ... Celý článek»
špagety

TEST: Jak dobře znáte italskou kuchyni? »

Italská kuchyně patří k těm nejlepším na světě. Jak dobře se v jednotlivých pochutinách a ingrediencích vyznáte vy? Otestujte své vědomosti. Celý článek»
Hotel Chateau Kotěra

Víkend jako z pohádky? Objevili jsme pro vás nejkrásnější zámecké hotely v Česku »

Zkoušeli jste spát jako kněžna či kníže na zámku? Přespíte v zámeckých komnatách a přes den budete relaxovat ve wellness nebo se procházet po zámeckých zahradách... Celý článek»
restaurace

9 triků, kvůli kterým vždy utratíte v restauraci víc, než jste chtěly! »

Někdy z restaurace odejdete s podstatně lehčí peněženkou, přestože jste si původně ani nic velkého dát nechtěly. Jaké triky na vás byly v podniku použity, aniž byste si toho všimly? Některé z nich ... Celý článek»
Výlet

Bosá chůze prospívá chodidlům i zádům, má však svá pravidla »

Propadlou klenbu nebo vbočený palec má kolem poloviny dospělých. Problémy ale začínají mnohem dříve, podle studií vstupuje do první třídy až 95 procent dětí s deformitami nohou, nejčastěji plochými ... Celý článek»
kamarádky

Tento test odhalí, na co právě teď myslíte a co vás trápí! + ŘEŠENÍ VAŠICH PROBLÉMŮ »

Podvědomí dokáže opravdu hodně a nelze ho nijak oklamat. Přestože si to možná neuvědomujete, vaše mysl se v komplexním obrazu zaměřuje na detaily, které jsou vám momentálně nejblíže podle toho, jak ... Celý článek»
Hrad Peleš

Po stopách hraběte Drákuly. Pět tajemných cílů Rumunska »

Spíš než historie a fakta vás lákají legendy a lidové báchorky? Vydejte se do Rumunska, země, která je neodmyslitelně spjatá s historkami o krvežíznivém vládci. Celý článek»
Kavárna

5 tipů, kde sehnat svobodnou a flexibilní práci »

Čím dál častěji nám dochází, že volný čas se dá vyvažovat zlatem. Cestovat, vzdělávat se nebo prostě dělat, co nás baví, je tématem, kterým se zabývá více a více lidí. Vázání se na jedno místo a ... Celý článek»