Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Jídelníček britské královny pod lupou: Oblíbené i nenáviděné potraviny!

Královna Alžběta II.
zdroj: Profimedia Královna Alžběta II.
aktualizováno 18.03.2019, 00:00 | Karolína Šimečková
Silná, inspirativní, aktivní žena. Těmito a mnohými dalšími slovy lze popsat dvaadevadesátiletou panovnici Alžbětu II, která navzdory svému úctyhodnému věku stále vypadá skvěle a pravidelně vyráží do společnosti na akce nejrůznějšího charakteru. ... Celý článek»

Zralá žena

Každý rok půl kila navíc? Jak ani po padesátce nepřibírat »

Ženy v menopauze přibírají v průměru půl kila ročně. Nechcete-li tak dopadnout také, hlídejte si postavu a upravte jídelníček hned s prvními signály nastupujícího přechodu. Celý článek»
Pomoc

TEST: Jste poctivé a ochotné pomáhat? »

Jak se zachováte, když se druhým lidem děje příkoří? Přispěcháte na pomoc i za cenu vlastní újmy? Jste poctivé, když jde třeba o nález peněz? Nebo vždy myslíte jen samy na sebe a empatie je pro vás ... Celý článek»
Rakovina děložního čípku

Vyhráváme konečně nad rakovinou děložního čípku? Nové metody, o kterých musíte vědět »

Vymýcení rakoviny děložního čípku se stává realitou, pomáhá masivní screening i přesnější analýza odebraných vzorků. Celý článek»
Čištění zubů

Zbavte se zubního kamene doma a bez bolesti »

Děsí vás při zubní prohlídce háček, kterým vám zubačka odškrabuje zubní kámen? Příště se tohoto nepříjemného zákroku můžete vyvarovat, stačí o zuby dbát doma s pomocníky, které najdete ve spíži. Celý článek»
Boubelka

Hubnutí vám nejde a uvažujete o operaci žaludku? Tohle musíte zvážit »

Ne každý má dost silnou vůli, fyzické schopnosti nebo zdravotní okolnosti na to, aby nežádoucí kila shodil úplně sám. I proto jsou operativní řešení obezity stále vyhledávanější. Mohlo by to být ... Celý článek»
Únava v práci

Padá na vás v práci únava? Praktické tipy, jak ji překonat »

I vy zažíváte v zaměstnání jeden ospalý den za druhým, cítíte se malátní a bez energie? Celý článek»
Alergie

Jarní alergie udeřily: Jak si ulevit? »

Jarní alergeny zaútočily a ordinace alergologů jsou bohužel plné. Nemůžete u svého lékaře získat včasný termín a potřebujete ulevit bez jeho pomoci? Víme, pro co vyrazit do lékárny i bez receptu a ... Celý článek»
Brynza

Zdravější než zelí nebo řecký jogurt: Kde najdete nejvíc laktobacilů pro vaši imunitu? »

Fermentované potraviny jsou blahodárné pro naše zažívání, pokojné trávení, a tím i pro správně fungující imunitní systém. Prvenství mezi nimi má ale překvapivě jedna opomíjená potravina. Celý článek»
Zvýšený výskyt spalniček

Spalničky: Co jsou zač a jak se před nimi bránit? »

Epidemie spalniček zasáhla Českou republiku rychle a nečekaně. Proti této nemoci se začalo očkovat již v roce 1969, a proto byla z našeho území téměř vymýcena. I přesto ale počet nemocných rapidně ... Celý článek»
Fitness

Nejlepší cviky pro lenochy a baculky: Co zažene kila, bolest i ztuhlost? »

Máte spíše sedavý styl života, a když se čas od času donutíte cvičit, bolí vás pak celé tělo? Nebo máte pěkných pár kilo navíc a je pro vás nepříjemný a bolestivý každý pohyb? Poradíme, jak si ... Celý článek»
Žena vaří

Zákeřná sůl: Poznejte, že solíte až moc a omezte to. Jde o zdraví »

Sůl na zlato, říká se. Bez soli se v kuchyni neobejdete a možná se i snažíte solit přiměřeně. Jenže pak si dáte sem tam pár brambůrků nebo solených oříšků a hladina soli ve vašem těle rázem vzroste. ... Celý článek»
Bolest zad

Záda bolí skoro každého, ale vás nemusí! 5 triků, které s bolestí zatočí »

Při sedavém zaměstnání myslete na prevenci a dělejte si přestávky. Celý článek»
Bolest břicha

Zase nastydlý močák? 5 věcí, které musíte změnit »

Vyhněte se obloukem problémům močových cest. Nemohou za ně špatné geny, ale spíše nevhodné návyky. Celý článek»
Úklid lednice

Kterých potravin můžete sníst kvanta a nepřiberete? »

Při hubnoucím režimu je často nejtěžší vydržet pocit prázdného žaludku. Tělo si musí zvyknout na to, že jste najednou omezily příjem potravy. Dobrá zpráva je, že hlad můžete snadno zahnat. Stále se ... Celý článek»
Péče o zuby

Správná péče o zuby: Jak na mléčné i zuby teenagerů? »

Zuby jsou výkladní skříní každého z nás. Návštěva zubaře nebývá zážitkem, na který bychom chtěli často vzpomínat. Pečovat o zdravý chrup je proto nutné už od útlého dětství. Poradíme vám, jak se co ... Celý článek»