Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Třešně byste nezapili, ale co jiné ovoce?

Třešně
zdroj: Getty Images Třešně
aktualizováno 16.05.2019, 00:00 | doma.cz
V teplých letních měsících holdujete ovoci a zeleninovým salátům více než v zimě. Co k nim pít, abyste si nekoledovali o zažívací potíže? S delšími prosluněnými a teplejšími dny odkládáme teplé ... Celý článek»

Sladkost

KETODIETA: Jak při nízkosacharidkové dietě předejít jojo-efektu? »

Ketodieta patří mezi nejpopulárnější způsoby, jak rychle a účinně shodit kila před blížícím se létem. Rozhodla jste se jí také vyzkoušet, ale trápí vás vysoké riziko jojo-efektu? S našimi tipy budete ... Celý článek»
Opalování

4 tajemství dokonalé postavy: Stihnete zhubnout do plavkové sezony »

Konečně vyšší teploty vybízejí k odložení vrstev oblečení a odhalení těla v krátkých sukních či kraťasech a trávení dní venku. Nestihli jste se ale zbavit nadbytečných kilogramů a na sundávání svršků ... Celý článek»
Brokolice

Brokolice versus štítná žláza: Ani netušíte, čím jí ZÁSADNĚ ŠKODÍ! »

Kdyby každý z nás měl vyjmenovat důležité lidské orgány, tak by většina lidí uvedla srdce nebo plíce. Ale na štítnou žlázu si vzpomene málokdo. A přitom je velmi důležitá pro zdravý vývoj člověka - a ... Celý článek»
modrý čaj

Pomůže a zaujme: Modrý čaj zmírní astma, podpoří plodnost a to není všechno »

Máte rády modrou, protože je to barva nebe a moře? Nyní si můžete dopřát také modrý čaj pojmenovaný po ženském pohlaví a užít si nejen jeho netradiční vzhled, ale také blahodárné účinky na ... Celý článek»
Ochlazení

Nepřeceňte počasí! Tohle vám nesmí na jaře chybět v jídelníčku »

Jarní počasí je velmi proměnlivé a spousta z nás přeceňuje občasné slunečné dny. Hlídejte si proto, že máte dostatek vitaminu C, který má zásadní vliv na lidskou imunitu. Krásné počasí láká k dlouhým ... Celý článek»
Dieta

KETODIETA: Výčet povolených i zakázaných potravin »

Hubnutí rychle a bez pocitu hladu. To nabízí proteinová dieta, známější spíš jako ketodieta, díky které zhublo tisíce lidí po celém světě. Její hlavní podstatou je omezení denního příjmu sacharidů na ... Celý článek»
Neštovice

Nejsou to neštovice? 4 signály, které je odhalí »

Neštovice patří k nejrozšířenějším dětským infekčním nemocím. Nejčastěji se objevují u malých dětí a „sezonu“ mívají zejména na jaře a na podzim. Celý článek»
velikonoce

Krásnější a zdravější díky vaječným skořápkám? Odteď už je nevyhodíte! »

Přemýšlíte, jak zpracujete všechna velikonoční vejce. Zamyslely jste se ale nad tím, jak by se daly prospěšně využít skořápky od nich, místo aby zbytečně skončily v odpadkovém koši? Teď je ten ... Celý článek»
Žena vaří

KETODIETA: S jakými vedlejšími účinky diety se musíte popasovat?! »

Proteinová, nízkosacharidová dieta zaměřená na rychlé a účinné spalování tuků. To je ketodieta. Nedají na ní dopustit hollywoodské hvězdy, slavní sportovci ani modelky. Celý článek»
Poloha ve spánku - 5

Uzdravte se ve spánku! Která poloha svědčí žaludku a zažene vrásky či migrény? »

Víte, že poloha, ve které spíte, ovlivňuje zdraví vašich orgánů, ale i psychickou pohodu. Souvisí s vašimi zdravotními neduhy více, než si vůbec dokážete představit. Celý článek»
Chřest

KETODIETA: Co vědět, než s ní začnete? »

Má mnoho jmen. Proteinová, cyklická ketogenní, Atkinsonova dieta nebo pouze ketodieta. Velký trend, který už nějaký ten pátek obíhá kolem světa, a na který nedá dopustit mnoho hollywoodských hvězd. Celý článek»
Prášek

Vitamin D funguje, jen když ho sníte ve správnou denní dobu! »

Neřešíte, kdy polykáte pilulky? U vitaminu D je v tom dost zásadní rozdíl. Celý článek»
bolest zubů

Bolí vás zub? Najděte úlevu HNED a v pohodlí domova »

Zuby dokážou pěkně potrápit a málokdo na ně není háklivý. Přepadla vás ve večerních hodinách bolest zubů a vy si zoufáte, jak to do návštěvy zubaře vydržíte? Nebo už nevíte, jak si poradit s ... Celý článek»