Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

Proč vadí instantní jídla a kterých není třeba se bát?

Nákup potravin v obchodě
zdroj: Thinkstockphotos Nákup potravin v obchodě
aktualizováno 11.11.2019, 00:00 | doma.cz
Dnešní doba je uspěchaná. A občas na vaření nezbývá čas nebo energie. A tak často sáhnete po fastfoodu nebo instantních jídlech ze supermarketu. Jenže to se většinou neslučuje se zdravým životním stylem, ani s touhou vypadat dobře. Při náročném ... Celý článek»

Káva

Kávové kapsle: Rychlá a pohodlná příprava kvalitní kávy »

Už dávno neplatí, že z kávových kapslí nevznikne tak kvalitní káva v porovnání s tou, kterou si uděláte přímo z kávových zrn. Dobré kapsle nejsou o nic horší a jejich použití má navíc mnoho výhod. Celý článek»
Masáž při svíčkách

Nový wellness trend: Nabízejí únik pro unavené moderními technologiemi »

Stres, kam jen oko dohlédne. E-maily řešíte v kanceláři na počítači, během večeře na laptopu, nebo dokonce ve dvě ráno v posteli na svém telefonu? Možná potřebujete Digital Wellness Escape proceduru! Celý článek»
jablko

12 potravin, které vám mohou přitížit, když je budete jíst ve špatnou dobu »

Pravidla zdravého stravování je dobré dodržovat nejen kvůli tomu, abyste měly hezkou postavu. Občas jde také o zdravotní následky, které vám může konzumace určitých jídel ve špatnou dobu přivodit. ... Celý článek»
Seriál Ulice: ep. 3662 - Proč se Magda začne strachovat o maminku?

TEST: Poznáte příznaky Alzheimerovy nemoci? »

Zdenka, maminka Magdy z Ulice, trpí zákeřnou Alzheimerovou nemocí. Ta často přichází pozvolna a někdy si ani neuvědomíte, že právě o tuto nemoc jde. Měly byste zpozornět? Celý článek»
nespavost

Budíte se v noci ze spánku? Trápí to 8 z 10 lidí »

Během noci se budí osm z deseti Čechů a pouze 55 % se ráno po probuzení cítí odpočatě. Celý článek»
Jóga

Cukrovka, menstruační bolesti či neplodnost: Pomůže hormonální jóga! »

Hormonální jógová terapie, zkráceně HJT, je speciální druh jógy zaměřený na vyvážení hladiny hormonů v těle žen i mužů. Celý článek»
žena s okurkou

Nedokážete se soustředit a padají vám vlasy? Jezte okurky! »

Už od starověku se okurky používají v kuchyni i v tradiční medicíně. Zvlášť oblíbené byly vždy okurky v Indii. A to proto, že v takto teplé zemi okurka dokázala lidské tělo správně hydratovat, ale ... Celý článek»
Lékař

Máte v pořádku očkování proti tetanu? »

Očkování se musí opakovat každých 10 let! Pozor si musí dát hlavně zahrádkáři a kutilové! Celý článek»
voda

Kohoutková voda jako ekologický parťák? Neuvěříte, co všechno v ní číhá »

Ať už jde o obyčejné třídění odpadu či nakupování do vlastní „síťovky“, lidé se snaží žít ekologicky čím dál tím víc a jednou z možností je i pití kohoutkové vody namísto té kupované. Je to ale ... Celý článek»
Oběd v práci

Kde, co kdy: Největší chyby, které děláte při jídle v práci »

Málo času a jídlo před počítačem patří k nejčastějším obědovým nešvarům, chyb ve stravování v práci ovšem existuje mnohem víc. Celý článek»
Drsné výhrůžky i násilí: Jak si Mareš podá Janu?

Jak zabránit napadení už v počátku? Útěk vždy nepomáhá »

Jana z Ulice stále řeší trable s Marešem. Pokusil se jí znásilnit, u další dívky Báry se mu to dokonce povedlo. Nejdřív ho chtěla Jana zažalovat, pak ale oběma dívkám nabídl peněžitou kompenzaci za ... Celý článek»
migréna

9 jídel, která zmírní migrénu a zabrání jejímu návratu »

Migréna často přichází neohlášeně a špatně se jí zbavuje. Chvíli to totiž trvá, než zase odezní, a vám nezbývá než vzít si prášek a doufat, že už to utrpení brzy skončí. Pokud trpíte bolestmi hlavy ... Celý článek»
Detoxikace organismu - 2

Benefity, které vám přinese pravidelné saunování »

Jednou z nejlepších věcí na příchodu podzimu a zimy je, že se můžete jít prohřát a odpočinout si do sauny. Jaké to bude mít blahodárné účinky na vaše zdraví? Celý článek»
Běh

Milujete běhání? Lékař prozradil úskalí tohoto sportu »

Čím dál více Čechů si oblíbilo běh, který je jak finančně nenáročný, tak jednoduchý způsob udržení zdravé fyzičky. Jenže jaká jsou úskalí tohoto sportu? Celý článek»
Prášek

Co vám hrozí, pokud užíváte antibiotika? »

Antibiotika působí tak, že zabíjejí bakterie, a proto nejsou účinná při virových onemocněních. Bohužel nelikvidují jen ty škodlivé bakterie, ale i zdraví prospěšné. Celý článek»