Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

6 potravin, kvůli kterým máte váčky pod očima a po čem naopak zmizí

opuchlé oči
zdroj: Getty Images opuchlé oči
aktualizováno 15.09.2019, 00:00 | doma.cz
Divíte se tomu, že v noci dobře spíte, ale ráno se vždycky probudíte s váčky pod očima? Kromě nedostatku spánku může být na vině jídlo, které během dne konzumujete. Které potraviny možná denně zařazujete do svého jídelníčku, ale vůbec byste ... Celý článek»

Slečna s jídlem

Superpotraviny: Zázrak poslední doby, nebo zbytečné vyhazování peněz? »

Už to je pár let, co se roztrhl pytel s tzv. superpotravinami. Jedni je milují a nemůžou si je vynachválit, jiní zastávají názor, že jsou to pouze vyhozené peníze. Celý článek»
Zdravý životní styl

Diety či nemoc vám rozhodily metabolismus? Co ho pomůže znovu nastartovat? »

V cestě za dokonalou postavou jsme ochotni uchýlit se k všelijakým extrémům. Hladovění je jedním z těch nejčastějších. Prázdné břicho splaskne a zhubneme i nějaké to kilo. Vypadá to jako ideální ... Celý článek»
Zelenina

4 důvody, proč by vám (na podzim) neměla v jídelníčku chybět vláknina »

O důležitosti vlákniny ve stravě v souvislosti se zdravím i hubnutím se mluví celkem často. Přesto většina z nás konzumuje tuto významnou složku potravy v nedostatečném množství. Její nedostatek ... Celý článek»
Intimní partie

Inkontinence trápí těhotné, maminky i seniorky! Zbavte se jí cvičením »

S nechtěným únikem moči se někdy v životě setká až polovina žen. Skrývaný problém přitom dokáže pořádně otrávit život. Dobrou zprávou je, že se často dá vyléčit nebo aspoň zmírnit cvičením pánevního ... Celý článek»
rajče

Kdy pro vás může být nebezpečné jíst rajčata? 10 případů »

Většina lidí si stravu bez rajčat ani neumí představit. V zásadě jde o zdravou zeleninu, která tvoří základ mnoha receptů. Jak ale poznat, že právě vašemu organismu rajčata zrovna nevyhovují? Celý článek»
Bolest zad

Potřebují záda úlevu? Kdy stačí masáž nebo tejpy a kdy pomůže jen fyzioterapeut »

Bolí vás v bedrech, ráno vstáváte z postele celí rozlámaní, cítíte ztuhlou šíji nebo vás někdy bez zjevné příčiny pobolívá hlava? V tom případě asi přemýšlíte nad návštěvou odborníka, možná ale ... Celý článek»
celerový džus

Pijte každé ráno celerový džus! Prospěje hned 6x »

Celer je plný vitamínů, minerálů a dalších zdravých látek. Snadno se tak může stát skvělým doplňkem běžné stravy a elixírem zdraví. Celý článek»
Relax

Hudební lázeň: Očista pro tělo i duši »

Hudební lázeň je druh meditace a možnost absolutního relaxu za přítomnosti zvuků hudebních nástrojů z celého světa. Celý článek»
Seriál Ulice: Jaký háček má vztah Blanky a Evžena?

TEST: Nemáte problém s alkoholem? »

Blanka a Evžen z Ulice se zdáli být idylický pár. Teď ale do jejich vztahu vstoupil také alkohol. Evžen se bojí, aby Blanka neměla problém se závislostí. Jak poznat, jestli se to netýká i vás? Celý článek»
Bolest hlavy

8 úžasných tipů na okamžité zlepšení nálady »

Žijeme v uspěchané době. Určitě i vy máte někdy pocit, že se celý den plahočíte v práci, vyřizujete všechno možné a rázem je vaše nálada na bodu mrazu. Pokud je na vás stresu už moc, začne to ... Celý článek»
Zelenina

Blahodárná kyselina listová: Znáte všechny její benefity i nejlepší zdroje? »

V těhotenství ji bere snad každá budoucí maminka. Kyselina listová však svědčí nejen v tomto životním období. Celý článek»
citrón

Poznejte včas, že nemáte dostatek vitamínu C! Trpí vlasy, kůže i zuby »

Rozpoznejte včas to, že vám chybí vitamín C a napravte to. Jinak budete bezdůvodně přibírat a drahé přípravky na krásu vám moc nepomůžou. Celý článek»
Klíště

Jak vytáhnout klíště bez pinzety? Tenhle trik se naučte »

Pinzeta na klíšťata je skvělý pomocník pro bezpečné a hygienické odstranění nežádoucího parazita. Pokud ji s sebou na výletě nemáte, naučíme vás, jak ho odstranit během okamžiku. Celý článek»
Návaly

Už je to tady? 10 důkazů, že MENOPAUZA udeřila »

10 otázek, jak snadno rozpoznat příchod klimakteria. Celý článek»
mrkev

Co byste měly jíst, když kouříte? Tyto potraviny sníží riziko rakoviny plic »

Nejde vám přestat kouřit? Pak byste měly do svého jídelníčku alespoň zařadit potraviny, které vašemu tělu pomůžou a sníží škodlivé účinky cigaret. Po některých z nich dokonce nebudete mít tak velkou ... Celý článek»